Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

giagute, is kur trauki tu tas grazuoles damutes wub.gif mastau.gif
Atsakyti
Darbštuolės- auksarankės, negaliu atsigėrėt jūsų kūriniais. Pati su sagėmis "nedraugauju", bet nuolat ateinu akis paganyt į jūsų kuriamus grožius 4u.gif
Atsakyti
dalitavit, NeiVile,Dekora - wub.gif
Pentarda - oj.. paslaptis blush2.gif turiu damučių fabrikėlį lotuliukas.gif
LadyO - mums patinka žiūrovai, visi, net ir tylūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 03, 11:52)

user posted image

user posted image



O kokios gražios sagės thumbup.gif
Taip pat ir kitų forumiečių gražios thumbup.gif
Užmačiau kažkur juodai baltą sagę kuri man labai patiko, bet va kai atsakyt norėjau tai neradau foto tarp tiek daug gražių sagių 4u.gif Šaunuolės ir taip toliau darykite tokias gražias sages wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu Panele Monika wub.gif del juodai baltos seges-lyg buvau keleta idejusi ir as:) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 10, 01:03)
GIAGUTE, jetau kaip tau aciu kad nukreipei mane i bendra foruma pasiskaityt apie taisiklinga siuvima..tai ten tiek geru dalyku prisiskaiciau, daug nauju dalyku suzinojau...super...dabar tikiukad kokybe segiu pagerinsiu, nerealu ir nuotaika pakilo kazkaip, nebepikta jau biggrin.gif
tik vienas dalykas mane domina, jau nebenoriu lyst i kitas temas apie modelina...KUR JO PIRKTI IR KOKI GERIAUSIA PIRKTI SEGEM?
Is anksto dekoju uz atsakyma wub.gif
l


Is ore dziustanciu man pats paciausias tai Premix lengvas, lengva su juo dirbt ir dar nei karto neluzo
Atsakyti
Brangiosios, noriu paprasyti pasidalinti savo patirtimi. Ligi siol ant modelino perkelinedavau tik juodai baltus paveikslelius ir puikiai sekesi smile.gif nereikedavo jokiu papildomu priemoniu.
O va dabar uzsimaniau pabandyti su spalvotais. Atsispausdinau su lazeriniu spausdintuvu ir bandziau. Tik pridejusi kai palaikiau (kaip ir darydavau su juodai baltais) beveik niekas nesigavo. Tada paskaitinejau, kad jus perkelinejate slapindamos paveiksleli su vaitspiritu, nagu lako nuemeju arba tiesiog vandeniu. Kaip tik buvo pasibaiges nagu lako nuemejas tai nubegau nusipirkau ir pabandziau smile.gif Kaip ir gaunasi, taciau paveiksliukas lieka nelabai ryskus, nors paveikslelis buna labai ryskus.
Norejau paprasyti sios technikos naudotoju pasidalinti savo patirtimi ir praktika:
keik laiko ar keik kartu paveiksleli drekinate?
ar stipriai prispaudziate?
ar paspaudinejate dar padrekinusios?
galbut padrekinusios dar kiek nors laiko palaikote?
O gal su vaitspiritu geriau ir ryskiau persikelia?
gal dar kokiu pastabu turite siuo klausimu. Buciau labai dekinga.
Atrodo paprastas reikalas, bet man kaip pradedanciajai iskilo klausimuku blush2.gif
Atsakyti
Įtariu kad geriausiai tau atsakytų modelino temoj - paieškok bendroje rankdarbių temoje, ten merginos viską išbandžiusios mirksiukas.gif

Aš pati dekupažinu modeliną, nes dirbu ne su FIMO, o ore stingstančiu.
Atsakyti
Ismokau pagaliau ideti nuotraukele, tai parodysiu ir as viena is savo sagiu smile.gif
user posted image
Beja, noriu paklausti ar ne per didelis formatas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner.s: 13 lapkričio 2009 - 12:38
QUOTE(ataner.s @ 2009 11 13, 13:37)
Ismokau pagaliau ideti nuotraukele, tai parodysiu ir as viena is savo sagiu smile.gif
/modelinaskaroliukaijuostele1-vi.jpg[/img]
Beja, noriu paklausti ar ne per didelis formatas  smile.gif

Formatas normalus, tik duosiu vieną patarimą.. Fotografuok dienos šviesoje, tada matysis tikrosios sagės spalvos, nes dabar jos neišsiryškina, viską užgožia lempos šviesa mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau as savo pirmuosius darbelius smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

kazkodel paveiksliuku nerodo sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prakseda: 13 lapkričio 2009 - 15:44