Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

pas mane 2001 m. 1,7 TD. 'Valgo' tikrai nedaug. Uzmiesty ~ 5 l, mieste daugiau, gal 6-7 l. Vairuojasi maloniai, man patinka. Bet siaip ner labai minksta. Uztat manevringa, patikima, greit isibegeja. Pas mane 'tiptronikas' - galiu vaziuot tiek perjunginedama begius, tiek automatu.
Vietos ant galiniu sedyniu man atrodo mazoka. Bet tie, kas retkarciais vaziuoja gale, sako, kad normaliai biggrin.gif Kadangi vazineju dazniausiai viena arba su mazuoju, man vietos per akis. Beje, vaikiska kedute pas mane priekyje smile.gif Man zymiai patogiau, kai mazius po ranka.
Turiu sita MB beveik du metus, kol kas servise lankiausi tik keist tepalu, padangu ir stabdziu kaladeliu. Na, bet jei jau iskiltu reikalas, mersedesu detales yra tikrai nepigios.
Siaip, jei renkates kaip bendra seimynine masina, tai sita gal ir mazoka butu g.gif
Betgi geriausia butu, jei apziuretumete auto gyvai, pabandytumet pavaziuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 03 lapkričio 2009 - 22:29
Labai aciu uz atsakyma. seimynine masina mes jau turim ir laaabai didele, taigi, noriu mazos.
bet jau radau senesnes temas ir atsiliepimus apie MB A klase (nesuprantu, kaip cia anksciau nepavyko rast blush2.gif ). kazkaip nors pradzioj skaitinejau ir galvojau, kad visos genda, visoms visko blogo buna, bet kuo toliau skaitau, tuo galvoju, kad nebezinau ar pirkti sia masina, nes atsiliepimai prasti... ypatingai del remontu. nezinau ar cia prisiskaiciau apie nenusisekusius pirkinius, kaip buna ar cia jau kaip taisykle, kad genda daugiau nei turetu tokiu metu masinos. turbut tikrai, reikia sesti uz vairo ir pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2009 11 03, 23:24)
nezinau ar cia prisiskaiciau apie nenusisekusius pirkinius, kaip buna ar cia jau kaip taisykle, kad genda daugiau nei turetu tokiu metu masinos. turbut tikrai, reikia sesti uz vairo ir pabandyti.


pragrandukas - ne pirmoji mano mašina. Ir genda ji tikrai mažiausiai iš visų, kiek esu turėjus tiek aš, tiek mano vyras. Tiesą sakant, dirbu vyriškam kolektyve, ir vienintelė mano auto pastaruosius metus nebuvo sugriuvusi. O važinėju ne tiek mažai. Taip kad manau, jog ne toks jau prastas modelis mirksiukas.gif
Per du metus nėkart nebuvo taip, kad užgestų kelyje, neužsivestų ryte, tektų kviestis pagalbą ar kažko panašaus. Man tai tikrai nemažai.
Tiesa, man asmeniškai labai patinka, kad ji aukšta. Ir sėdi aukštai, ir vaiką patogu į kėdutę įsodint, ir įlipt/išlipt super.
Taip kad mano nuomonė - iš tokių nedidelių auto aš tikrai nesirinkčiau kitos.
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2009 11 03, 22:04)
Sveikos Mersiuku vairuotojos  4u.gif Noriu jusu pasiteirauti apie jusu masinas  ax.gif  mes su vyru siuo metu renkames masina ir vienas is variantu yra mersedes A klases. kadangi biudzetas ribotas, svarstom apie 2000 - 2001 metus. is tiesu nesu nei vairavusi nei sedejusi siame modelyje, tai ne neisivaizduoju ar maloniai vairuojasi, ar patogiai sedisi ir panasiai rolleyes.gif . bet is paziuros geras masinos dydis, geras gamintojas, kaina irgi padori uztai ir susidomejau ax.gif
gal kas galetu pakomentuoti apie kuro sanaudas? idomu kiek mieste vartoja benzino 1.4, 1.6 l benzinas, o labiausiai domina atsiliepimai apie dyzelinio varikliuko 1.7 sanaudas. ar maloniai vairuojasi, ar nera per daug kieta?skaiciau, kad nemazai jusu rase, kad ant galiniu sedyniu vietos pakankamai, tas man svarbu, kadangi ant galines sedynes veziosiu savo pipira auto keduteje. tai tikiuosi, kad tilps kojytes. ir  dar labai idomu butu suzinoti apie remontavimo islaidas: ar daznai reikalauja remonto ir ar brangios detales? ( suprantu, kad ne nauja masina reikalaus remonto, taciau daznai masinos pasizymid aznu vienu ar kitu detaliu gedimu ir nesinoretu, kad detales butu labai brangios ir retos). tai tiek, buciau labai dekinga uz jusu pastebejimus  4u.gif


Pas mane 1,7 dyzelinas, automatas, vidutines kuro sanaudos yra apir 6 litrus, esu tuo laaaabai patenkinta 4u.gif
Genda sie masiniukai palyginti retai, bet remontas tikrai nepigus.
Del kietumo, tai ji ne tiek kieta kiek trumpa, ratu asys netoli viena nuo kitos, del to ir jauciasi visos duobutes. Jei daznai tenka vazineti zvyrkeliu, tai tikrai nepatarciau rinktis sio modelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2009 11 03, 22:36)
Pas mane tai irgi gan greitai sila masina bet pastebejau kad pasalus orams kaip uzgesinu masina kazkaip biski garsiau ventiliatorius urzgt pradejo  g.gif


tai ten ir ūžia tas autonominis. Pas mane irgi ūžia. Žiemą- kai išjungiu varikli.


QUOTE(Ruggiagele @ 2009 11 03, 23:04)
Sveikos Mersiuku vairuotojos  4u.gif Noriu jusu pasiteirauti apie jusu masinas  ax.gif  mes su vyru siuo metu renkames masina ir vienas is variantu yra mersedes A klases. kadangi biudzetas ribotas, svarstom apie 2000 - 2001 metus. is tiesu nesu nei vairavusi nei sedejusi siame modelyje, tai ne neisivaizduoju ar maloniai vairuojasi, ar patogiai sedisi ir panasiai rolleyes.gif . bet is paziuros geras masinos dydis, geras gamintojas, kaina irgi padori uztai ir susidomejau ax.gif
gal kas galetu pakomentuoti apie kuro sanaudas? idomu kiek mieste vartoja benzino 1.4, 1.6 l benzinas, o labiausiai domina atsiliepimai apie dyzelinio varikliuko 1.7 sanaudas. ar maloniai vairuojasi, ar nera per daug kieta?skaiciau, kad nemazai jusu rase, kad ant galiniu sedyniu vietos pakankamai, tas man svarbu, kadangi ant galines sedynes veziosiu savo pipira auto keduteje. tai tikiuosi, kad tilps kojytes. ir  dar labai idomu butu suzinoti apie remontavimo islaidas: ar daznai reikalauja remonto ir ar brangios detales? ( suprantu, kad ne nauja masina reikalaus remonto, taciau daznai masinos pasizymid aznu vienu ar kitu detaliu gedimu ir nesinoretu, kad detales butu labai brangios ir retos). tai tiek, buciau labai dekinga uz jusu pastebejimus  4u.gif


Na labai tingiu rašyti blush2.gif - gal geriau galiu gyvai pademonstruoti lotuliukas.gif duoti pavairuoti ar pavežti hihihi.gif
turiu 1,7 dyzeliuką.


QUOTE(saintlina @ 2009 11 04, 09:03)
Tiesa, man asmeniškai labai patinka, kad ji aukšta. Ir sėdi aukštai, ir vaiką patogu į kėdutę įsodint, ir įlipt/išlipt super.Taip kad mano nuomonė - iš tokių nedidelių auto aš tikrai nesirinkčiau kitos.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir aš prie A klasės mersiukų mylėtojų. Įsigijau 2004 senesnio dar modelio dyzeliuką ir labai džiaugiuosi. Man patinka kad aukšta, stilinga, patogi, ekonomiška ir kas svarbiausia automatas ( per -niolika metų vairavimo stažo- šis automatas pirmasis). Jau vien dėl to kaifas. Tik sukryžiavus pirštus važiuoju į kolonėlę, kad tik per apsirikimą benzo nepripilčiau (įprotis). rolleyes.gif
Turiu klausimą. Kaip persukti laikrodį , nes dar su vasariniu laiku važinėju. Nedavė man pardavėjas tos storosios ekspoatacijos knygelės, o plonojoje randu, kad joje 84 psl (lygtais) parašyta, kaip sureguliuot laikrodį. Pagelbėkit draugui nežinioj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2009 11 04, 13:28)
Prisijungiu ir aš prie A klasės mersiukų mylėtojų. Įsigijau 2004 senesnio dar modelio dyzeliuką ir labai džiaugiuosi. Man patinka kad aukšta, stilinga, patogi, ekonomiška ir kas svarbiausia automatas ( per -niolika metų vairavimo stažo-  šis automatas pirmasis). Jau vien dėl to kaifas. Tik sukryžiavus pirštus važiuoju į kolonėlę, kad tik per apsirikimą benzo nepripilčiau (įprotis).  rolleyes.gif
Turiu klausimą. Kaip persukti laikrodį , nes dar su vasariniu laiku važinėju. Nedavė man pardavėjas tos storosios ekspoatacijos knygelės, o plonojoje randu, kad joje 84 psl (lygtais) parašyta, kaip sureguliuot laikrodį. Pagelbėkit draugui nežinioj  4u.gif



jei iki rytojaus palauksit, paziuresiu ir parasysiu, mintinai nepamenu, bet pameginkit, is kaires vairo puses yra du mygtukai, nupiesta laikrodis ir termometras, tai ta kur laikrodis reik paspaudus ilgai palaikyti (trumpai palaikius vietoj laiko rodo temperatura ir atvirksciai), tada laikrodis pradeda mirkseti, tada kitoj pusej vairo yra mygtukas prie kurio nupiesta + ir -, reikia ta mygtuka paspausti ir pakeisti laika. Cia parasiau kaip is atminties man atrodo, jei nepavyks, rytoj surasysiu tiksliau, nes reik atsisesti i masina ir paziureti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 11 04, 15:42)
jei iki rytojaus palauksit, paziuresiu ir parasysiu, mintinai nepamenu, bet pameginkit, is kaires vairo puses yra du mygtukai, nupiesta laikrodis ir termometras, tai ta kur laikrodis reik paspaudus ilgai palaikyti (trumpai palaikius vietoj laiko rodo temperatura ir atvirksciai), tada laikrodis pradeda mirkseti, tada kitoj pusej vairo yra mygtukas prie kurio nupiesta + ir -, reikia ta mygtuka paspausti ir pakeisti laika. Cia parasiau kaip is atminties man atrodo, jei nepavyks, rytoj surasysiu tiksliau, nes reik atsisesti i masina ir paziureti 4u.gif

Pabandysiu dar,bet kiek pamenu laikrodžio mygtukas yra dešinėje vairo pusėje, tik jis nereaguoja. Spaudinėjant jį tik prietaisų skydelio apšvietimas kinta. Kairėje spaudinėjant man nusinulina km, rodo oro temperatūrą ir kiek liko km iki tech aptarnavimo. va taip vat.
Atsakyti
Kaip malonu sulaukti tiek daug komentaru, aciu visoms smile.gif kazkaip uzsiveziau as masinos paieska, tai pries miega apie nieka daugiau ir negalvoju smile.gif mat labai man jau nesinori vairuoti musu dabartines masinos ziema, kadangi tai yra visas 9 vietu busikas doh.gif vasara viskas ok ir prisiparkuoju ir vazineju, bet ziema man ji atrodo labai nestabili, todel jau iki plikledziu pradzios dar noriu naujos masinos. vat pagalvojau pagalvojau pries miega, kad dar reiks rimtai svarstyt MB kandidatura ir galutinai nusprest tik pavairavus. zadejom su vyru penktadieni vaziuot apziuret.o tai, kad 1.7 dyzelio sanaudos apie 6 litrus, tai labai ikvepia smile.gif
taigi, dar karta aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruggiagele: 04 lapkričio 2009 - 14:59
Kas dėl laikrodžio- aš žinau. rolleyes.gif

Po kaire, ties tuo laikrodžio ekraniuku, yra du mugtukai.
spaudžiate apatini- kuris rodo arba laikrodį arba temperatūrą
įjunkite laikrodi
ir stipriai ir ilgeliau spustelkite ta pati mygtuką- turi pradeti mirkseti valandos
tada po dešine yra mygtukai irgi du- su pliusiuku ir minusiuku
spauskit minusiuka- sumažes valandos
vel spaudžiate kairiji mygtuka- prades mirkseti minutes
dar karteli spaudžiate- turi nustoti mirkseti.

Jei nepavyks- rašykite, rašau iš atminties, bet atrodo kad būtent taip dariau.. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 04 lapkričio 2009 - 15:33
QUOTE(dije @ 2009 11 04, 17:32)
Kas dėl laikrodžio- aš žinau.  rolleyes.gif

Po kaire, ties tuo laikrodžio ekraniuku, yra du mugtukai.
spaudžiate apatini- kuris rodo arba laikrodį arba temperatūrą
įjunkite laikrodi
ir stipriai ir ilgeliau  spustelkite ta pati mygtuką- turi pradeti mirkseti valandos
tada po dešine yra mygtukai irgi du- su pliusiuku ir minusiuku
spauskit minusiuka- sumažes valandos
vel spaudžiate kairiji mygtuka- prades mirkseti minutes
dar karteli spaudžiate- turi nustoti mirkseti.

Jei nepavyks- rašykite, rašau iš atminties, bet atrodo kad būtent taip dariau.. mastau.gif

ačiū pavyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2009 09 24, 08:49)
na 18 nezinau ar tilptu bet jauciu vaizas geras butu  bigsmile.gif

Sveikutes,jungiuosi prie jusu ir as.As dar sitos masinytes neturiu,bet ruosiuosi isigyti.Vazineju su kitos markes mersiuku,bet pabandziau sita ir uzsinorejau labai labai biggrin.gif .
O del ratu,tai tik vienas pasiulymas,viskokius pribumbasus vasarai palikti,nes kuo ratai platesni,tuo sunkesnis masinos valdymas ypac ziema,o dar galas varomas.Todel geriau jau ziema su 14 ar max 15 vaziuoti.
Atsakyti