Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Tam dar ir prie kiekvienos savo žinutės turi ir varnelę uždėt apačioj "Įjungti parašą"...
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 03, 12:20)
darai šitaip: nueini į savo valdymo skydą, pasirenki "parašas" ir eilutėje rašai tokį kodą:

[url=čia nukopini adresą savo albumo]čia rašai pavadinimą[/url]



nuejau i redaguoti parasa. nes vieno zodzio"parasas" neradau...tam kode, vietoj tavo zodziu irasiau ka reikejo, visa kita palikau...rezultatas-nerodo paraso:(((
Papildyta:
nagi nagi
Papildyta:
RODOOO thumbup.gif Dekoju tau labai wub.gif
Papildyta:
sitai simpatijos man smile.gif

user posted image
Atsakyti
prašom..

atkeliauju aš su savo damų kolekcija - nuo spalio pradžios ji pasipildė ne viena mergina su natūraliais akmenėliais... wub.gif

"Lengvas flirtas"......................................."Vandens nimfa"

user posted imageuser posted image

"Žalias vanduo"......................................."Elizabeth"

user posted imageuser posted image

"Mimosa"......................................."Alexandra"

user posted imageuser posted image



Atsakyti
Na seges tavo tikrai fantastiskos, manau turi pasisekima, tiesa sakant-net neabejoju:)pasakiskai grazios tikrai:)
Atsakyti
dalitavit pritariu tau visom keturiom thumbup.gif Giagutės nepakartojamo grožio sagės, bet ir tavo man labai patiko, matosi kad nemažai laiko praleidi gamindama sages rolleyes.gif
Atsakyti
jo segem skiriu daug daug laiko.Tai mano hobis ir malonumas.... smile.gif aciu uz pagyras
Atsakyti
stai mano megstamos sages. susipazinau su autore Ausra kai isigyjau - smagu paremti studentus ir isigyti kazka orginalaus 4u.gif

http://dirbtuveles.wordpress.com
Atsakyti
Labas vakaras parodysiu ir as ka susiuvinejau tik nekaip gal isejo nufotografuoti user posted image
user posted image 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Giagute, tavo sagės fantastiškos wub.gif
Atsakyti
Dirbate, mergaites, nuosirdziai, visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pasirodysiu ir as savo kameja, senai daryta, bet tik siandien nufotografuota biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
mur`miaw- geltonoji super
Atsakyti
Tiesiogmamyte--kameja sege nuostabi, tokia renesansiska ir nekalta...grazu tikrai...kur Jus gaunate tu kameju pirkti sakykit?pvz, Kaune gal kas zinot kur pirkt? g.gif
Atsakyti