Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Laba, noriu paklausti plastmasine kameja noreciau pritvirtinti prie pasidabruodo ar paauksuoto pagrindo, gal galit patarti su kio as tai galiu padaryti, ar tai yra klijai, jei taip, tai kokie.
aciu
Jus visos vertos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arkliukas @ 2009 11 25, 20:36)
Laba, noriu paklausti plastmasine kameja noreciau pritvirtinti prie pasidabruodo ar paauksuoto pagrindo, gal galit patarti su kio as tai galiu padaryti, ar tai yra klijai, jei taip, tai kokie.
aciu
Jus visos vertos  thumbup.gif



manau su super momentu priklijuok ir viskas
Atsakyti
QUOTE(arkliukas @ 2009 11 25, 21:36)
Laba, noriu paklausti plastmasine kameja noreciau pritvirtinti prie pasidabruodo ar paauksuoto pagrindo, gal galit patarti su kio as tai galiu padaryti, ar tai yra klijai, jei taip, tai kokie.
aciu
Jus visos vertos  thumbup.gif


As klijuoju su "Epoksitiniais super moment" klijais, dar nebuvo, kad kas atliptu, o kai su "super momentu" klijavau, tai nuo metaliniu detaliu beveik visada atlipdavo man doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiesiogmamyte: 25 lapkričio 2009 - 21:47
Super momentas tikrai ne pats geriausias pasirinkimas, o epoksidiniai gal irgi per daug.. aš renkuos viduriuką - Moment crystal - normalus momentas, tik skaidrus, ir prilimpa laaabai gerai.
Atsakyti
Juratata smile.gif Idomus dekoras kamejos , gal isduosi paslapti kaip darai arba nukreiptum kur moko wub.gif aciu labai is anksto wub.gif
Papildyta:
As irgi naudoju MOMENT CRYSTAL arba MOMENT KRAFTKLEBER(kai klijuoju veltinio pagrinda prie bet kokio pagrindo smile.gif )
Atsakyti
sveikos, tikiuosi priimsit ir mane ax.gif rodausi savo pirmasias sages 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
juratata labai grazi sege
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 25, 23:04)
Super momentas tikrai ne pats geriausias pasirinkimas, o epoksidiniai gal irgi per daug.. aš renkuos viduriuką - Moment crystal - normalus momentas, tik skaidrus, ir prilimpa laaabai gerai.

a kur pirkti buna unsure.gif
Atsakyti
Maximoj maciau,5Lt su kapeikom
Atsakyti
tikrai visokiuose statybiniuose prekybcentriuose - senukai ermitažai mokiveži, pasidaraupats ir t.t.

didelės maximos irgi turi - bent XXX tai tikrai.

atrodo va šitaip:

user posted image

QUOTE(aurelija_ma @ 2009 11 26, 12:46)
a kur pirkti buna  unsure.gif

Atsakyti
ir mano
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 25, 23:24)
Juratata smile.gif  Idomus dekoras kamejos , gal isduosi paslapti kaip darai arba nukreiptum kur moko wub.gif aciu labai is anksto wub.gif
Papildyta:
As irgi naudoju MOMENT CRYSTAL arba MOMENT KRAFTKLEBER(kai klijuoju veltinio pagrinda prie bet kokio pagrindo smile.gif )



QUOTE(NeiVile @ 2009 11 26, 10:48)
juratata labai grazi sege


malonu kad patiko rolleyes.gif

dalitavit, niu ten nieko ypatingo tiesiog apsiuvau perliukais ir paskui karoliukais tarp ju... ner jokios paslapties cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 26 lapkričio 2009 - 22:19