Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Nematau jokio "ginco"net mintis nesove apie tai biggrin.gif jo gali buti kad nevienodi, senai dariau-vienos is pirmuju segiu mano..as gi naujoke segiu daryme dar tad labai neskriauskit blush2.gif
Papildyta:
Beje DAIVULYTE- Seges tavo visai kito stiliaus nei mano smile.gif bet labai grazios ir elegantiskos:)pagarba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 06, 21:52)
Nematau jokio "ginco"net mintis nesove apie tai biggrin.gif jo gali buti kad nevienodi, senai dariau-vienos is pirmuju segiu mano..as gi naujoke segiu daryme dar tad labai neskriauskit blush2.gif
Papildyta:
Beje DAIVULYTE- Seges tavo visai kito stiliaus nei mano smile.gif bet labai grazios ir elegantiskos:)pagarba mirksiukas.gif


tikro ginčo niekad neižiepčiau, juk mes visos tobulejam , kai tik pradejau daryt visai nieko nemokejau , o niekas nepamoke . teko paciai isbandyt ir rasti geriausia buda . ant ko klijuot , kokius klijus naudot , kaip uzbaigti . ax.gif
kazkada ir as esu dariusi su kaspineliais , bet tai buvo pries kokius metus, jau kitas etapas wub.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif user posted image
Atsakyti
Graži sagė, idomus karoliukų suvėrimas 4u.gif tik vat biškiuka foto kokybė neleidžia geriau įsižiūrėti į grožius g.gif
Atsakyti
Maniškė segė su kaldinto vario papuošimu bigsmile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
idedu siandienos darbeli
user posted image
Atsakyti
Nu mergaites keik daug as cia praleidau - net susipykt sugebejot lotuliukas.gif
va as irgi labai pasigendu kritikos bet tokios tikros, o vien tas oj kaip grazu oj kaip nuostabu - jau pabodo. Sakykit ka galvojat o ne tai ka noretu isgirsti rodancios savo darbeli !!! Juk negali visom ir viskas patikti vienodai. Bukim nuosirdzios visu pirma sau ax.gif

Vidutiniskai prie seges sedziu kokias 4-5 val. o prie kai kuriu ir daugiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Daivulyte @ 2009 11 07, 20:59)
idedu siandienos darbeli


cia kates akis?
Atsakyti
QUOTE(Sinderela @ 2009 11 07, 21:11)
cia kates akis?


Taip , kates akis 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 07 lapkričio 2009 - 20:16
QUOTE(Daivulyte @ 2009 11 07, 21:15)
Taip , kates akis 4u.gif


o tu nenori pabandyt fotkint ant kitokio fono labai jau paskendo tavo darbai ant tos odos. Antroji - zydroji man patiko ax.gif o kas cia per akmuo?

ankstesnis mano darbas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinderela: 07 lapkričio 2009 - 20:28
Aš vis dar nesuprantu, kaip jums visoms atrodo, kad čia susipykau su superEglium.
Nuomonę savo sakau retai, bet jei pamatau kažką ryškaus (ne spalviškai) - tai ir kalbu, bet mano kalboje nei vienoje pykčio nėra. Aišku, kas nori, tas randa.

Bet labai linksma skaityti, kaip čia klegat - oj, va, ir susipykot lotuliukas.gif

tiesa, Sinderela - geroj vietoj sagę įtalpinai lotuliukas.gif tokia cenzūrinė gavosi netikėtai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 07 lapkričio 2009 - 20:33
QUOTE(Giagute @ 2009 11 07, 21:29)
Aš vis dar nesuprantu, kaip jums visoms atrodo, kad čia susipykau su superEglium.
Nuomonę savo sakau retai, bet jei pamatau kažką ryškaus (ne spalviškai) - tai ir kalbu, bet mano kalboje nei vienoje pykčio nėra. Aišku, kas nori, tas randa.

Bet labai linksma skaityti, kaip čia klegat - oj, va, ir susipykot  lotuliukas.gif

tiesa, Sinderela - geroj vietoj sagę įtalpinai  lotuliukas.gif tokia cenzūrinė gavosi netikėtai  lotuliukas.gif


Nu tik nereikia cia "pypsu" det is salies skaitant susipykot i vsio!

Del cenzuros tai ir as ta pastebejau cool.gif
Atsakyti
hahaha lotuliukas.gif duodat mergos.. įdomu, dėl kokios priežasties turėjau aš supykti? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 07 lapkričio 2009 - 21:05