Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Papildau kaspineliu kolekcija biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
Giagute- velgi simtaji karta sakau-tavo seges nuostabios, dvelkia kokybe:)Tiesa pasakius, esi mano ikvepeja wub.gif wub.gif smile.gif
Papildyta:
tik gaila niekaip neturiu galimybes prifotkinti savo nauju darbeliu, o ju prikepiau jau nemazai:))
Atsakyti
Laba diena 4u.gif 4u.gif
na mano nera tokai profesionali bet pasidariau sau pasipuosti 4u.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2009 12 01, 11:58)
Laba diena  4u.gif  4u.gif
na mano nera tokai profesionali bet pasidariau sau pasipuosti  4u.gif  4u.gif user posted image

WOW bigsmile.gif kokia grazi!!
Atsakyti
Murmiau nu labai orginali labai 4u.gif
Daivos zalia daili labai
Atsakyti
aciu labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sage ir prie jos auskariukai ax.gif
user posted image
Atsakyti
mur`miaw - puiki sagė thumbup.gif tikrai lb originali wub.gif

o čia mano ligoto savaitgalio pasikrapštinėjimai ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

buvau jau primiršusi šį pomėgį, bet liga pastūmėjo vėl iš naujo sisižavėti ax.gif

o čia vakarykščio vienišo vakaro rezultatas blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Vilmna niu kazkas man nezinau nepatinka toj sagej, nezinau gal spalva, gal pats viduriukas...o gal tiesiog ne mano skonio blush2.gif


JuodosKatytes sages tiesiog SUPER, kaip viskas originalu, nematyta , nu zodziu wow, man begalo patiko, begalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 12 01, 16:42)
JuodosKatytes sages tiesiog SUPER,  kaip viskas originalu, nematyta , nu zodziu wow, man begalo patiko, begalo smile.gif



Ačiū tau labai už gerus žodžius mano darbeliams aciuks.gif nesitikėjau tokio įvertinimo... bis.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2009 12 01, 15:31)
sage ir prie jos auskariukai ax.gif
user posted image

o man visai tokia nesiojama sage,man patiko 4u.gif
Atsakyti
JUODA KATYTE- seges begalo grazios ypac man patiko-paskutine su zalia spalva..
MUR MIAU- va cia tai kazkas naujo:)isskirtina tokia...matosi daug darbelio ir meiles ideta...saunuole wub.gif
Papildyta:
KAUNIETES, ar buvot siandien kuri akropolyje mugeje, oj graziu segiu-segyciu prisiziurejau:) gal net kuri demonstravotes? wub.gif
Atsakyti