Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(irisas @ 2011 09 11, 21:53)
O kokios yra dyzelio sąnaudos?  rolleyes.gif



Pas mane dyzelis 1.7, automatine pavaru deze, kuro sanaudos 6 litrai.
Atsakyti
Sveikos mersiukės 4u.gif
Prašausi į jūsų burį ax.gif turiu bordinę dyzelinę classic biggrin.gif bent jau man tai pati nuostabiausia mašinytė thumbup.gif o dar rytais visad iš kiemo išvažiuodama susitinku kitą panelę su lygiai tokia pat mašinytę, tai jau kaip pažįstamos pasisveikinam lotuliukas.gif labai smagu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Azazella @ 2011 09 10, 17:16)
tai reiskia, kad masina nori planines technines apziuros, kol buvo raktelis su skaiciumi, rode, kad tiek kilometru pravaziavus reikia apziuros, o dabar jau su minusu, tai reiskia, kad tiek km pravaziavot virsaus.

o kaip tą nesamonę nuimti? doh.gif man kai pirkau uždėjo pažįstamas vienas, maždaug, supypsės varyk technikinę, bet kad aš jau praėjau, o išjungti to grožio nemoku... instrukcija visa vokiečių kalba, o man tai tas pats kas japoniškai būtų...
gal žinot, ką kiek laiko ir kiek kartų reik nuspaust? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule_S @ 2011 09 14, 20:48)
Sveikos mersiukės  4u.gif
Prašausi į jūsų burį  ax.gif turiu bordinę dyzelinę classic  biggrin.gif bent jau man tai pati nuostabiausia mašinytė  thumbup.gif  o dar rytais visad iš kiemo išvažiuodama susitinku kitą panelę su lygiai tokia pat mašinytę, tai jau kaip pažįstamos pasisveikinam  lotuliukas.gif  labai smagu  thumbup.gif
Papildyta:

o kaip tą nesamonę nuimti? doh.gif  man kai pirkau uždėjo pažįstamas vienas, maždaug, supypsės varyk technikinę, bet kad aš jau praėjau, o išjungti to grožio nemoku... instrukcija visa vokiečių kalba, o man tai tas pats kas japoniškai būtų...
gal žinot, ką kiek laiko ir kiek kartų reik nuspaust? blush2.gif


Ne, nezinau kaip nuimti. Man kai tie rakciukai atsirado, tai as ir vaziavau i servisa kaip priklauso. Ten meistrai nunulino skaitliukus.
Atsakyti
QUOTE(Saule_S @ 2011 09 14, 21:48)
Sveikos mersiukės  4u.gif
Prašausi į jūsų burį  ax.gif turiu bordinę dyzelinę classic  biggrin.gif bent jau man tai pati nuostabiausia mašinytė  thumbup.gif  o dar rytais visad iš kiemo išvažiuodama susitinku kitą panelę su lygiai tokia pat mašinytę, tai jau kaip pažįstamos pasisveikinam  lotuliukas.gif  labai smagu  thumbup.gif
Papildyta:

o kaip tą nesamonę nuimti? doh.gif  man kai pirkau uždėjo pažįstamas vienas, maždaug, supypsės varyk technikinę, bet kad aš jau praėjau, o išjungti to grožio nemoku... instrukcija visa vokiečių kalba, o man tai tas pats kas japoniškai būtų...
gal žinot, ką kiek laiko ir kiek kartų reik nuspaust? blush2.gif


Autoservise nuima, bet pvz pas mane jau supypsi ir dega tas raktelis n km ir neimu į galvą. ax.gif Padega kelias min ir paskui atsiranda normaliai: laikrodis, arba oro termometro rodmenys (priklauso ką būnų nustačiusi). Bus proga- nuims koks meistriukas, bet specialiai dėl to į servisą tikrai nevažiuosiu.. Apžiūra pravaryta viskas tvarkoj... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 15 rugsėjo 2011 - 07:24
QUOTE(prekestolen @ 2011 09 15, 07:20)
Autoservise nuima, bet pvz pas mane jau supypsi ir dega tas raktelis  n km ir neimu į galvą.  ax.gif Padega kelias min ir paskui atsiranda normaliai: laikrodis, arba oro termometro rodmenys (priklauso ką būnų nustačiusi). Bus proga- nuims koks meistriukas, bet specialiai dėl to į servisą tikrai nevažiuosiu.. Apžiūra pravaryta viskas tvarkoj... 4u.gif

na taip, irgi taip pat ax.gif papypsi ir nustoja, tik maniau, kad čia gal lengva pačiam padaryt, bet jei ne, tai irgi jau kai su reikalu varysiu į servisą tai ir tą sakysiu, kad nuimtų. Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule_S @ 2011 09 15, 08:51)
na taip, irgi taip pat  ax.gif  papypsi ir nustoja, tik maniau, kad čia gal lengva pačiam padaryt, bet jei ne, tai irgi jau kai su reikalu varysiu į servisą tai ir tą sakysiu, kad nuimtų. Ačiū už info  4u.gif


nuvarykit i servisa ilgai nelauke, laikas keisti tepalus. Tie kilometrai reiskia, kad tiek liko pravaziuot iki tepalu keitimo. Pakeis, nunulins ir vel vazinesit 10000 ar 20000 km, artejant prie to skaiciuko vel kompas primins mirksiukas.gif
Keturi metai vazineju su situo pagranduku, taigi sitas priminimas tikrai pazistamas.
Papildyta:
QUOTE(teklex @ 2011 09 11, 15:29)
Na jau A klases tai geriau patarsiu neiimti biggrin.gif nors mersas ir afrikoje mersas, bet A klases pati lieviausia, ten ne masina, ten krebute bedu smile.gif kur parvaro masinas jie baisiai nenori parsivaryti A klases merso, nes yra labai ji sunku isskisti, kas nusimano net i A klases puse neziuri, zymiai geriau moteriskiai butu peugeut 206 aisku as esu tokios nuomones jog peugeut renoult gavno biggrin.gif bet kas nusimano pritars smile.gif


mdia... Peugeut geresnis uz mersiuka? mega_shok.gif
Brangus mersiuko remontas, sutinku. Bet kiek jis genda, paziurekit. I servisa (isskyrus tepalu ir padangu keitima) pirmakart kreipiausi po treju metu vazinejimo.
Zinoma, tai ne seimynine masina. Bet vyras turi Dodge RAM, tai puikiausiai seimai ir bagazui uztenka. Man vienai ar su vaiku sitas mersiukas yra puikiausias variantas. Vaziuoja kaip bite, degalu naudoja mazai, genda retai. Dvi technines apziuras praejo be priekaistu, arteja trecia. Vyras sako, kad taip pat praeis ir sita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 rugsėjo 2011 - 19:59
ooooo, geras anekdotas, teklex lotuliukas.gif ..Peugeot geriau už mersą.. lotuliukas.gif ir dar 206... lotuliukas.gif lotuliukas.gif primokėtų- neimčiau pežo, ypač206..dvi draugės turėjo- tai viena džiaugias atsikračiusi, o kita vos nusipirkusi jau po mėnesio tapo pagrindine servizo kliente..ir dabar kiek žinau genda ir genda jos pežikas...aš tai bijau prisikalbėt, bet jei atvirai, nepamenu kada paskutini kartą servise buvau su mersiuku bigsmile.gif 3*tfu.. Nesakau, kad A klasės mersas- tobulybė, bet jau tai tikrai nėra pati blogiausia, autoperpardavėjų nemėgstamiausia mašina. schmoll.gif Jie nesirenka pagal modelį, jie veža viską, ką randa: gerų metų , geros būklės ir dar geresnės kainos. mirksiukas.gif Tokie jų prioritetai.

O dėl to pypsėjimo- nenuimtas pas mane, nes tepalus vyras keičia. Ir tradiciškai kiekvieną pavasarį. Todėl ir pypsi ir dega rakčiukas. Bus proga- nuimsim..Tai nėra kažkoks trukdis...
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2011 09 20, 08:56)
O dėl to pypsėjimo- nenuimtas pas mane, nes tepalus vyras keičia. Ir tradiciškai kiekvieną pavasarį. Todėl ir pypsi ir dega rakčiukas. Bus proga- nuimsim..Tai nėra kažkoks trukdis...


na, jei vyras keičia, tai super smile.gif
O mane tai visokie pypsėjimai ar mirksėjimai automobilyje nervina. Pareigingai stengiuosi, kad jų nebūtų.
Atsakyti
blyn, servise pakėlėjas sulaužė plastmases apačioje doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2011 09 20, 09:56)
ooooo, geras anekdotas, teklex  lotuliukas.gif ..Peugeot geriau už mersą..  lotuliukas.gif ir dar 206...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  primokėtų- neimčiau pežo, ypač206..dvi draugės turėjo- tai viena džiaugias atsikračiusi, o kita vos nusipirkusi jau po mėnesio tapo pagrindine servizo kliente..ir dabar kiek žinau genda ir genda jos pežikas...aš tai bijau prisikalbėt, bet jei atvirai, nepamenu kada paskutini kartą servise buvau su mersiuku  bigsmile.gif 3*tfu.. Nesakau, kad A klasės mersas- tobulybė, bet jau tai tikrai nėra pati blogiausia, autoperpardavėjų nemėgstamiausia mašina.  schmoll.gif Jie nesirenka pagal modelį, jie veža viską, ką randa:  gerų metų , geros būklės ir dar geresnės kainos.  mirksiukas.gif Tokie jų prioritetai.

O dėl to pypsėjimo- nenuimtas pas mane, nes tepalus vyras keičia. Ir tradiciškai kiekvieną pavasarį. Todėl ir pypsi ir dega rakčiukas. Bus proga- nuimsim..Tai nėra kažkoks trukdis...

Anekdotas tas Tamsteles Mersas, o ne teklex postas. Važinėjantis anekdotas. Ir vyras doh.gif Moka tik varžtą atsukti ar tepalą pakesti, bet net nesugeba savo bobos "automobilio" prietaisų skydelyje paspausti mygtuko, kad nuresetint serviso intervalo.
Atsakyti
tai sakot, kad Prekestolen reik ir automobilį, ir vyrą keist? Siūlotės į kandidatus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 rugsėjo 2011 - 19:22
QUOTE(saintlina @ 2011 09 21, 19:58)
tai sakot, kas Prekestolen reik ir automobilį, ir vyrą keist? Siūlotės į kandidatus?


clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti