Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Daivulyte @ 2009 11 06, 22:02)
tikro ginčo niekad neižiepčiau, juk mes visos tobulejam , kai tik pradejau daryt visai nieko nemokejau , o niekas nepamoke . teko paciai isbandyt ir rasti geriausia buda . ant ko klijuot , kokius klijus naudot , kaip uzbaigti . ax.gif
kazkada ir as esu dariusi su kaspineliais , bet tai buvo pries kokius metus, jau kitas etapas wub.gif


Laukiu ir as kada palipsiu ant to aukstesnio laiptelio ir darysiu tokias puikias seges kaip Jusu 4u.gif o jos tikrai grazios blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Sinderela @ 2009 11 07, 21:11)
Nu mergaites keik daug as cia praleidau - net susipykt sugebejot lotuliukas.gif
va as irgi labai pasigendu kritikos bet tokios tikros, o vien tas oj kaip grazu oj kaip nuostabu - jau pabodo. Sakykit ka galvojat o ne tai ka noretu isgirsti rodancios savo darbeli !!! Juk negali visom ir viskas patikti vienodai. Bukim nuosirdzios visu pirma sau ax.gif

Vidutiniskai prie seges sedziu kokias 4-5 val. o prie kai kuriu ir daugiau ax.gif
Papildyta:
cia kates akis?

dar karteli pritariu tau del TIKRU KOMENTARU wub.gif
Atsakyti
Rodziau kelias savo sages kitoje temoje ( ir ten ir cia rodomos sages g.gif )
tad ir cia pasirodysiu blush2.gif
user posted image
ir dar viena...
user posted image
Atsakyti
na tikrai grazios,ner prie ko prikibti..pagirtina 4u.gif
Atsakyti
Cia maniskes truputi kitokios ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 09, 19:02)
Cia maniskes truputi kitokios ax.gif
user posted image

user posted image


Pirmoji atrodo kaip indenas, pralinksmino biggrin.gif

O vat trecia atrodo nelygiai apsiuta, ar taip is tikruju yra ar tik optine apgaule?
Atsakyti
Tas indenas susilauke labai didelio demesio tarp kitko smile.gif na man ji tokia idomesne, bet deje taip-nelygus apsiuvimas man niekaip neiseina lygiai blush2.gif arba biseris nelygus...beto laukiu ne patyciu o patarimu pasiulymu:))
Papildyta:
Beto kutukai dabar-begalo madoj, na galbut ne segeje, bet as pabandziau 4u.gif ax.gif
Atsakyti
man visai idomi tas "indenas", tik kaip tu siuvi tuos karoliukus?
ar elementariai po viena? ar kaip kitaip ?
As siuvu keturi į prieki ir gristu per du atgal perveriu ir vel prikabinusi du i prieki mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 09 lapkričio 2009 - 20:46
Dalitavit, kažkaip užjautrėjusi šita tavo žinutė hihihi.gif

Tiesiogmamytė paklausė - o tu iškart va.. o po to ir gaunasi "pykčiai, pykčiai" .. labai ieškot tarp eilučių kažko mirksiukas.gif

Apie apsiuvimą: bendroje rankdarbių temoje yra temelė "sagės sagytės", ten pirmame puslapyje yra nuoroda kaip teisingai apsiūti kabošoną - manau, pamatysi savo klaidas.

QUOTE(dalitavit @ 2009 11 09, 19:40)
..deje taip-nelygus apsiuvimas man niekaip neiseina lygiai blush2.gif arba biseris nelygus...beto laukiu ne patyciu o patarimu pasiulymu:))

Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2009 11 09, 21:28)
man visai idomi tas "indenas", tik kaip tu siuvi tuos karoliukus?
ar elementariai po viena? ar kaip kitaip ?
As siuvu keturi į prieki ir gristu per du atgal perveriu ir vel prikabinusi du i prieki  mirksiukas.gif

uo aciu tau gera patarima isgirdau del verimo as visalaik kas keturis i prieki siudavau o apsiuvusi kas tris dar perverdavau...bet matomai sis mano variantas netinkamas...pabandysiu taip kaip sakei aciu labai 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
Na gal ir jautri esu, kad neiseina man apsiuvimas biggrin.gif blush2.gif nervuojuosi matyt...Atleiskit, jei kam ka netaip pasakiau ar izeidziau ar netaip ka supratau...Visas gerbiu ir smagu su Jum cia ciausketi wub.gif wub.gif wub.gif

Linkiu sau ir kitom GEROS NUOTAIKOS, DRAUGISKUMO IR SUPRATIMO blush2.gif
Atsakyti
[quote=dalitavit,2009 11 09, 19:02]
Cia maniskes truputi kitokios ax.gif

Man antra sagyte tavo faina, tokia ziemine, tiktu i kokia kepure issisegti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ar. @ 2009 11 09, 15:49)
Rodziau kelias savo sages kitoje temoje ( ir ten ir cia rodomos sages g.gif )
tad ir cia pasirodysiu  blush2.gif

Pirmoji ne mano skonio ax.gif o va antroji wub.gif

QUOTE(dalitavit @ 2009 11 09, 19:02)
Cia maniskes truputi kitokios ax.gif


"indenas" superinis ir paskutinioji grazi tik apsiuvimas taisytinas cool.gif

P.S mergaites darau isvada kad cia masinis PMS'as mus uzpuoles lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal ką ir užpuolė rudeninė depresiją, bet manau kad mes darom tokius gražius darbelius kurie pradžiugina netik mus, bet ir mūsų draugus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti