Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

na gi skirtingose miestuose esam,su skirtingais zmonem bendraujam ir bendradarbiaujam.o jei mada-tai mada,ir kitos mirtingosios nekuriancios nori to paties,tik kad graziau nei pas drauge biggrin.gif ir ka tu su jom padarysi?reikia daryt! biggrin.gif
Atsakyti
Na, manau kad neišvengiama ir čia miestas ar žmonės visiškai ne prie ko - jei tik dvi lietuvoj esančios e-parduotuvės tokias pačias kamėjas pardavinėja...

kažkas kažkur užmato padarytą sagę su kamėja, tada pačiai užsireikia, randa, užsiperka, ir štai jums štampai - kitokios spalvos karoliukai jau nieko nebepakeičia - jei jau sagė su "viduriu" - apdailink kaip nori, visos daugiau mažiau vienodos bus. Nes tokių sagių akcentas visada yra tai, kas pavaizduota joje..

neįsižeiskit į tai linkusios - bet kai pamatau sagę su šituo plastikėliu - atrodo, kad mačiau jau jas visas... mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 30 lapkričio 2009 - 14:13
Mane kamėjos krato nuo mokyklos laikų: taip ir įsivaizduoju tokią storą pedagogę, amžinai susiraukusią, tarsi visą laiką pas ją PMS...Ir dar barškinančią raktų ryšuliu...Uiii, net nukratė....

O va apdaila tai taip...REiktų kažkaip išmokt daryt pačiom...

Superegliau, aš taiip pat su mažuoju namie sėdžiu....
Beje, labai gerų minčių kamėjų panaudojimui man sukėlė filmas "Mis Poter"...
Atsakyti
na reikia pripazint,kad ir dekupazuotom sagem jau dabar nedaug ka nustebinsi,anksciau tai buvo kosmosas ir fantastika,dabar jau daug kas tai daro,ir kad issiskirt reikia jau sugalvot kazka visiskai naujo.
Atsakyti
Gaila, kad dekupažą taip nuvalkiojo...
Atsakyti
Pačiu dekupažu nenustebinsi, bet gali būti ryški savo darbų atlikimo technika, kompozicija, spalvų pajautimu ir net foto kokybe (nes pripažinkim, gyvos prekybos labai mažėja šiais laikais, tad tas labai svarbu).

O dėl naujų idėjų - ilgai pranašas nebūsi. Pvz. kad ir naujai suderinus tą patį dekupažą su natūraliais akmenimis, nereikia laukti net poros savaičių ir aplink kaip grybai pradeda dygti tokios pačios stilistikos darbai. Tad tada ir lieka tik kokybė ir įdirbis, kas skiria iš kitų - bet tai pasakytina apie bet kokius darbus, kuriems priemonės ir medžiagos yra lengvai prieinamos.

O dekupažo niekas nenuvalkiojo - tiesiog rinką užplūdo prastos kokybės mėgėjiški darbai, ir tai paprasčiausiai vargina.

Bet vien dėl to aš tikrai nenustosiu dirbti ir rodytis biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
tai nei viena nenustosim.grazios sagytes.
Atsakyti
Giagute kokio dyzio tavo tos graziosios sagutes
Atsakyti
priklausomai kokios.. bet neviršija 6 cm ilgiausioj vietoj - man negražu dideli blynai.
šios - 4 x 5.5 cm.
superEgliau - ačiū.
Atsakyti
Giagute, TAIP TAIP IR DAR KARTĄ TAIP....
Atsakyti
labutis,labai grazios sages 4u.gif ,neatsistebiu kruopstumu.Gal galetumet patarti kur galima rast pamokele kaip daryti sias sages,dekoju
Atsakyti
Šių sagių konkrečiai pamokėlės tikrai niekur nerasi biggrin.gif
paskaityk šios temos pirmam puslapyje esančias nuorodas - ten pradžiai info per akis:
http://www.supermama...?...503533&st=0
Atsakyti