Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

[quote=saintlina,2011 09 19, 20:12]
nuvarykit i servisa ilgai nelauke, laikas keisti tepalus. Tie kilometrai reiskia, kad tiek liko pravaziuot iki tepalu keitimo. Pakeis, nunulins ir vel vazinesit 10000 ar 20000 km, artejant prie to skaiciuko vel kompas primins mirksiukas.gif
Keturi metai vazineju su situo pagranduku, taigi sitas priminimas tikrai pazistamas.
Papildyta:
mdia... Peugeut geresnis uz mersiuka? mega_shok.gif

tai tepalai pakeisti, technikine puikiai praeita, teko savaitę anksčiau susitvarkyti nei pradėjo pypsėt biggrin.gif užtat dabar kaskart pradedant važiuoti ir papypsi, bet viskas sutvarkyta cool.gif
kas dėl Pežiuko- doh.gif a ne duok tu Dieve... schmoll.gif draugė turėjo, metus važinėjo viskas buvo thumbup.gif paskui pradėjo kažkas cypti ratuose, tada nukrito dulintuvas doh.gif vaizdas nerealus- dvi mergickos isijunge avarini, bando kelt ir nest i bagazine dusliaka nukritusį lotuliukas.gif o dabar jau išviso pasistatė kaime kieme tą mašiną, nes pavažiavus 20 minučių, pradeda arba kaist, arba tiesiog numeta apsukas ir sėkmingai užgęsta doh.gif pvz prie šviesoforo doh.gif o pravarė diagnostikų gal kokias 5, ir niekas nieko nerado.
kiek žinau tai pežiukų kažkas su elektronika yra negerai, vienai draugei nuo drėgmės įsijungdavo signalizacija, o kitai užsidegė mašina blink.gif gaisrininkai, kai atvažiavo, sakė pežų įprastas bajeris, kad užsidega... tai ka aš žinau ant kiek geras tas Peugeut'as g.gif
Atsakyti
gal kas zinot apytiksliai kiek kainuja ratu suvedimas sitiems mersiukams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa82 @ 2011 09 24, 12:22)
gal kas zinot apytiksliai kiek kainuja ratu suvedimas sitiems mersiukams? g.gif


čia gal nuo serviso priklauso g.gif Man pavasarį darė, bet dabar niekaip neatgaminu kainos g.gif Virš 100 lt, berods g.gif
Pasiskambinkit į vieną kitą servisą ir pasakys mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2011 09 15, 08:20)
Autoservise nuima, bet pvz pas mane jau supypsi ir dega tas raktelis  n km ir neimu į galvą.  ax.gif Padega kelias min ir paskui atsiranda normaliai: laikrodis, arba oro termometro rodmenys (priklauso ką būnų nustačiusi). Bus proga- nuims koks meistriukas, bet specialiai dėl to į servisą tikrai nevažiuosiu.. Apžiūra pravaryta viskas tvarkoj... 4u.gif

Na o man to raktelio nepavyko nuimti net trejuose servizuose nes yra slapukas,kuri reikia atjungt o perkant man nepasake kur jis yra. Dabar jau nebezinau ka daryt
Atsakyti
QUOTE(liepa82 @ 2011 09 27, 18:16)
Na o man to raktelio nepavyko nuimti net trejuose servizuose nes yra slapukas,kuri reikia atjungt o perkant man nepasake kur jis yra. Dabar jau nebezinau ka daryt


kazkokioj keistoj vietoj slapukas g.gif Nesuprantu jo tikslo. Ko dar negalite padaryt?
Vyras turi draugą, kuris elektronika užsiima, paprašysiu, kad paklaustų, ką šiuo atveju galima padaryti.
Atsakyti
QUOTE(liepa82 @ 2011 09 27, 19:16)
Na o man to raktelio nepavyko nuimti net trejuose servizuose nes yra slapukas,kuri reikia atjungt o perkant man nepasake kur jis yra. Dabar jau nebezinau ka daryt


Tai Jūs į SM narį Matomas kreipkitės..gi jis tokia protinga asaba, viską žino, viską išmano, pasakys kaip paprastai galima "paspausti mygtuką ir nuresetint serviso intervalą šiam "automobiliui"". bigsmile.gif MB durnas- nemoka, jūsų trys servizai irgi kvaili- nemoka- va Matomas tikrai mokės... mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie Mersiukų savininkių 4u.gif Mėlynas pusiau automatas, dyzeliukas, 1999 metų biggrin.gif Kol kas labai patinka vairuot, bet intensyviai ieškau šroto, nes reikia pakeisti šviesų/posūkių rankenėlę doh.gif
Atsakyti
mergyckos i ka reiktu atkreipt demesy perkant Mercedes-benz A 160 W168 Clasic
taip sudomino vienas ,kad as jo noreciau,bet niekad neturejau mersiuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 10 12, 21:47)
Prisijungiu prie Mersiukų savininkių  4u.gif Mėlynas pusiau automatas, dyzeliukas, 1999 metų  biggrin.gif Kol kas labai patinka vairuot, bet intensyviai ieškau šroto, nes reikia pakeisti šviesų/posūkių rankenėlę  doh.gif


Jūs gal taip netyčia eigulių rajone gyvenat ar dirbat? Vis matau vienoj aikštelėj stovint tokį ryškiai mėlyną automobiliuką, akis iškart užkliūva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(salduslaikas @ 2011 11 05, 00:27)
Jūs gal taip netyčia eigulių rajone gyvenat ar dirbat? Vis matau vienoj aikštelėj stovint tokį ryškiai mėlyną automobiliuką, akis iškart užkliūva  biggrin.gif

deja ne biggrin.gif bet mėlynų mašiniukų mieste mažai matau bigsmile.gif Dar man labai labai patiko violetinės spalvos, bet būklė buvo prastesnė, palikom savininkui toliau pardavinėt biggrin.gif
prisiminiau, kad mano bendradarbė sakė, kad pas ją kieme Kalniečiuose/eiguliuose kažkur lygiai toks pat mašiniukas stovi, tai gal jum abiem tas pats mersiukas matomas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 05 lapkričio 2011 - 19:45
QUOTE(irisas @ 2011 11 05, 19:44)
deja ne  biggrin.gif bet mėlynų mašiniukų mieste mažai matau  bigsmile.gif Dar man labai labai patiko violetinės spalvos, bet būklė buvo prastesnė, palikom savininkui toliau pardavinėt  biggrin.gif
prisiminiau, kad mano bendradarbė sakė, kad pas ją kieme Kalniečiuose/eiguliuose kažkur lygiai toks pat mašiniukas stovi, tai gal jum abiem tas pats mersiukas matomas  bigsmile.gif


Gali būti biggrin.gif aš kažkaip dažniau žalius matau, o mėlyną tik tą vieną pastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(*J*N*L*L*M* @ 2011 11 04, 21:58)
mergyckos i ka reiktu atkreipt demesy perkant Mercedes-benz A 160 W168 Clasic
taip sudomino vienas ,kad as jo noreciau,bet niekad neturejau mersiuko blush2.gif


jei jau labai patiks mašinytė ir norėsit pirkti, patarčiau nuvaryt į servisą, kad apžiūrėtų meistras. Geriausia - pasijungęs kompiuterį.
Sprendžiu pagal save - esu visiškas abelis automobiliuose, tik vairuot moku ir kuro įsipylt galiu. Kai rinkomės auto, visų prašiau atvažiuoti prie serviso. Nes kai aš įsėdu, man viskas super atrodo, o meistras įlipęs visiškai kitką pastebi.
Atsakyti