Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Yra internete akmenukų vaivorykštė, beje, labai neblogų ir užsienio parduotuvėse...Merginos daro bendrus užsakymus ir siunčiasi...
Atsakyti
Daivos paskutine patiko 4u.gif , o sinderelos pirma idomi

Super Egliau grazi ir daili tavo sage, bet man taip atisbodusios sages su angeliukais ir damom, pas mus labai daug darbe su vos ne vienodais paveiksliukais vaiksto sad.gif ir kazkaip nebeoriginalu pasidaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EditaR: 30 lapkričio 2009 - 11:45
QUOTE(EditaR @ 2009 11 30, 12:43)
Daivos paskutine patiko  4u.gif , o sinderelos pirma idomi

Super Egliau grazi ir daili tavo sage, bet man taip atisbodusios sages su angeliukais ir damom, pas mus labai daug darbe su vos ne vienodais paveiksliukais vaiksto sad.gif ir kazkaip nebeoriginalu pasidaro


Aciu dziaugiuosi kad idomu mirksiukas.gif

pritariu EditaR man SuperEgliaus sages tvarkingos skoningos suderintos bet kamejos ir tetulytes jau biski per gerkle...
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2009 11 30, 12:10)
Mergaite o is kokiu parduotuviu jus perkate tokius grazius kabosonus ?  bigsmile.gif


Kai ka perku uzsienyje kai ka cia LT. Tik mano visi pirkiniai is internetiniu parduotuviu ax.gif
Atsakyti
aciu kad pakomentavote.angeliukus pirmakart dariau,o tetu visai neturiu. man kabosonai irgi labiau patinka akmeniniai,bet ir kamejos dar neatsibodo,nedaug ju ir padariau,tik pora.
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 11 30, 13:38)
aciu kad pakomentavote.angeliukus pirmakart dariau,o tetu visai neturiu. man kabosonai irgi labiau patinka akmeniniai,bet ir kamejos dar neatsibodo,nedaug ju ir padariau,tik pora.



SuperEgliau as ju irgi tik 1 padarius, man paciai nera bjauru tos kamejoa bet kad jau nuvalkiotos verysad.gif Lt nera pasirinkimo tai pas visas jos vienodos na beveik vienodos...
Atsakyti
supratau minti... as kai namuose su kudikiu sedziu tai nelabai ir matau kas su kuo vaiksto siais laikais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 11 30, 14:01)
supratau minti... as kai namuose su kudikiu sedziu tai nelabai ir matau kas su kuo vaiksto siais laikais biggrin.gif


as irgi gyvai nelabai matau ale megeja perziuret kurianciu merginu darbus tai ir susidarius toki vaidza doh.gif
Atsakyti
Tai cia nieko tokio, visai cia ne kritika, tiesiog tikrai Sinderela teisi, kad dazniausia auksarankes pacios nezinodamos naudoja tokias pat detales kaip susitarusios tai ir atrodo kad kartojasi wink.gif
Atsakyti
as tai manau kad visos zinom kad ta pati naudojam,tiesiog mum kurianciom grazu -kas yra grazu,o pasirinkimo mazai,tik apdaila ir belieka kurt.nezinau ar supratot ka norejau pasakyt,perskaiciau ir pati nesupratau. biggrin.gif:D:D
Atsakyti
biggrin.gif Nu tu ziuriu prie bajero Super Egliau thumbup.gif
Atsakyti
iki pietu sunkiau mintis sukomplektuot biggrin.gif bet minti turejau gera!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superEglius: 30 lapkričio 2009 - 13:28
Matai SuperEgliau tas ir bjauriausia kad mum visom kurianciom vienu metu tas pats pasidaro grazu nu tai ir davai visos... lotuliukas.gif
Atsakyti