Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(dziuginta33 @ 2009 11 08, 09:47)
Sveikutes,jungiuosi prie jusu ir as.As dar sitos masinytes neturiu,bet ruosiuosi isigyti.Vazineju su kitos markes mersiuku,bet pabandziau sita ir uzsinorejau labai labai  biggrin.gif .
O del ratu,tai tik vienas pasiulymas,viskokius pribumbasus vasarai palikti,nes kuo ratai platesni,tuo sunkesnis masinos valdymas ypac ziema,o dar galas varomas.Todel geriau jau ziema su 14 ar max 15 vaziuoti.



Cia kur galas varomas? MB A klaseje?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 11 08, 12:21)
Cia kur galas varomas? MB A klaseje?



drinks_cheers.gif
tai kad mersiukuose priekis varomas, dziuginta33 sumaiset kazka...BMW varomi galiniai, o mersuose- priekis...
Atsakyti
As irgi tai manau, bet kai parase kitaip, tai suabejojau.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 11 08, 18:50)
drinks_cheers.gif
tai kad mersiukuose priekis varomas, dziuginta33  sumaiset kazka...BMW  varomi galiniai, o mersuose- priekis...

Na nebent situose mersiukuose ir tai tada super,nes pas mane c klases ir tikrai galas varomas,o pats pirmas mersas buvo 124,tai taip pat galas varomas buvo,prisikankinau tada,nes ziema teises issilaikiau ir iskart uz vairo sedau.Ir su Bmv 5 vazinejau,bet ten jau priekis varomas buvo.
Atsakyti
QUOTE(dziuginta33 @ 2009 11 09, 11:48)
Na nebent situose mersiukuose ir tai tada super,nes pas mane c klases ir tikrai galas varomas,o pats pirmas mersas buvo 124,tai taip pat galas varomas buvo,prisikankinau tada,nes ziema teises issilaikiau ir iskart uz vairo sedau.Ir su Bmv 5 vazinejau,bet ten jau priekis varomas buvo.



Tai gal daug metu tie mersai turejo?
Atsakyti
Truputeli pasidomejau,tai a klases mersiukai yra pirmieji su priekiu varanciu,kas netiki va nuorodele mirksiukas.gif
http://autoasas.lt/p..._mods_fuel_id=0
Papildyta:
Paciai net idomu pasidare,nes vazineju jau 14 metu ir mersiuka ne viena pakeitusi esu,bet visi buvo su galiniais varomais ir tai vienintelis sios markes minusas buvo ,bent man,o kad sitie mazyliai visai kitokie tai man labai malonus atradimas thumbup.gif .Ziema bus lengviau lakstyti.
Atsakyti
QUOTE(dziuginta33 @ 2009 11 09, 12:48)
Na nebent situose mersiukuose ir tai tada super,nes pas mane c klases ir tikrai galas varomas,o pats pirmas mersas buvo 124,tai taip pat galas varomas buvo,prisikankinau tada,nes ziema teises issilaikiau ir iskart uz vairo sedau.Ir su Bmv 5 vazinejau,bet ten jau priekis varomas buvo.


geras, aš visada galvojau kad visiems BMW varomas galas bigsmile.gif ...bent jau kiek turėjom tiek 5 klasės, tiek 3- tai buvo galiniai varomi. ...gal paskui naujesni modeliai jau ir priekiu varomi pradėti gaminti... rolleyes.gif
Atsakyti
Ups...del BMV soryy 4u.gif ,vyrelis is manes gerai pasijuoke.Sako,nu nuo kada bmv priekis varomas ???
As su juo tik 2 men vazinejau ir tai senoveje tas buvo...
Kazkodel pas mane isitiknimas ,kad tik mersai galu varomi doh.gif ,nes per visa savo vairavimo karjera tik 2 kitos markes masinas bandziau.Tai tas nelemtas BMV ir pezas 607 buvo.O daugiau as prisiekusi mersu gerbeja.
Papildyta:
Dar klausimeli toki,turiu.ar vezimelis i bagazine normaliai susipakuoja?nes sugalvojom su vyru pagranduka uztureti,tai dabar galvoju ar bedu nekils.
Atsakyti
Senokai isaugom is vezimeliu amziaus, tai as negaliu atsakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 11 09, 19:35)
Senokai isaugom is vezimeliu amziaus, tai as negaliu atsakyti biggrin.gif

na ir as galvojau kad isaugau,bet kazkaip pagalvojoam kd norim,tai dabar balandy jau tikimes tureti,tai ir klausimas opus pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuginta33 @ 2009 11 09, 22:55)
na ir as galvojau kad isaugau,bet kazkaip pagalvojoam kd norim,tai dabar balandy jau tikimes tureti,tai ir klausimas opus pasidare  g.gif


o vezimelio neturit? Reiktu pabandyti. Gal sonu statant ir tilptu g.gif Na, galines sedynes atlenkus tikrai tilps biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 lapkričio 2009 - 08:00
Ar buvo kam suveike ASR? koks buvo jausma?
Atsakyti