Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Azazella @ 2009 10 13, 13:25)
Taii jei nezinot, tai kam rasot, kad vienodi? Toliau rasot, kad visgi 5 litrai skirtumo, o pavz. as su 5 litrais dyzelio 100 km pravaziuoju, tai ne toks jau menkas ir skirtumas ane?
Kikenti aisku lengviausia, dar lengviau kitas blondinemis vadinti, sunkiau atakyti i uzduodamus klausimus, ar ne taip?

Del Silberauto, galiu nuliudinti. Jei masina siu arba praejusiu metu laidos, taip, jie pasakys, kokia bako talpa, bet jei kalbam apie 2005 m. ir senesnes auto, tai dudki, jie  nezino, na, bent jau man pasake, kad nezino, as skambinau, nes kai pirkau, man rupejo zinoti kuro sanaudas, o norint zinoti kuro sanaudas reikia zinoti kurto bako talpos dydi.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jus pasiskaitykit, nuo ko diskusija prasidejo, tada ir draskykites mirksiukas.gif Butent 44 ir 48 zinutes... Ir idemiai paskaitykit, ar as krizenau del to, kad Jus nezinote kokio dydzio bakas? Ar as Jus- ar save pavadinau blondine? As Jusu vietoj atsiprasyciau....
silberauto jei pasakai savo masinos indentifikacijos numeri (gamyklini ta) tai tau ne tik bako talpa pasakys, nu ir ne telefonu, aisku.mirksiukas.gif (tikiuosi nebusiu apkaltinta silber auto reklama lotuliukas.gif )
Ir baigiam sita nesmoninga plunksnu kedenima, o pasidalinkit patirtimi,kiek kilometru dar galim nuvaziuoti uzsidegus kuro lemputei? As vis ruosiuosi patikrinti,tik kad baisiai bijau kur viduri sankrizos uzgesti...
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 10 13, 14:47)
Ir baigiam sita nesmoninga plunksnu kedenima, o pasidalinkit patirtimi,kiek kilometru dar galim nuvaziuoti uzsidegus kuro lemputei? As vis ruosiuosi patikrinti,tik kad baisiai bijau kur viduri sankrizos uzgesti...

Nelabai supratau uz ka tureciau atsiprasyti?Kurioje vietoje Jus izeidziau? Kur as draskausi? Mano manymu, as labai pagarbiu tonu ir labai konstruktyviai diskutuoju. Tik tai man nepavyksta, nes Jus nenorite atsakineti i mano klausimus.

Jei tai nesukels eilinio juoko preipuolio, tai uzsidegus lemputei, vidutiniskai galima pravaziuoti 50 kilometru. Taip yra daugumoje auto. Yra kita blogybe, vazineti ant kuro likuciu nerekomenduojama, ypac jei automobilis ne pirmos jaunystes ir neturite iprocio kasmet nuimineti ir plauti kuro talpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 13 spalio 2009 - 13:59
QUOTE(dije @ 2009 10 13, 11:11)
ui koooooooooks didelis... Oi Ne, neoriui kad mano mersiukas "uzaugtu"  schmoll.gif  hihihi.gif


o aš visai ir ne prieš būčiau biggrin.gif Mersiukai man visi patinka thumbup.gif

Man irgi visuomet labai įdomu, kiek nuvažiuočiau užsidegus kuro lemputei, bet visad bijau rizikuot biggrin.gif Nors 30 km nuvažiuoja tikrai, faktas kaip blynas - užsidegus lemputei ties Valkininkais, Vilniaus 'Texaco' privažiuoju. Reiks kada su bakeliu kur užmiesty pavažinėt, pamatuot (kad nesustot sankryžoj).
Atsakyti
Kas turit dyzelinius MB, dabar, atsalus orams, ar greitai masiniukai ryte uzvedus isyla? Turiu omeny temperatura salone.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 11 02, 13:23)
Kas turit dyzelinius MB, dabar, atsalus orams, ar greitai masiniukai ryte uzvedus isyla? Turiu omeny temperatura salone.


pas mane šiuo metu tikrai greit. Kai bus didesnis minusas, nežinau, kaip bus. Nors praėjusią žiemą, kiek pamenu, greit prišildavo ir prie žemos temperatūros lauke.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 11 02, 13:36)
pas mane šiuo metu tikrai greit. Kai bus didesnis minusas, nežinau, kaip bus. Nors praėjusią žiemą, kiek pamenu, greit prišildavo ir prie žemos temperatūros lauke.



o pas mane kazkaip neitiketinai greitai, net pasitikrinau tasolo kieki, galvoju, gal variklis kaista. zvedu, uz minutes jau siltutelis oras eina g.gif
Girdejau, kad pas siuos mersiukus lyg kazkoks autonominis peciukas yra, ar turit kokiu minciu?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 11 02, 14:42)
o pas mane kazkaip neitiketinai greitai, net pasitikrinau tasolo kieki, galvoju, gal variklis kaista. zvedu, uz minutes jau siltutelis oras eina g.gif
Girdejau, kad pas siuos mersiukus lyg kazkoks autonominis peciukas yra, ar turit kokiu minciu?


na, jei variklis kaistu, manau, kas nors skydelyje ispetu smile.gif Bent tikiuosi biggrin.gif

Kazkuri is cia pasisakanciu merginu yra minejusi, kad jos MB turi kazka panasaus. O as, tiesa pasakius, niekad nesidomejau blush2.gif Reiks vyro paklaust biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 11 02, 21:04)
na, jei variklis kaistu, manau, kas nors skydelyje ispetu  smile.gif  Bent tikiuosi  biggrin.gif

Kazkuri is cia pasisakanciu merginu yra minejusi, kad jos MB turi kazka panasaus. O as, tiesa pasakius, niekad nesidomejau  blush2.gif  Reiks vyro paklaust  biggrin.gif



As irgi tikiuosi, kad ispetu, bet, kartais svarbiausiu momentu ta elektronika ima ir paveda. Kas man labai nepatinka siuose modeliuose, kad nerodo variklio temperaturos.
Atsakyti
Pas mane yra autonominis, bet iki šiol nesuprantu kaip jis veikia. mastau.gif
Kai itk nusipirkau mašiniuką- salonas sušildavo laaabai greit. Pernai pavasarį pastebėjau, kad jau ilgesnio laiko tarpo reikia, kad sušiltų...o dabar mašina "miega" garaže- tai ryte joje šilta kaip kambaryje... bigsmile.gif bet reikia man ten pasidomėti, kodėl šyla nebe taip greit..gal ko trūksta, gal kur atjungta... doh.gif
Atsakyti
man tai patinka, kad greitai syla, bet bijau, kad ko blogo nebutu, mastau gal i servisa nuvaryt?
Atsakyti
Pas mane tai irgi gan greitai sila masina bet pastebejau kad pasalus orams kaip uzgesinu masina kazkaip biski garsiau ventiliatorius urzgt pradejo g.gif
Atsakyti
Sveikos Mersiuku vairuotojos 4u.gif Noriu jusu pasiteirauti apie jusu masinas ax.gif mes su vyru siuo metu renkames masina ir vienas is variantu yra mersedes A klases. kadangi biudzetas ribotas, svarstom apie 2000 - 2001 metus. is tiesu nesu nei vairavusi nei sedejusi siame modelyje, tai ne neisivaizduoju ar maloniai vairuojasi, ar patogiai sedisi ir panasiai rolleyes.gif . bet is paziuros geras masinos dydis, geras gamintojas, kaina irgi padori uztai ir susidomejau ax.gif
gal kas galetu pakomentuoti apie kuro sanaudas? idomu kiek mieste vartoja benzino 1.4, 1.6 l benzinas, o labiausiai domina atsiliepimai apie dyzelinio varikliuko 1.7 sanaudas. ar maloniai vairuojasi, ar nera per daug kieta?skaiciau, kad nemazai jusu rase, kad ant galiniu sedyniu vietos pakankamai, tas man svarbu, kadangi ant galines sedynes veziosiu savo pipira auto keduteje. tai tikiuosi, kad tilps kojytes. ir dar labai idomu butu suzinoti apie remontavimo islaidas: ar daznai reikalauja remonto ir ar brangios detales? ( suprantu, kad ne nauja masina reikalaus remonto, taciau daznai masinos pasizymid aznu vienu ar kitu detaliu gedimu ir nesinoretu, kad detales butu labai brangios ir retos). tai tiek, buciau labai dekinga uz jusu pastebejimus 4u.gif
Atsakyti