Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

Na pasigirsiu ir as. 4u.gif
Mersiukas tarnauja be jokiu problemu. Technikine praejo kaip bitute.
Atsakyti
Sveiki,
jungiuosi ir as prie jusu forumo smile.gif Nors aplinkiniai tik pasukiojo pirsta prie smilkinio suzinoje mano pasirinkima.. ax.gif Sako brangios detales, briedzio testo neislaike. Tikiuosi mersiukas manes nepaves. smile.gif
Atsakyti
nuo to amzino briedzio testo priminimo bloga darosi. Taigi senu seniausiai sutvarkyta ta problema. Argi leistu save gerbianti kompanija tiek metu gaminti ir pardavineti nesaugius automobilius?

Jei isigijai tvarkinga automobili, vazinesi ir dziaugsies. Aisku, remontas brangus, bet genda jis tikrai retai. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Aš tai nekreipiu dėmesio, kai kalba apie mersiukus ir briedžio testus irnesakyk.gif Nes lietuviai išvis tokia protinga tauta, kad moka tik viską kritikuoti, pletkus nuogirdas pateikti kaip rimtus argumentus, o kad lietuvių "nacionaline' mašina pripažinta VW golfas ar pasatas- na tai viskas ir aišku pasidaro... doh.gif
Atsakyti
Savaitgali jau isbandziau savo naujaji pirkini smile.gif
Turiu Stai toki: Mercedes-benz A170, dyzeliuka, 1.7variklis, sidabrine, 2000metu.
Pusiau automatines pavaros blink.gif Pirma karta is vis galvojau nemokesiu naudotis smile.gif Beveik tas pats kaip mechanine, tik kad sankabos nera smile.gif
Prireike pakeisti trumpaja priekine lempa, tai svelniai tariant vargo buvo smile.gif
O seip, graziai tolygiai vaziuoja, vietos viduj pakanka, zodziu likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viksriukas @ 2012 01 16, 09:36)

Prireike pakeisti trumpaja priekine lempa, tai svelniai tariant vargo buvo smile.gif



MB irgi pirmąkart ilgai vargo, bet paskui atrado, kaip lengvai ir greit pakeisti smile.gif
Atsakyti
Priminkit prasau, kazkas kazkada rase, kad remontavo masinos generatoriu, kokiame servise?
Atsakyti
Labas vakaras. Niekur nerandu temos mane dominančiai "merso" modifikacijai smile.gif
Gal kas ką gero ir blogo turite pasakyti apie E klasę 2005-2006 metus?+Dyzelis su mechanine pavarų dėže. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2012 01 17, 23:00)
Labas vakaras. Niekur nerandu temos mane dominančiai "merso" modifikacijai smile.gif
Gal kas ką gero ir blogo turite pasakyti apie E klasę 2005-2006 metus?+Dyzelis su mechanine pavarų dėže. 4u.gif



kad čia renkasi tik A klasės mersiukų turėtojos. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2012 01 17, 19:50)
Priminkit prasau, kazkas kazkada rase, kad remontavo masinos generatoriu, kokiame servise?


aš turėjau šitą džiaugsmą. Remontavo Rolindoj. Kainos tikrai nepamenu.

Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2012 01 17, 20:50)
Priminkit prasau, kazkas kazkada rase, kad remontavo masinos generatoriu, kokiame servise?


Man remontavo. Jei gerai pamenu tai Žirnių g. esančiam servise. Čia Vilniuje. Arba prie Kalvarijų turgaus, Rinktinės g. irgi servisas yra, kur tenka apsilankyti.
Atsakyti
Sveiki,atsirado problemele su Mersiuku. Sunkiai isibegeja ir kad ir kiek bespaustum,pasiekes 120 daugiau neisspaudzia. O jei jau kalniukas koks, tai nors ir spaudi pedala, greitis krenta. Gal kas susiduret su ta pacia problema? Be sios problemos, viskas gerai, nei dumai eina, nei trukcioja. Vaziuoja tolygiai ir tyliai..
Atsakyti