Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Tiesiogmamyte,ir as negaliu nepastebet tavo grazios kamejos,tikrai,labai labai tokia..

Giagute,tavo kaip visada,nenoriu kartotis,nuostabios,savam stiliuje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superEglius: 03 lapkričio 2009 - 21:13
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 03, 20:26)
Tiesiogmamyte--kameja sege nuostabi, tokia renesansiska ir nekalta...grazu tikrai...kur Jus gaunate tu kameju pirkti sakykit?pvz, Kaune gal kas zinot kur pirkt? g.gif



as tai internetinese parduotuvese perku kamejas. http://www.perliukas.lt/ turi nemazai
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 11 03, 21:26)
Tiesiogmamyte--kameja sege nuostabi, tokia renesansiska ir nekalta...grazu tikrai...kur Jus gaunate tu kameju pirkti sakykit?pvz, Kaune gal kas zinot kur pirkt? g.gif


perliukas.lt , tik visu neispikkit, palikit ir man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NeiVile @ 2009 11 03, 18:36)
mur`miaw- geltonoji super

aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal mergaites kuri dalyvausit parodoj Kaune?
Atsakyti
ateinu su tuo paciu klausimu ir i sita tema, nepykit jei ne vietoj klausimas, bet gal atsras zinanciu ir patarianciu ax.gif .
noriu paklaust apie biseri. jau kelinta diena studijuoju internetiniu parduotuviu siulomas prekes ir lyginu kainas. tagi gal kas turi atsiliepimu apie sios http://www.mvstudija.lt parduotuves prekes. gal pirkot cia biseri? ar kokybiskas jis, ar vienodi karoliuku dydziai?
ir dar ziuriu rankdarbiai.com prekiauja japonisku biseriu. kaip pas juos ar kokybiskas?
as is vis pasimeciau dabar kur geriausiai jo pirkti, kad neapsipirkti g.gif
pagelbekit ax.gif
Atsakyti
Princese-Gulbe
user posted image
Atsakyti
Supereglius - labai sita grazi mirksiukas.gif
Atsakyti
tik gaila nelabai paveiksliukas matosi.labai grazi ten teta smile.gif
Atsakyti
aš pirkau perku ir planuoju kai prireikia greitai toj mvstudija.lt - labai fainas jis man. Tikrai lygus (pasitaiko iš partijos koks vienas kitas kreivas - tai jau atradimas), spalvos geros. Ten TOHO biseris, jis japoniškas irgi.
rankdarbiai.com prekiauja MIYUKI biseriu - jis brangesnis, kiekiai mažesni... labiau cilindrinis jis, kai tuo tarpu TOHO labiau apvalesnis.

Bet šiaip abu superiniai - tik juos (na, ir dar GUTTERMANN) ir naudoju, ir nei už ką prie turginių negrįžčiau.

QUOTE(juratata @ 2009 11 04, 20:15)
tagi gal kas turi atsiliepimu apie sios http://www.mvstudija.lt parduotuves prekes. gal pirkot cia biseri? ar kokybiskas jis, ar vienodi karoliuku dydziai?
ir dar ziuriu rankdarbiai.com prekiauja japonisku biseriu. kaip pas juos ar kokybiskas?


O man čia nepykit, bet visai negražu. Ir nemanau, kad blicas ar lakas blizgus turi įtakos - labai prastas paveikslėlis ir sendinimas jį ne paryškina, o užgožia.
Asmeniškai tokios net nedėčiau į forumą, nekalbu apie pardavimą.. Apdaila labai graži, bet dekupažas - schmoll.gif

QUOTE(Daivulyte @ 2009 11 04, 20:27)
Supereglius - labai sita grazi mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 04, 21:12)
aš pirkau perku ir planuoju kai prireikia greitai toj mvstudija.lt - labai fainas jis man. Tikrai lygus (pasitaiko iš partijos koks vienas kitas kreivas - tai jau atradimas), spalvos geros. Ten TOHO biseris, jis japoniškas irgi.
rankdarbiai.com prekiauja MIYUKI biseriu - jis brangesnis, kiekiai mažesni... labiau cilindrinis jis, kai tuo tarpu TOHO labiau apvalesnis.

Bet šiaip abu superiniai - tik juos (na, ir dar GUTTERMANN) ir naudoju, ir nei už ką prie turginių negrįžčiau.




labai labai aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
Gal čia ir ne vietoj - bet aš kaip tik šiuo metu organizuoju užsakymą iš www.beadsdirect.co.uk - kur tiek toho, tiek miyuki biserio yra n spalvų ir dydžio - kuo LT parduotuvės negali vis dar pasigirt - gal nori prisidėt?.. per AŽ galim pasikalbėt wink.gif
Atsakyti