Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

NeiVile, Ar., Juuper, EditaR - 4u.gif nenusibodo žinokit, apetitas auga bevalgant lotuliukas.gif

Daivulyte - stenkis fotkinti dienos šviesoj, nes blicas tai peilis bet kokioms nuotraukoms... patikėk, atrodys n kartų geriau, dabar darbeliai "pablukę" gavosi.. aišku, su saule šiom dienom ne kas, bet.. biggrin.gif

EditaR - kai nusikirpau plaukus, man taip tokių segiukų plaukams užsireikė.. doh.gif lotuliukas.gif Labai faina, man bardakėlis čia gražus wub.gif
Atsakyti
EditaR - tikrai gražios sagės 4u.gif o ta pirmąją turėdama ir aš karts nuo karto priderinus prie rūbų įsisegčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 19 lapkričio 2009 - 10:28
EditaR niu ta kazkam okia grazuole ir i plaukus wub.gif
Giagute niu paskutine kokia grazi, nors man kazkaip sermuksnius primena, bet grozis neispasakytas wub.gif
Atsakyti
Olita, Giagute, JuodaKatyte, Aurelija_ma begalo apsidziaugiau kad Jums patiko!!!!!
JUSU ivertinimas man labai svarbus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 11 18, 23:56)
Na ir nezinau ar cia i tema, sage i plaukus

wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 19, 09:54)
Daivulyte - stenkis fotkinti dienos šviesoj, nes blicas tai peilis bet kokioms nuotraukoms... patikėk, atrodys n kartų geriau, dabar darbeliai "pablukę" gavosi.. aišku, su saule šiom dienom ne kas, bet..  biggrin.gif


kad fotografuoju be blico, o dienos metu niekaip nepavyksta nes bunu darbe doh.gif
Atsakyti
Kad atrodo kitaip.. nebent po lempa tai darai - tai tas pats gaunasi.
reikia išsklaidytos šviesos, jei naktim tenka fotografuot, tada rekomenduoju susikonstruoti šviesdėžę - panaršyk internete, tikrai liux dalykas ir pačiai galima pasigamint.
Atsakyti
Niu ka mergaites atidarau kalediniu dovanu gaminimo sezona lotuliukas.gif 4u.gif

"Snaige" - manau mamai puikiai tiks i baltus marskinukus i svelnu sviesu megztuka wub.gif

user posted image
Atsakyti
EditaR, aš tave jau mėnesiu lenkiu tongue.gif biggrin.gif

atnešu prancūziškos dvaselės dar...

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 11 18, 22:56)
Bubublos man patiko antra juoda sage, labai zavi stilinga  wub.gif

Na Giagutes tai kaip visada GROZIS

Keleta mano ilgesniu vakaru po darbo. Na bet nieko imsiuos dabar Kaledines gamybos  lotuliukas.gif

Dukrytei
user posted image

Kazkam smile.gif

user posted image

http://s41.radikal.r...89ba7324164.jpg[/img][/url]



QUOTE(EditaR @ 2009 11 21, 13:11)

labai labai grazu wub.gif


o cia mano user posted image
Atsakyti
mano smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sagės labai labai...
Norėjau paklausti, tik nerandu, kur...Kaip reikia daryti su tais perforuotas padėkliukais...
Atsakyti