Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Agniesulka @ 2009 11 10, 10:19)
Ar buvo kam suveike ASR? koks buvo jausma?


čia jūs klausiate apie antipraslydimą?
tai gerai suveikia. mirksiukas.gif kai kerta per koją, tai iki...kone nueina... lotuliukas.gif Kartą neapskaičiavau greičio ir kelio dangos būklės- tai jei ne antipraslydimo funkcija- gerai būčiau plojusi prieky stovinčiam į galą. unsure.gif


dziuginta33- as turėjau emaljunga vezimuką- tai tilpdavo bet tik jau neužsidengdavo tas vidinis dangtis. Po to vežiodavau Deltim frogą- irgi skersai dėdavau, dangti tekdo išimti visai, nes stačiom stovėdavo, visai galini stiklą uždengdavo.
Po to vežiojau mažą skėtuką-vežimuką- tai gerai sutilpdavo.

Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 11 10, 10:57)
čia jūs klausiate apie antipraslydimą?
tai gerai suveikia.  mirksiukas.gif  kai kerta per koją, tai iki...kone nueina...  lotuliukas.gif  Kartą neapskaičiavau greičio ir kelio dangos būklės- tai jei ne antipraslydimo funkcija- gerai būčiau plojusi prieky stovinčiam į galą.  unsure.gif

O masina greit sustabde?Na pas mane cia kada isvaziavau kaip sniego buvo dauk is kiemo ir stabdyt o masina sau slista o kaip stabdziau tai per stabdzius kazka atmusinejo toks jausmas vos ne kaip koja stabdai doh.gif Tai su rankiniu sustabdziau vyras sako kad tai ta sistema taip suveike nes sedo sako stabdziai gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2009 11 10, 11:18)
O masina greit sustabde?Na pas mane cia kada isvaziavau kaip sniego buvo dauk is kiemo ir stabdyt o masina sau slista o kaip stabdziau tai per stabdzius kazka atmusinejo toks jausmas vos ne kaip koja stabdai  doh.gif Tai su rankiniu sustabdziau vyras sako kad tai ta sistema taip suveike nes sedo sako stabdziai gerai  g.gif


Na jei per pusnis- tai ir tankas gi iškart nesustoja... mirksiukas.gif
man tai sustabdė reikiamu momentu, bet vistiek tas antipraslydimas LABAI geras dalykas. Aišku, nereik tikėtis kad sustos kaip įbesta, bet šiaip tai geresnis stabdymas, nei be jo.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 11 10, 11:23)
Na jei per pusnis- tai ir tankas gi iškart nesustoja... mirksiukas.gif
man tai sustabdė reikiamu momentu, bet vistiek tas antipraslydimas LABAI geras dalykas. Aišku, nereik tikėtis kad sustos kaip įbesta, bet šiaip tai geresnis stabdymas, nei be jo.

Na tai del stabdymo jo bet noriu isitikinti ar cia tikrai tas ASR suveike nes toks keistas jausmas buvo jauciau vos ne kaip koja stabdau doh.gif
Atsakyti
Na taip, kai stabdai- kerta per pedala ir toks drun drun girdisi
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 11 10, 13:21)
Na taip, kai stabdai- kerta per pedala ir toks drun drun girdisi

Jo vadinasi taisingai siandien uzvedziau masinele tai visos 3 lamputes dege rode kad buvo suveikta abs , esp ,asr lotuliukas.gif bet iskart ir uzgeso
Atsakyti
Gal kas pasiaiskinot kaip ten su tuo papildomu peciuku pas mersiuka?
Atsakyti
Merginos noriu pagalbos ax.gif , gal galite pasigirti su kokiu varikliuku vazinejete ir kiek jusiskis auto valgo?
dekui biggrin.gif
Atsakyti
1,7 l dyzelis, automatine pavaru deze - vidutiniskai 6 litrus 100 km.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 11 15, 23:00)
1,7 l dyzelis, automatine pavaru deze - vidutiniskai 6 litrus 100 km.

Dekui smile.gif o idomu kaip kiti?
Seip sakyciau daugokai , kaip tokia mazyte masinyte g.gif

Tenka rinktis masiniukus man ir vyrui , reikia vienos dideles kitos mazos , ir vyras labai ziuri i kuro sanaudas , todel ir landzioju klauseineju , bet ne labai kas nori su manim dalintis patirtimi blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lalabas @ 2009 11 16, 21:18)
Dekui  smile.gif o idomu kaip kiti?
Seip sakyciau daugokai , kaip tokia mazyte masinyte g.gif

Tenka rinktis masiniukus man ir vyrui , reikia vienos dideles kitos mazos , ir vyras labai ziuri i kuro sanaudas , todel ir landzioju klauseineju , bet ne labai kas nori su manim dalintis patirtimi blush2.gif  biggrin.gif


pas mane irgi 1.7 TDI. Uzmiesty ~ 5 litrus, mieste ~ 6 litrai, gal kiek daugiau. Nemanau, kad tai daug g.gif As kaip tik labai dziaugiuosi, kad mazai. O maziau nebent 1.4 l koks masiniukas valgytu g.gif Dyzeliukas su mechanine pavaru deze.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 lapkričio 2009 - 08:27
O 1.4 dyzeliuku ju buna? nes tokiu neteko sutikt g.gif
Atsakyti