Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

Sveikos, jungiuos ir as su savo 1,7 2001 metu dyzeliuku 4u.gif
turiu ja jau 4 metai ir atsidziaugt negaliu... 4u.gif taip - barskaliukas nemazas, bet kai su ja vazinejuos tik po miesta ( eimyninems kelionems naudojam vyro masina biggrin.gif ) tai man tie barskejimai netrugdo. Aisku taisymas kazkiek komplikuotesnis buna, nes prieit prie daliu tai ojojoj, bet aciu dievui ji man beveik negenda biggrin.gif
na zodziu - turiu ir dziaugiuos biggrin.gif
Atsakyti
o kas ten pas jus barška? Pas mane jokio barškėjimo nėra schmoll.gif Važinėju jau penkti metai.
Atsakyti
Ir pas mane niekas nebarskejo, nei pirmoj, nei sitoj. Ana- benzas, tai visai tyliai vaziuodavo. Taburete, aisku, lyginant su kitu klasiu mersais, bet tikrai ne barskutis.
Siandien vyras prajuokino, stebedamas kaip servise meistrai dirzeli mano mersiukui keicia, sako "pincetu per duslintuva" lotuliukas.gif
Kai as to nematau, tai man Aske - geriausias automobilis.
Atsakyti
Sveikos MB turėtojos, gal galėtumete man patarti 4u.gif
Vakar nusižiūrėjau du automobilius A140(benzinas) ir A170(dyzelis), tai atvažiavęs pažystamas atkalbėjo pirkti pamatęs pusiau automatą. Sakė net nežiūrėti į tokias hibridines mašinas, nes jeigu suges automatinė dėžė tai niekas netaisys o ir šiaip labai brangios detalės ir remontas servise, nes sakė kad tos mašinos detalės kažkaip sugrūstos, tad norint remontuoti reikia išimti variklį, dėl to labai brangus remontas. Taip ir likau be automobilio... unsure.gif
Gal kas turite panašių metų 1999-2000metų Mersedes Benz, ar tikrai labai jau blogai tie pusiau automatai ir kuom jie skiriasi nuo automatinių?
Aš nieko nenusimanau, tai man sunku išsirinkti, noriu pirkti su automatine pavarų dėže ir kad ekonomiška būtų.
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2012 05 08, 15:42)
Sveikos MB turėtojos, gal galėtumete man patarti 4u.gif
Vakar nusižiūrėjau du automobilius A140(benzinas) ir A170(dyzelis), tai atvažiavęs pažystamas atkalbėjo pirkti pamatęs pusiau automatą. Sakė net nežiūrėti į tokias hibridines mašinas, nes jeigu suges automatinė dėžė tai niekas netaisys o ir šiaip labai brangios detalės ir remontas servise, nes sakė kad tos mašinos detalės kažkaip sugrūstos, tad norint remontuoti reikia išimti variklį, dėl to labai brangus remontas. Taip ir likau be automobilio... unsure.gif
Gal kas turite panašių metų 1999-2000metų Mersedes Benz, ar tikrai labai jau blogai tie pusiau automatai ir kuom jie skiriasi nuo automatinių?
Aš nieko nenusimanau, tai man sunku išsirinkti, noriu pirkti su automatine pavarų dėže ir kad ekonomiška būtų.

pas mane pusiauautomatas, kaip aiškino vyras (blondinei mašinų reikaluose biggrin.gif ), kad ta pavarų dėžė yra tokia pat kaip mechaninė, tik kad hidraulika įdėta, tai pedalo nėra, remontas kaip ir mechaninės ir principas veikimo kaip mechaninės.
O kad mersiuko remontas brangus, tai tas tiesa biggrin.gif tfiu tfiu, mano rudenį pirktas panašių metų kaip bitė dirba thumbup.gif ir per šalčius nepavedė thumbup.gif tik problemų kituose reikaluose yra doh.gif mano dyzeliukas, tai tikrai ekonomiška mašinytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2012 05 08, 14:42)
pažystamas atkalbėjo pirkti pamatęs pusiau automatą. Sakė net nežiūrėti į tokias hibridines mašinas, nes jeigu suges automatinė dėžė tai niekas netaisys o ir šiaip labai brangios detalės ir remontas servise, nes sakė kad tos mašinos detalės kažkaip sugrūstos, tad norint remontuoti reikia išimti variklį, dėl to labai brangus remontas. Taip ir likau be automobilio... unsure.gif



o tai ką pažįstamas jums siūlo? Ar mechaninę A-klasę, ar išvis nuo tokios auto atkalbinėja?
Detalės ir remontas tikrai brangūs. Bet dar labai priklauso nuo serviso ir meistro. Vienas aiškins, kad kažkokiam remontui mirtinai reik variklį nuimt ir paskaičiuos keturženklę sumą, kitas gi padarys tą patį variklio nepalietęs ir paims kelis šimtus.
Be to, šitie pagrandukai tikrai nedažnai genda. Aš tik po keturių metų pirmąkart kreipiausi dėl gedimo.
Tiesa, pas mane automatinė, tiptronikas. Dyzelis.
Atsakyti
As irgi isijungiu i jusu bureli blush2.gif Vairuoju 2001 ,bet pas mane kazkoks irgi barskaliukas darosi,nors technikini perejau iskart.Bet pas mane daznai sukvailioja elektra.Isjungi viskas,priduodi signalizacija,o skydelis dar sviecia,kokia 10 minuciu....jauciu ,kazkoks saugiklis...
Atsakyti
Taip , pas mane irgi šviečia, bet nepamenu ar skydelis, bet įjungus signalizaciją- salono apšvietimas dar veikia kelias sekundes. Matyt patikrinimui, ar neliko salone keleivių užrakintų... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 05 16, 08:15)
Taip , pas mane irgi šviečia, bet nepamenu ar skydelis, bet įjungus signalizaciją- salono apšvietimas dar veikia kelias sekundes. Matyt patikrinimui, ar neliko salone keleivių užrakintų... hihihi.gif

Taip taip thumbup.gif tu teisi,jis veikia tik kelias sekundes,o as jau galvoju ,kad sugedo kazkas doh.gif
Bet maniske barskaliukas,siadien va vaziuoju ir barska kazkur gale....as jau darausi paranojike,jau bijau kiekvieno jos cyptelejimo...
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2012 05 17, 19:03)
Bet maniske barskaliukas,siadien va vaziuoju ir barska kazkur gale....as jau darausi paranojike,jau bijau kiekvieno jos cyptelejimo...


jei barška, yra tam priežastis. Šiaip pati auto tikrai ne barškutis schmoll.gif Važinėju jau penki metai - nieks niekur nebarška.
Atsakyti
Gal kas A180 vairuojat?
Kokie trūkumai šitos mašinytės? Į ką atkreipt dėmesį reiktų perkant (galingumas pvz)? Norėčiau tik benzininės ir tik mechaninės
Atsakyti
Mano benzinine a140..viskas ok su ja, o detaliu plni savartynai, normalus meistrai susiskambina ir is ten nuperka normaliom kainom(avarija turejau, teko kai ka keisti)..nieko ji man negenda, labai smagi ir miela wub.gif
O tokiems meistrams, kur iskart nori varikli traukti , reikia sakyti atia ir vaziuoti pas kitus meistrus..viskas joje yra apskaičiuota taip, kad jokio variklio imti nereikia, aišku, ne taip patogu, kaip kokioj Audi, bet pinigus tai už darbą mokam,jei nezino, tai lai literatura skaito ir svieciasi, kaip prie kokios detales prieiti, varikli isemus dirbti ir as mokeciau smile.gif
Atsakyti