Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Daivulyte @ 2009 11 04, 20:43)
Gal mergaites kuri dalyvausit parodoj Kaune?



Kas kur kada kaip kokia PARODA?As Kaune, nieko nezinau g.gif blush2.gif
Atsakyti
Supereglius,klasiska sege smile.gif
Atsakyti
Čia manau apie parodą - mugę "Moters pasaulis", kuri šiandien berods startavo..

QUOTE(dalitavit @ 2009 11 04, 23:50)
Kas kur kada kaip kokia PARODA?As Kaune, nieko nezinau g.gif  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 04, 22:12)

O man čia nepykit, bet visai negražu. Ir nemanau, kad blicas ar lakas blizgus turi įtakos - labai prastas paveikslėlis ir sendinimas jį ne paryškina, o užgožia.
Asmeniškai tokios net nedėčiau į forumą, nekalbu apie pardavimą.. Apdaila labai graži, bet dekupažas -  schmoll.gif

as manau jei pamatytum gyvai ta sage tai kitaip pakomentuotum.beje paveikslelis labai grazus,ypac jei atpazisti zinoma paveiksla,ir nieks jo ten neuzgozia,viskas su juo gerai.beje jis bus dovanotas,ir jei nebutu skirtas dovanai tai pirkejai jau buvo. blink.gif
Atsakyti
SuperEgliau - kaip matau, taip ir komentuoju.. jei viskas išties yra super tobula gražu realybėje - kodėl tada nesimato to foto? Aš kolkas neturiu aiškiaregystės dovanos, tad nuspėti, kokia yra iš tikrųjų, negaliu biggrin.gif O tai, kas matėsi fotografijoje, man pasirodė kaip pavyzdys, kuriuo nereikėtų sekti - tad taip ir pasakiau. Ar reikėjo girti?..

Paveikslo, deja, neatpažįstu, o dėl pirkėjų tai nereikia gi teisintis... rolleyes.gif
Atsakyti
pasilaikysiu komentarus sau.dziugu kad turi savo nuomone,bet ir as ja turiu.netam cia susirinkom doh.gif
Atsakyti
O kam? ne pagyrų puodas čia, o tema apie sages, kur merginos mokosi, žiūri, klausia.
Ar parodėlė čia vyksta ir tik liaupsės pilamos?..
Atsakyti
turejau omeny ne gincytis cia susirinkom,mokytis-prasom! pagyru neprasau.bet mokytojavimui reik turet siek tiek takto ir pagarbos.ko tamstai ziuriu truksta(pasirodo..nusivyliau)
Atsakyti
Manau reiktų pirma išmokti kritiką priimti, o tik po to kaltinti netaktu ir nepagarba. Suprantu, kad dabar siautėja asmeninės ambicijos įžeistos - bet įžeisti aš nieko neketinau ir nenorėjau, nes tikiu, kad tik patarimai ir kritika gali stipriai pastūmėti į priekį. Bet jei taip gavosi -

Atsiprašau superEgliaus, kad pasakiau savo nuomonę, kuri nebuvo teigiama.
Atsakyti
kelios mano naujausios:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 11 05, 21:31)
kelios mano naujausios:

user posted image



Man be galo patinka kamejos, tokia ir as buvau nusiziurejus, ji tokia tokia wub.gif
Gal galetum nufotkinti kita puse kamejos, labai idomu, kaip tvirtinasi atlasines juosteles, as dar nei karto taip nedariau blush2.gif

Ir mergaites, labai prasau, nustokit bartis. box.gif Labai negrazu taip apsizodziauti.
Sita situacija man labai primena dekupazo tema schmoll.gif
Labai sunku nuotraukoje perteikti tikraji daikto vaizda, kai fotografuojama su blykste doh.gif , tiesiog prarandama puse kokybes.

TAIKOS VISOMS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiesiogmamyte: 05 lapkričio 2009 - 21:00
Cindy - man Tavo juodai žalia labai labai patiko wub.gif
Atsakyti