Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

MERGINOS NESIPYYYKIMMM 4u.gif drinks_cheers.gif
As isikisiu, nepykit, ir taip pat savo nuomone pasakysiu.Cia susirinkom-rodytis, mokytis, klausti, dalintis patirtim, patarti, kritikuot...Bet girkim ir liaupsinkim darbelius tada kada jie tikrai yra to verti, o jei nelabai-patarkim ka pakeisti, ka nuimti, ka prideti, ko nedeti:) nes kai visi pradeda tik girti ir nieko daugiau, vien tam kad papildyti savo saskaita zinutemis- tai susidaro ispudis jog kaikurios tai daro nenaturaliai ir nenuosirdziai..Bukim isradingesnes ir savo talenta isreiskim ne tik darbeliuose bet ir zodziuose ir pasakykim savo tikraja nuomone apie darbelius, bet NEIZEISKIM KITO...Su meile, dalitavita
Na cia siaip uzejo noras pasisakyti:))
Sekmes kuryboje 4u.gif smile.gif
Papildyta:
Pvz CINDY man zalia labai labai grazi, paprasta, nedaug darbo bet -puikiu ir skoninga:)o antroji siek tiek prasosi smulkmeneliu, isbaigtumo, bet vidury akmenukas be galo grazus, ir siaip spalvinis kontrastas:)koks akmenelis viduryje, idomumo delei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 11 05, 21:54)
Man be galo patinka kamejos, tokia ir as buvau nusiziurejus, ji tokia tokia  wub.gif
Gal galetum nufotkinti kita puse kamejos, labai idomu, kaip tvirtinasi atlasines juosteles, as dar nei karto taip nedariau  blush2.gif

Ir mergaites, labai prasau, nustokit bartis. box.gif  Labai negrazu taip apsizodziauti.
Sita situacija man labai primena dekupazo tema  schmoll.gif
Labai sunku nuotraukoje perteikti tikraji daikto vaizda, kai fotografuojama su blykste  doh.gif , tiesiog prarandama puse kokybes.

TAIKOS VISOMS

Kad jau šiandien vakare uždėjau nugarėlę, nieko ten nebesimato, tik odelė ir užsegimas smile.gif Kitą kartą jei nepamiršiu nufotografuosiu kaip ten viskas. Tiesa, nieko ypatingo nedarau, tiesiog prisiuvu kaspinukus mirksiukas.gif

QUOTE(Dosikas @ 2009 11 05, 22:01)
Cindy - man Tavo juodai žalia labai labai patiko  wub.gif

Dėkui smile.gif

QUOTE(dalitavit @ 2009 11 05, 23:12)

Pvz CINDY man zalia labai labai grazi, paprasta, nedaug darbo bet -puikiu ir skoninga:)o antroji siek tiek prasosi smulkmeneliu, isbaigtumo, bet vidury akmenukas be galo grazus, ir siaip spalvinis kontrastas:)koks akmenelis viduryje, idomumo delei? g.gif

Vat kad nedaug darbo, tai drįsčiau paprieštarauti tongue.gif Prie kiekvienos sagės reikia pasėdėti, 5min. neužtenka mirksiukas.gif O koks akmenukas antrosios sagės aš ir pati nežinau g.gif
Atsakyti
Pasirodysiu, galit ispeikti is dusios biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
o rimtai kiek laiko praleidziat vidutiniskai prie vienos seges? g.gif
Papildyta:
Dar keleta maniskiu: ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Cindy PIRMOJI PATIKO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 06, 00:23)
o rimtai kiek laiko praleidziat vidutiniskai prie vienos seges? g.gif


As praleidziu mazdaug 2-3 valandas.
Atsakyti
QUOTE(NeiVile @ 2009 11 06, 09:07)
Cindy PIRMOJI PATIKO smile.gif

mirksiukas.gif Ačiū.

Tiesiogmamyte, gražu, nėra prie ko kabintis tongue.gif

dalitavit, trečia patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesiogmamyte- be galo grazus tavo papuosalai, buvau fotki.com...ypac seges vertos demesio:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 06, 18:16)
Tiesiogmamyte- be galo grazus tavo papuosalai, buvau fotki.com...ypac seges vertos demesio:) 4u.gif


Aciu, Dalitavit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 06, 00:23)
o rimtai kiek laiko praleidziat vidutiniskai prie vienos seges? g.gif


Aš ir panašiai 3 val , jei jau būna paruošti padukai, jei dar pati veliuosi , siek tiek ilgiau ax.gif
be to palaukiu kol uždžius klijai doh.gif

Man asmeniškai nelabai patinka sages su visais tais kaspinėliais , tai nelabai jas ir aptarinėju, nebent labai jau įspūdinga spalva ar dar kas patraukia akį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 06 lapkričio 2009 - 18:17
as irgi prie seges praleidziu 2-3 valandas:)
Vienom patinka kaspineliai kitom nepatinka, o man kaspinelis-duoda jaunatviskumo skoni:)nes pati esu dar labai jauna blush2.gif rolleyes.gif del to idesiu dar pora skotisku savo segiu:)labiausiai mano segemis ir domisi jaunos studentes, moksleives:)bet zaviuosi ir jusu segem(be kaspinu)pati turiu keleta padarius, arba padarau pagal uzsakyma...bet kolkas nezadu nukrypti nuo "kaspinu kurso" biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 06, 20:09)


Dėl skonio nesiginčinama , kiek žmonių tiek nuomonių thumbup.gif
Tiesa gimsta ginčuose, bet ginčytis reikia mokėti. Pralaimėti ginčą - tai atrasti naują tiesą.
tik toje antroje ar tie balti karoliukai nelygus ar nelygiai susiuti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 06 lapkričio 2009 - 19:54