Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

labai grazU. AS RYT IRGI BANDYSIU DARYTI KAZKA PAN.
Atsakyti
nelabai praktikuoju su sagem,bet keleta esu pasigaminusi,stai pora ju blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 10 09, 20:45)
nelabai praktikuoju su sagem,bet keleta esu pasigaminusi,stai pora ju blush2.gif

labai grazios,labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 10 09, 20:45)
nelabai praktikuoju su sagem,bet keleta esu pasigaminusi,stai pora ju blush2.gif


Tai gal verta ir daugiau praktikuotis-labai gerai atrodo
Atsakyti
4u.gif user posted image
Atsakyti
-barsyle-, nu nieko sau "nelabai praktikuoju" blink.gif Sagės nuostabios, labai-labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 10 09, 20:55)
labai grazios,labai labai  wub.gif

QUOTE(Aruna @ 2009 10 09, 21:27)
Tai gal verta ir daugiau praktikuotis-labai gerai atrodo

QUOTE(Hennessy @ 2009 10 10, 11:27)
-barsyle-, nu nieko sau "nelabai praktikuoju"  blink.gif  Sagės nuostabios, labai-labai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

aciu uz pagirimus 4u.gif
o ju nedarau daugiau,nes nelabai megstu jomis puostis,tad keletos ir uztenka,nebent uzsipraso kas nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 10 09, 20:45)
nelabai praktikuoju su sagem,bet keleta esu pasigaminusi,stai pora ju blush2.gif

Kokios grazios wub.gif Nuostabios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(augustielee @ 2009 10 07, 14:45)
gal galetumete mazdaug nupasakoti kaip pasidaryti tokia nuostabia sage?  smile.gif

priklijavau kabasona prie odos gabaliuka, paskui apsiuvau biseriu smulkiu ir ilgom tokiom lazdelem, prisiuvau kaspineli, apsiuvau karoliukais, o paskui pridejau pagrinda su uzsegimu. nieko cia tokio gudraus nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 10 10, 18:53)
priklijavau kabasona prie odos gabaliuka, paskui  apsiuvau biseriu smulkiu ir ilgom tokiom lazdelem, prisiuvau kaspineli, apsiuvau karoliukais, o paskui pridejau pagrinda su uzsegimu. nieko cia tokio gudraus nera  mirksiukas.gif


Kokiais klijais klijuoji?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif prisiziurejau visokiu groziu wub.gif
Siaip ieskojau papuosaliuko plaukams. Laaabai noriu papuostos juodais karoliukais ar akmenukais kuodines spilkos. Deja nieko neradau... Gal turetumete ka pasiulyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2009 10 10, 18:04)
Kokiais klijais klijuoji?

moment crystal. 4u.gif
Atsakyti