Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

"Aistros rožė"

user posted image

Modelinas, dekupažas, sendinimas, čekiško stiklo, biserio ir stiklo lašelių apdaila.


sinderela, rudens-vaikas - 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 10 29, 10:35)
"Aistros rožė"
Modelinas, dekupažas, sendinimas, čekiško stiklo, biserio ir stiklo lašelių apdaila.


nu labai subtili... wub.gif taip ir isivaizduoju zvakiu sviesa... raudona vyna...silkine antklode...o toliau tai jau nebefantazuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Giagute - ideali sagė wub.gif
Atsakyti
oj, po tokių grožybių man ir nedrąsu dėti savo pirmuosius blynus. aišku, jie visiškai paprasti, bet sudėtingesnes dar bijau daryti biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos mamytes,su sagem uzsikabinau ir as,padariau savo panelem po sage smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
juratata,antroji patiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuoliukės ax.gif 4u.gif
esu čia naujokė, bet tikiuosi jūsų laai didelės pagalbos ax.gif
norėčiau padaryti sagę iš perlų, ale kad nenutuokiu kaip daryt, kiek bandau vis snipštas gaunas o schemučių niekur nerandu (jau kokias 3d. ieškau).
Norėčiau kažko panašaus, kaip viktorija.info yra sagyčių blush2.gif
būčiau LABAI LABAI dėkinga už nors bent vieną schemutę, kad pagaut kampa kaip reik taisyklingai padaryt 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
tiesiog , kai nerandu temoj nieko tinkamo , ieskau visagaliam Google , ten apstu mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką, aš čia prisižiūrėjus kažkaip galvoju, kad tą modelino formelę iškeptą, dekupažuotą ir paruoštą reikia klijuot prie kažko, ar ne? tai papasakokit jei galit prie ko klijuojat (ar kaip kitaip pritvirtinat) ax.gif 4u.gif
Atsakyti
as klijuoju prie veltinio,o kai viska prisiunu prie odos
Atsakyti
na va pabaigiau savo pirma kameja..tokia ji man miela wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 10 30, 20:15)
as klijuoju prie veltinio,o kai viska prisiunu prie odos


Aišku, o kokiais klijais? ax.gif smile.gif

QUOTE(superEglius @ 2009 10 30, 20:35)
na va pabaigiau savo pirma kameja..tokia ji man miela  wub.gif

Kokia rožė wub.gif
Atsakyti