Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Vaida - Siaures Airija @ 2009 10 02, 14:19)
Sveikos A klases myletojos  ax.gif  Kazkurioje zinuteje skaiciau( ir ne vienoje) , kad benzino bakas yra 45l. O va neseniai nusipirkau si masiniuka  thumbup.gif  ir paskaiciau toj knygutej - instrukcijoj, kad visgi bakas yra 54l. na as dar pilno nepyliau, neissiaiskinau.bet iskilo klausimas - tai pas jus visas bakas yra 45l talpos ?  blush2.gif  biggrin.gif


Aš turiu 1,7 dyzeliuka ir pas mane bakas tikrai kažkur virš 50 ltr. Nors tiksliai ir nežinau, o knygelės skaityt tingiu. doh.gif
Atsakyti
Pripyle man visgi vyras pilna baka savitgali. 44 litrai ir vsio - iki pat virsaus prilasino, hmmm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 10 02, 17:59)
Blogai manot, butent masinos galingumas lemia bako diduma 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 10 09, 15:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Dar i kelnytes neprisisiusiojot?



MB seimininkems turiu toki klausima, ar labai sudetingas darbas pakeisti priekinio zibinto trumpuju sviesu lempute? Naminemis salygomis imanoma?
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 10 09, 15:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O kas cia juokingo? Tai galima sakyti tiesa. Gi furai pvz deda didesni baka, mazai masinytei - mazesni. Aisku lemia ir modelis, gamintojas, bet kikenti is Azazellos posto ir laikyti ji nesamone - nevertetu.


QUOTE(Azazella @ 2009 10 10, 16:06)
Dar i kelnytes neprisisiusiojot?
MB seimininkems turiu toki klausima, ar labai sudetingas darbas pakeisti priekinio zibinto trumpuju sviesu lempute? Naminemis salygomis imanoma?


Kiek pamenu kazkas rase- kad kol suprato, gerokai pavargo- o pasirodo labai paprasta. Maniskei yra keite tik posukio.
MB sako- atsidarai kapota, nuimi apsauga ir pakeiti... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 10 10, 16:30)
O kas cia juokingo? Tai galima sakyti tiesa. Gi furai pvz deda didesni baka, mazai masinytei - mazesni. Aisku lemia ir modelis, gamintojas, bet kikenti is Azazellos posto  ir laikyti ji nesamone - nevertetu.
Kiek pamenu kazkas rase- kad kol suprato, gerokai pavargo- o pasirodo labai paprasta.  Maniskei yra keite tik posukio.
MB sako- atsidarai kapota, nuimi apsauga ir pakeiti... mastau.gif



Reiks ziureti rytoj, siandien jau tingiu, ot beda tie mersai ,tokios blogos masinos, genda ir genda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 10 spalio 2009 - 15:32
QUOTE(Azazella @ 2009 10 10, 16:06)
Dar i kelnytes neprisisiusiojot?


QUOTE(dije @ 2009 10 10, 16:30)
O kas cia juokingo? Tai galima sakyti tiesa. Gi furai pvz deda didesni baka, mazai masinytei - mazesni. Aisku lemia ir modelis, gamintojas, bet kikenti is Azazellos posto  ir laikyti ji nesamone - nevertetu.

Sorry, jei cia ka izeidziau 4u.gif Kazkaip uzmirsau, kad neseniai cia vyko "pjautynes-kautynes" su subjektyvia ir visi dar truputi jautrus lotuliukas.gif
Nu tikrai nuo bako didumo nepriklauso masinos motoras, net man blondinei tai aisku 4u.gif Pas vyra Toyota corolla verso- bakas toks kaip pas mane MB a klases mersiuke, bet variklis pas ji 2.0, o pas mane 1.4.
pati vazineju su mersiuku 4metus. nu dideliu gedimu neturejau, tik kazkokia babyna blink.gif buvo isejus ir vsio. Meistriukai ta mersiuka keike isijuose, kai ruosiausi ji pirkti, bet mano norai nugalejo. Patinka,kad aukstai sedi, mazytis, visur telpi,manevringas.Saugumo atveju tai nestebuklas, nu pagalves ten sesios ar keturios, bet siaip jis kaip "popierinis" -sparnai priekiniai plasmasiniai doh.gif
Jei leistu dabar kas keisti i kita masina-manau, kad pasirinkciau tokia pacia, nors labai mastau ir apie mini cooperi.
Ai, dar viena A klases mersiuka maciau su uzrasu ant galinio stiklo "Kai uzaugsiu-busiu ML'as" dar ir atsargini rata buvo ant bagazines prisikonstraves lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 10 13, 10:34)
Sorry, jei cia ka izeidziau 4u.gif Kazkaip uzmirsau, kad neseniai cia vyko "pjautynes-kautynes" su subjektyvia ir visi dar truputi jautrus lotuliukas.gif
Nu tikrai nuo bako didumo nepriklauso masinos motoras, net man blondinei tai aisku 4u.gif Pas vyra Toyota corolla verso- bakas toks kaip pas mane MB a klases mersiuke, bet variklis pas ji 2.0, o pas mane 1.4.
pati vazineju su mersiuku 4metus. nu dideliu gedimu neturejau, tik kazkokia babyna blink.gif  buvo isejus ir vsio. Meistriukai ta mersiuka keike isijuose, kai ruosiausi ji pirkti, bet mano norai nugalejo. Patinka,kad aukstai sedi, mazytis, visur telpi,manevringas.Saugumo atveju tai nestebuklas, nu pagalves ten sesios ar keturios, bet siaip jis kaip "popierinis" -sparnai priekiniai plasmasiniai  doh.gif
Jei leistu dabar kas keisti i kita masina-manau, kad pasirinkciau tokia pacia, nors labai mastau ir apie mini cooperi.
Ai, dar viena A klases mersiuka maciau su uzrasu ant galinio stiklo "Kai uzaugsiu-busiu ML'as" dar ir atsargini rata buvo ant bagazines prisikonstraves lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Parasykite prasau savo MB ir vyro Corolos baku talpas.
Kitas dalykas, niekur nerasiau, kad variklio galingumas ir bako talpa turi tiksliai sutapti skirtingu modeliu masinose, turejau omeny, kad bako talpa mazdaug tokio dydzio, kad uztektu prisipilus pilna baka nuvaziuoti tam tikra skaiciu kilometru. Tikslaus skaiciaus nepamenu, todel nerasysiu (kad vel Jusu neistiktu juoko priepolis), berods buvo mineta 500 kilometru, bet gal ir esu neteisi. O tai, kad vienoje masinoje pvz. variklis 2 litrai, o bakas 60 litru, o kitoje 1,8 ir bakas taip pat 60 reiskia tik tai, kad viena is siu masinu yra taupesne.
Dar vienas dalykas. Jei jau esate ne blondine kaip as, tai gal parasysite tada, kodel net MB A klases mersuose skirtinguose modeliuose skirtingos talpos bakai? Pagal koki kriteriju vienuose stovi 45 litru, o kituose 60? Cia visai neseniai buvo diskutuota siuo klausimu, todel Jusu zinios apie baku talpas butu visoms idomios, manau.
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 10 13, 10:34)
Sorry, jei cia ka izeidziau 4u.gif Kazkaip uzmirsau, kad neseniai cia vyko "pjautynes-kautynes" su subjektyvia ir visi dar truputi jautrus lotuliukas.gif
Nu tikrai nuo bako didumo nepriklauso masinos motoras, net man blondinei tai aisku 4u.gif Pas vyra Toyota corolla verso- bakas toks kaip pas mane MB a klases mersiuke, bet variklis pas ji 2.0, o pas mane 1.4.
pati vazineju su mersiuku 4metus. nu dideliu gedimu neturejau, tik kazkokia babyna blink.gif  buvo isejus ir vsio. Meistriukai ta mersiuka keike isijuose, kai ruosiausi ji pirkti, bet mano norai nugalejo. Patinka,kad aukstai sedi, mazytis, visur telpi,manevringas.Saugumo atveju tai nestebuklas, nu pagalves ten sesios ar keturios, bet siaip jis kaip "popierinis" -sparnai priekiniai plasmasiniai  doh.gif
Jei leistu dabar kas keisti i kita masina-manau, kad pasirinkciau tokia pacia, nors labai mastau ir apie mini cooperi.
Ai, dar viena A klases mersiuka maciau su uzrasu ant galinio stiklo "Kai uzaugsiu-busiu ML'as" dar ir atsargini rata buvo ant bagazines prisikonstraves lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


o visai neseniai su subjektyvi kilo debatai temoje "gyvenimo soduose pliusai ir minusai" bet truputi nuklydo diskusija i lankas,
nes pradejom diskutuoti ir lyginti namo sode ir buto centre gyvenimo ypatumus. irnesakyk.gif hihihi.gif

o kas yra ML'as? mastau.gif blush2.gif

As esu maciusi toki uzrasiuka ant kazkokios mazos masinytes: kai uzaugsiu- busiu dzipas. Tik nepamenu ant kokios... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 10 13, 11:10)
Parasykite prasau savo MB ir vyro Corolos baku talpas.
Kitas dalykas, niekur nerasiau, kad variklio galingumas ir bako talpa turi tiksliai sutapti skirtingu modeliu masinose, turejau omeny, kad bako talpa mazdaug tokio dydzio, kad uztektu prisipilus pilna baka nuvaziuoti tam tikra skaiciu kilometru. Tikslaus skaiciaus nepamenu, todel nerasysiu (kad vel Jusu neistiktu juoko priepolis), berods buvo mineta 500 kilometru, bet gal ir esu neteisi. O tai, kad vienoje masinoje pvz. variklis  2 litrai, o bakas 60 litru, o kitoje 1,8 ir bakas taip pat 60 reiskia tik tai, kad viena is siu masinu yra taupesne.Dar vienas dalykas. Jei jau esate ne blondine kaip as, tai gal parasysite tada, kodel net MB A klases mersuose skirtinguose modeliuose skirtingos talpos bakai? Pagal koki kriteriju vienuose stovi 45 litru, o kituose 60? Cia visai neseniai buvo diskutuota siuo klausimu, todel Jusu zinios apie baku talpas butu visoms idomios, manau.

Nu tikrai nezinau nei savo nei vyro baku talpos ir nesiruosiu dometis biggrin.gif Man svarbiausiai,kad mano "zirge" pilnas bakas butu, o geriausiai is MB pinigines biggrin.gif Tik tiek galiu pasakyti,kad as benzo isipilu koloneleje uz200lt pilna baka (cia jei nepapiges buna, kitaip gali netilpti lotuliukas.gif ) o vyras drasiai gali piltis uz 200,nu rodo pilna, bet galetu ilasinti kelis litrus- tai skirtumas pas mus galkokie 5l bako
Cia apie taupuma as nekomentuosiu,jei jau mes snekam apie bako didi g.gif geriau tyliai pakikensiu,kad niekam nemaisyciau...
Jei kam tikrai rupi kokie bakai yra kur ir kodel- kreipkites i silber auto, ten tikrai ne blondinai sedi ir su malonumu pades mirksiukas.gif
QUOTE(dije @ 2009 10 13, 11:27)
o kas yra ML'as?  mastau.gif blush2.gif

Stai jis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 10 13, 12:02)



ui koooooooooks didelis... Oi Ne, neoriui kad mano mersiukas "uzaugtu" schmoll.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 10 13, 12:02)
Nu tikrai nezinau nei savo nei vyro baku talpos ir nesiruosiu dometis biggrin.gif Man svarbiausiai,kad mano "zirge" pilnas bakas butu, o geriausiai is MB pinigines biggrin.gif  Tik tiek galiu pasakyti,kad as benzo isipilu koloneleje uz200lt pilna baka (cia jei nepapiges buna, kitaip gali netilpti lotuliukas.gif ) o vyras drasiai  gali piltis uz 200,nu rodo pilna, bet galetu ilasinti kelis litrus- tai skirtumas pas mus galkokie 5l bako
Cia apie taupuma as nekomentuosiu,jei jau mes snekam apie bako didi g.gif  geriau tyliai pakikensiu,kad niekam nemaisyciau...
Jei kam tikrai rupi kokie bakai yra kur ir kodel- kreipkites i silber auto, ten tikrai ne blondinai sedi ir su malonumu pades mirksiukas.gif




Taii jei nezinot, tai kam rasot, kad vienodi? Toliau rasot, kad visgi 5 litrai skirtumo, o pavz. as su 5 litrais dyzelio 100 km pravaziuoju, tai ne toks jau menkas ir skirtumas ane?
Kikenti aisku lengviausia, dar lengviau kitas blondinemis vadinti, sunkiau atakyti i uzduodamus klausimus, ar ne taip?

Del Silberauto, galiu nuliudinti. Jei masina siu arba praejusiu metu laidos, taip, jie pasakys, kokia bako talpa, bet jei kalbam apie 2005 m. ir senesnes auto, tai dudki, jie nezino, na, bent jau man pasake, kad nezino, as skambinau, nes kai pirkau, man rupejo zinoti kuro sanaudas, o norint zinoti kuro sanaudas reikia zinoti kurto bako talpos dydi.
Atsakyti