Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

[quote=Ar.,2009 11 09, 22:02]
[quote=dalitavit,2009 11 09, 19:02]
Cia maniskes truputi kitokios ax.gif

Man antra sagyte tavo faina, tokia ziemine, tiktu i kokia kepure issisegti wink.gif
[/quote]
aciu blush2.gif o man tavoji su ramunem labai grazi-vasariska tokia..super 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sinderela @ 2009 11 09, 22:06)
Pirmoji ne mano skonio  ax.gif  o va antroji  wub.gif
"indenas" superinis ir paskutinioji grazi tik apsiuvimas taisytinas cool.gif

P.S mergaites darau isvada kad cia masinis PMS'as mus uzpuoles  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif del PMSO kaip pirstu i aky blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Mergaites, o kaip cia va apsiuvimas gal normaliau biski.Lygiau atrodo? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Aš dar paskirčiau laiko vienodesnių karoliukų atsirinkimui - patikėk, tai daro ne mažesnę įtaką nei teisingas apsiuvimas mirksiukas.gif
Atsakyti
OOO IRGI GERA MINTIS.. wub.gif ACIU
Atsakyti
GIAGUTE, jetau kaip tau aciu kad nukreipei mane i bendra foruma pasiskaityt apie taisiklinga siuvima..tai ten tiek geru dalyku prisiskaiciau, daug nauju dalyku suzinojau...super...dabar tikiukad kokybe segiu pagerinsiu, nerealu ir nuotaika pakilo kazkaip, nebepikta jau biggrin.gif
tik vienas dalykas mane domina, jau nebenoriu lyst i kitas temas apie modelina...KUR JO PIRKTI IR KOKI GERIAUSIA PIRKTI SEGEM?
Is anksto dekoju uz atsakyma wub.gif
l
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 09, 22:20)

Mergaites, o kaip cia va apsiuvimas gal normaliau biski.Lygiau atrodo? blush2.gif


man sita grazi mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei nori kepamo - reikia pirkti FIMO arba CERNIT firmų, rankdarbių parduotuvėse didžiojoj daugumoj dabar būna. Arba internetinėse pasidairyk.

Ore džiūstantį gali nusipirkti kad ir Maximoj, DAS firmos, Senukai dar kažkokio turi, bet jų kokybės nežinau. Rekomenduojama dirbti su lėliniu (lėlių gamybai skirtu) ore džiūstančiu modelinu, nes jis yra keliskart lengvesnis nei tie maximiniai, atsparesnis ir ne taip dūžta, bet ir brangesnis jis.. Jo irgi dairykis rankdarbių parduotuvėse ir e-parduotuvėse.


QUOTE(dalitavit @ 2009 11 10, 00:03)
tik vienas dalykas mane domina, jau nebenoriu lyst i kitas temas apie modelina...KUR JO PIRKTI IR KOKI GERIAUSIA PIRKTI SEGEM?
Is anksto dekoju uz atsakyma wub.gif

Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 09, 21:20)
Mergaites, o kaip cia va apsiuvimas gal normaliau biski.Lygiau atrodo? blush2.gif

oi man kaip tik besigrožinčiai, tokie techniniai dalykai nelabai įžiūrimi, nes mano akiai labai minimalūs rolleyes.gif

žaviuosi jūsų darbeliais - greičiausiai nes "skonis" sutampa biggrin.gif ax.gif

o paskutiniosios laaaabai gražus spalvinis derinukas wub.gif
Atsakyti
Aciu GIAGUTE uz patarimus apie modelina.
Aciu STASHIENE uz komplimenta blush2.gif smagu zinot kad kazkam dar patinka ir toks stilius segiu wub.gif bet pamazu zadu pereiti prie kitokio(t.y atsisakyti kaspinuku) nes tiek grozybiu internete prisiziurejau kad uzkilo noras daryti elegantiskas, tvarkingas seges blush2.gif wub.gif aisku ir tokiu ir tokiu reikia smile.gif
Papildyta:
Beje STASHIENE ,grazus tavo auskariukai:))) 4u.gif
Atsakyti
"Emily"

user posted image

"Paulina"

user posted image

"Dream"

user posted image
Atsakyti
4u.gif Giagute- seges tavos tikrai tobulos, turbut graziausia ka maciau dekupazo technika wub.gif
Atsakyti
Giagute jusu darbai nerealaus grozio iskirtiniai smile.gif
Atsakyti
Labai dailus thumbup.gif
Atsakyti