Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Sveikos, mielosios wub.gif
Sove man tokia ideja- visu seges pasakiskos, dziugu matyti kaip kiekviena einame tobulejimo kryptimi smile.gif bet , manau, visom idomu butu pamatyti musu grazuolyciu segiu ir antras puseles(nugareles) taigi kas nieko pries brukstelkit kokia nuotraukyte prie seges ir su antra pusele mirksiukas.gif man asmeniskai svarbi ir tvarkinga nugarele, labai idomu kaip kiekviena issprendziate sita klausyma- koki kolorita derinate, koki uzsegima pasirenkate ir pan..galesim pasikomentuot, pasitart ,pasidalint patirtimi:)
atsiprasysiu, nes savo nugarele idesiu siek tiek veliau, kadangi "luztelejo" mano draugas- fotoaparatas schmoll.gif
Visoms is anksto dekoju, tikiuosi nepatingesit blush2.gif mirksiukas.gif wub.gif
Dalia
Atsakyti
Na tikiuos ir pati Dalia nepatinges smile.gif
Imesiu kita kart vienos, nes siaip pas mane visu standartikai vienodai - apvalus odos lopineles ir matos tik viena sages ruosinio dalis, uzsegimas
Atsakyti
pas mane liko namuose tik viena,tai einu nufotkinsiu.siaip daziausiai klijuoju tiesiog ant virsaus uzsegima,bet sita pabandziau daryti kitaip,kad matytusi tik krastai.man labai graziai neiseina prakirpt oda.bet tikriausiai reikia daryti butent taip.na ,praktikuosimes! cool.gif
user posted image
Atsakyti
Niu va labai dailiai thumbup.gif As irgi taip darau, man taip dailiausiai atrodo
Atsakyti
Edita R na pati pasiuliau tai tikrai nepatingesiu smile.gif tik sakau, fotikas dabar taisomas verysad.gif tai taip stabdo visus segiu realizavimo procesus, tiek daug esu pridariusi bet vis negaliu Jum pasirodyt, na bet tikiuosi jau greitai isvysit mano naujaja kolekcija ir nugarele smile.gif
Papildyta:
Supereglius- voow tikrai kokybiska nugarele, sakes kaip grazu kaip is parduotuves:)ir tie juodi karoliukai aplink kaip gerai atrodo, na tikrai pasakiska, grazu kokybiska...na mano visai kitokia(as dedu plokstele tai netaip graziai atrodo blush2.gif
Atsakyti
Jetus kiek graziu darbu wub.gif
Nugareles as darau lygiai taip pat kai superEglius. Nemanau kad cia kazka jau tokio skirtingo isgalvosi ax.gif

Idedu ir as dar keleta savo
user posted image
user posted image
Pirma karta dariau su kameja
user posted image
Atsakyti
Sinderela tikrai wow, labai grazu ir originalu, bei profesionalu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinderela @ 2009 11 29, 13:15)


Idedu ir as dar keleta savo


vajei kaip grazu.. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir aš parodysiu savo pirmąsias fantazijas:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kad nepamirštumėt kad ir aš čia dar esu tongue.gif

user posted image

user posted image

Tiesa, merginos help.gif Visiškai pribaigiau tokių organzos juostelių atsargas - o ten, kur pirkdavau, nebėr ir net nebeketina vežt - gal kuri matėt kur - neliksiu skolinga 4u.gif
Atsakyti
vat ir man idomu,is kur tokios juosteles grazios,nesu macius niekur.
Atsakyti
Labai gražių mačiau ir pirkau (tik ne sagėm) Madoj, antrame aukšte...
Atsakyti