Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(auto_mama @ 2009 09 22, 15:01)
Pagal skylių skaičių ir atstuma mm tarp jų... wink.gif
A klasės mašiniukams tinka net iki 18" dydžio ratai!!!

na 18 nezinau ar tilptu bet jauciu vaizas geras butu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As irgi turiu Mersiuka sios klases wub.gif Vazineju gal daugiau nei menesi blush2.gif Norejau paklausti ziemai ar turite ziemines padangas ar su universaliom vazinejates g.gif Nezinau kurias labiau apsimoka pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigra_111 @ 2009 09 24, 13:52)
Sveikos  4u.gif

As irgi turiu Mersiuka sios klases  wub.gif  Vazineju gal daugiau nei menesi  blush2.gif Norejau paklausti ziemai ar turite ziemines padangas ar su universaliom vazinejates  g.gif Nezinau kurias labiau apsimoka pirkti  g.gif


Aš dvi praėjusias žiemas atvažinėjau su universlaiomis. Mieste nei karto neteko tupėt pusny ir neišvažiuoti. Dabar persikraustėm į miesto pakraštį kur gatvė rečiau valoma- pirksiu šipuotas žiemines.
Atsakyti
QUOTE(tigra_111 @ 2009 09 24, 13:52)
Sveikos  4u.gif

As irgi turiu Mersiuka sios klases  wub.gif  Vazineju gal daugiau nei menesi  blush2.gif Norejau paklausti ziemai ar turite ziemines padangas ar su universaliom vazinejates  g.gif Nezinau kurias labiau apsimoka pirkti  g.gif



Visada vasara vazineju vasarinem, ziema - zieminem.
Atsakyti
aš išvažinėjau visą žiemą universaliom ir šią žiemą bus tas pats... Mieste tikrai užteko... O į kaimuką savaitgaliais nuvažiuoti irgi užteko... nei karto neužklimpaus ir neslydau...

Jei žiema tokia bus kaip pernai,tai laisvai ir vasarinėm galima važiuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 24, 14:04)
Visada vasara vazineju vasarinem, ziema - zieminem.


aš irgi drinks_cheers.gif
O dėl galinės sėdynės - esu ir aš vežiojusi tris žmones gale. Sakė, kad normaliai. Bet man asmeniškai.. vidury galinės sėdynės nesėdėčiau doh.gif . Mano požiūriu, ten sėdėt patogu ne daugiau kaip dviems žmonėms. O vidury sėdynės bent jau mano auto sudėti diržai ir ant tų mechanizmų sėdėjimo aš neįsivaizduoju.. nebent jei būtinai reikia ir važiuot neilgai.
Ir aplamai, kelis kartus teko sėdėt gale - važiuot gale tikrai kiečiau nei prieky. Na, ne sėdynė kietesnė, bet kur kas labiau jaučiasi visokios duobutės ir pan. O gal man tik taip pasirodė, nes ne savo įprastoj vietoj buvau biggrin.gif
Šiaip važinėju viena arba su vaiku, tai jokių nepatogumų nekyla. Prieky komforto užtenka, o didesnei kompanijai yra ir didesnė auto.
Atsakyti
Sveikos A klases myletojos ax.gif Kazkurioje zinuteje skaiciau( ir ne vienoje) , kad benzino bakas yra 45l. O va neseniai nusipirkau si masiniuka thumbup.gif ir paskaiciau toj knygutej - instrukcijoj, kad visgi bakas yra 54l. na as dar pilno nepyliau, neissiaiskinau.bet iskilo klausimas - tai pas jus visas bakas yra 45l talpos ? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida - Siaures Airija @ 2009 10 02, 14:19)
Sveikos A klases myletojos  ax.gif  Kazkurioje zinuteje skaiciau( ir ne vienoje) , kad benzino bakas yra 45l. O va neseniai nusipirkau si masiniuka  thumbup.gif  ir paskaiciau toj knygutej - instrukcijoj, kad visgi bakas yra 54l. na as dar pilno nepyliau, neissiaiskinau.bet iskilo klausimas - tai pas jus visas bakas yra 45l talpos ?  blush2.gif  biggrin.gif



tai ziurint koks galingumas, benzinas ar dyzelinas.
Atsakyti
kazkaip nemanyciau kad nuo masinos galingumo priklauso bako dydis, na mano siaip 1.4 benzinas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida - Siaures Airija @ 2009 10 02, 14:19)
Sveikos A klases myletojos  ax.gif  Kazkurioje zinuteje skaiciau( ir ne vienoje) , kad benzino bakas yra 45l. O va neseniai nusipirkau si masiniuka  thumbup.gif  ir paskaiciau toj knygutej - instrukcijoj, kad visgi bakas yra 54l. na as dar pilno nepyliau, neissiaiskinau.bet iskilo klausimas - tai pas jus visas bakas yra 45l talpos ?  blush2.gif  biggrin.gif

Na man ir kazkaip nesitiki kad bakas 45l nes mano vyras buvo ipiles man 60l dyzelio ir tai sake kad biski galejo tilpt bigsmile.gif
Atsakyti
ooo ir taip buna biggrin.gif virs normos taip sakant thumbup.gif nu zodziu nesuprasi kaip yra is tikruju, viena raso knygutes, visai kas kita yra realybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida - Siaures Airija @ 2009 10 02, 15:37)
kazkaip nemanyciau kad nuo masinos galingumo priklauso bako dydis, na mano siaip 1.4 benzinas  4u.gif



Blogai manot, butent masinos galingumas lemia bako diduma 4u.gif
Atsakyti