Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

Sveikos mersiukų turėtojos 4u.gif
aš klausimu ax.gif , planuoju pirkti mersiuką ir mane viena pažįstama nugasdino, kad mersiukai turi pagrindinę bėdą prie variklio nutrūksta kažkoks dirželis, ir jį sunku pakeist neįšėmus variklio blush2.gif ir šio remonto kaina nemaža g.gif ar yra kiek nors tiesos g.gif
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2012 02 11, 18:34)
Sveikos mersiukų turėtojos 4u.gif
aš klausimu ax.gif , planuoju pirkti mersiuką ir mane viena pažįstama nugasdino, kad mersiukai turi pagrindinę bėdą prie variklio nutrūksta kažkoks dirželis, ir jį sunku pakeist neįšėmus variklio blush2.gif  ir šio remonto kaina nemaža g.gif  ar yra kiek nors tiesos g.gif

mano galva, kad ir kokio modelio mašina vistiek genda, ir kiekvienas auto turi savo silpną vietą, nebūna mašiniukų, kurie negenda. Mano patirtimi, mersiukų silpnoji vieta multifunkcinė rankenėlė (šviesų, langų valymo junginėjimui), nes vieną mersiuką žiūrėjau su pagedusiu, ir pati pirkau su neveikiančia rankena. Dabar vis kaupiuosi nusipikrt ir pasikeist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2012 02 11, 18:34)
Sveikos mersiukų turėtojos 4u.gif
aš klausimu ax.gif , planuoju pirkti mersiuką ir mane viena pažįstama nugasdino, kad mersiukai turi pagrindinę bėdą prie variklio nutrūksta kažkoks dirželis, ir jį sunku pakeist neįšėmus variklio blush2.gif  ir šio remonto kaina nemaža g.gif  ar yra kiek nors tiesos g.gif


turit omeny generatoriaus diržą? Mano pagranduke jį keitė dukart per ketverius metus. Abu kartus jį pakeitė variklio neišėmę. Bet čia jau reik meistro noro, nes šiaip solidūs servisai iškart pareiškia, jog variklį išimt reik ir kainuos tai 1,5 tūkst.
Tiesa, pas man nutrūko ne pats diržas, o kažkoks jo laikiklis. Na, bet paskui gi vistiek reik visą diržą keist. Žodžiu, man keitimas kainavo mažiau nei 200 lt.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 02 12, 11:57)

QUOTE(saintlina @ 2012 02 12, 18:50)

Ačiū pasisakiusioms 4u.gif laukiu daugiau komentarų mirksiukas.gif
Atsakyti
ką čia prilauksit.. kaip Irisas ir sakė - genda kiekvieno modelio mašina. Jei mersiukų remonto kainos ir didelės, bet jie genda rečiau. Maniškis tris metus išvis servise nebuvo, tik tepalų ir padangų pakeist.
Be to, dirbu aš tokioj vietoj, kur šalia yra penki autoservisai. Galiu pasakyt, kad būtent šitų pagrandukų per penkerius metus esu šalia servisų mačius laaabai nedaug.
Ai, beje, Iriso su Iriso minėta rankenėle jokių bėdų neturėjau. 3xtfu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 vasario 2012 - 10:43
QUOTE(graimonda @ 2012 02 11, 19:34)
Sveikos mersiukų turėtojos 4u.gif
aš klausimu ax.gif , planuoju pirkti mersiuką ir mane viena pažįstama nugasdino, kad mersiukai turi pagrindinę bėdą prie variklio nutrūksta kažkoks dirželis, ir jį sunku pakeist neįšėmus variklio blush2.gif  ir šio remonto kaina nemaža g.gif  ar yra kiek nors tiesos g.gif



Maniškiui irgi keitė generatoriaus dirželį- bet variklio tikrai neėmė.
Variklį ėmė kitu atveju- kai kažkokią vandens pompą reikėjo keisti. Taip, tada ėmė, kainavo remontas 2000. Išėmimas- 1,5 tūkst, o pompa- 500. doh.gif

O negendančių mašinų nėra. Turi pažystamas tokių pat metų Toytą, tai ūūūū..kiek jau remontui sukišo..forsunkes keičia, kiti gedimai..keikiasi..o pirkom tuo pat metu, tą patį pavasarį, tokio pat mažiaus mašinas.
Atsakyti
QUOTE(viksriukas @ 2012 01 21, 10:34)
Sveiki,atsirado problemele su Mersiuku. Sunkiai isibegeja ir kad ir kiek bespaustum,pasiekes 120 daugiau neisspaudzia. O jei jau kalniukas koks, tai nors ir spaudi pedala, greitis krenta. Gal kas susiduret su ta pacia problema? Be sios problemos, viskas gerai, nei dumai eina, nei trukcioja. Vaziuoja tolygiai ir tyliai..

Mano Mersius toks. Kiek viskas isziureta ir istikrinta, mb speja, kad yra greicio ribotuvas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2012 02 11, 18:34)
Sveikos mersiukų turėtojos 4u.gif
aš klausimu ax.gif , planuoju pirkti mersiuką ir mane viena pažįstama nugasdino, kad mersiukai turi pagrindinę bėdą prie variklio nutrūksta kažkoks dirželis, ir jį sunku pakeist neįšėmus variklio blush2.gif  ir šio remonto kaina nemaža g.gif  ar yra kiek nors tiesos g.gif


Musu mersiukui, taip buna, gal kokius 4 keturis kartus jau keitem, masinyte turim nuo 2006 m. Variklio tikrai nereikia isiminet smile.gif . Tiesiog dirzelis nusidevi ir jis nutruksta, as jau is garsu atspeju, kad dirzeli reikia keisti biggrin.gif .

Vilniuje toks remontas kainuoja apie 500-600 Lt. Viena karta prie Jonavos mums jis nutruko doh.gif , akumuliatoriaus zenklelis uzsidege skydelyje, pypset pradejo, uzkaito vanduo, kapotas visas karstas buvo, vairas kietas pasidare, net sunku buvo pasukti unsure.gif ir siaip strioko buvo, vis del to viduri Lietuvos atsidurem vienui vienos, galvojom bus pyp ir niekas nepades doh.gif . Is tikruju, tai Vilniaus autoservisas mums pridirbo tokia situacija, buvom pasikeite gal pries 2-3 men., bet kazko nedadare doh.gif ten reikia ne vien pakeisti dirzeli, bet ir pasikrapstyti. Pinigus i bala ismetem doh.gif .

Jonavoje sumokejom gal virs 200 Lt uz toki pati remonta, kaip Vilniuje biggrin.gif . Ir iki dabar, kaip sakant veikia nuo 2010 m. vasaros ax.gif 3x tfu .
Pasiskaiciavom, kad mums labiau apsimoka vaziuoti i Jonava remontuotis (turim kaima prie Jonavos) ir autoservisas geresnis negu Vilniuje biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 13 vasario 2012 - 22:19
man tokia pat situacija buvo už Radviliškio link Vilniaus doh.gif Deja, kiek apskambinau techninės pagalbos kelyje firmų, pagalbos nesulaukiau. Šiauliečiai tokias kainas transportavimo tralu pasakė, kad akys iššoko. Ir pasakė, kad nutralavus iki Šiaulių serviso turėsiu ieškotis pati.
Kviečiausi tralą iš Vilniaus, kainavo panašiai kiek šiauliškiai užsiprašė už triskat trumpesnį atstumą, bet nors žinojau, kur reiks kreiptis. Savo servise tik nusipirkom sulūžusį laikiklį ir už darbą 60 lt sumokėjom (pats diržas sveikas buvo, tik nukritęs).
Buvau labai pikta dėl pagalbos kelyje doh.gif
Atsakyti
Ačiū visoms išsakiusioms savo nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif
Mersiuku dziaugiuosi jau 4 metus, dabar pakeiciau i naujesni modeli. Likau istikima biggrin.gif
(gerai, kad vyras pritare siai mano silpnybei...)
Atsakyti
Sveikos, ir as turejau si dziaugsma 2 metus. Kai nusipirkau visi gasdina kad siaubas ne masina, genda nuolatos ir t.t. Gal maniske gera buvo, bet servise stovet taip ir neteko thumbup.gif , ziema vazinejau patenkina per pusnis be problemu trauke. Pries tai dzipa turejau 4.5m. tai labai didelio skirtumo taip ir nepajutau smile.gif Vidus masinos labai erdvus, kuro sanaudos mazos. Kad barskalas ir nepasakyciau, buna ir geresniu tabureciu nei sita. Kas gerai tai, kad ziema variklis labai greit isyla tai jau is kiemo isvaziuojant silta masinoj thumbup.gif
Atsakyti