Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

yra yra gyvu, pilnas Vilnius siu masineliu, man patinka, i kalbas neziuriu, ziema puikiai atlaike, ilgas keliones irgi...nekeisiu artimiausius metus i nieka 4u.gif ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alfis: 01 birželio 2011 - 13:15
Svarūs argumentai, kurie galbūt padės įtikintį MB, kad ir aš tokios noriu biggrin.gif Jis labai skeptiškai žiūri į tą mašinytę. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(perkūnija @ 2011 06 02, 16:36)
Svarūs argumentai, kurie galbūt padės įtikintį MB, kad ir aš tokios noriu biggrin.gif Jis labai skeptiškai žiūri į tą mašinytę. verysad.gif


o kokią Jums siūlo MB? Ir kokiais argumentais grindžia savo skeptišką požiūrį?
Pas mus atvirkščiai buvo - aš tokios nenorėjau, o vyras ėmė ir man ją nupirko. Dabar labai džiaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 06 02, 18:56)
o kokią Jums siūlo MB? Ir kokiais argumentais grindžia savo skeptišką požiūrį?
Pas mus atvirkščiai buvo - aš tokios nenorėjau, o vyras ėmė ir man ją nupirko. Dabar labai džiaugiuosi  biggrin.gif


Tokias, kokios man nepatinka.Manau ,įkalbėsiu.
Atsakyti
Sveikos gal galit padet? Pas mane tik uzvedus varikli,uzsidegdavo toks remontavimo raktas ir skaicius 9, veliau atsirado 3,o dabar 2 su minuso zenklu ir dar supypsi. Tie skaiciai issijungia tik po puses minutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa82: 10 rugsėjo 2011 - 15:32
QUOTE(liepa82 @ 2011 09 10, 15:29)
Sveikos gal galit padet? Pas mane tik uzvedus varikli,uzsidegdavo toks remontavimo raktas ir skaicius 9, veliau atsirado 3,o dabar 2 su minuso zenklu ir dar supypsi. Tie skaiciai issijungia tik po puses minutes



tai reiskia, kad masina nori planines technines apziuros, kol buvo raktelis su skaiciumi, rode, kad tiek kilometru pravaziavus reikia apziuros, o dabar jau su minusu, tai reiskia, kad tiek km pravaziavot virsaus.
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif Šiandien buvau mašinų turguje ir netyčia užtaikėm ant mersedes'o A klasės, nu taip man patiko thumbup.gif Gražutis, moteriškas, ir kaina mūsų šeimos biudžetui įkandama smile.gif Aišku tai būtų senesnis 1999-2000 metų panašiai. Tik turguj buvo labai daug automatų ir benzininės, o aš labiau linkus mechaninę ir dyzeliuką g.gif Į turgų važiavom Peugeot 206 žiūrinėti, o į akį krito Mersiukas smile.gif Dabarnors persiplėšk biggrin.gif Kažin kokios silpnos vietos šios markės mašinose g.gif Vienas žmogus baisiai atkalbinėja, nes brangus remontas, ten kažkoks dugnas lūžta ir paskui tos detalės kaina baisinė, ir šiaip mašina, kurios ateityje neparduosi doh.gif Bet man ji vistiek fainulė biggrin.gif Gal ką patarsit šiuo klausimu 4u.gif Na, dar vienas variantas renault megane scenic, bet aš mažiausiai linkusi dėl šio modelio.
Atsakyti
Na jau A klases tai geriau patarsiu neiimti biggrin.gif nors mersas ir afrikoje mersas, bet A klases pati lieviausia, ten ne masina, ten krebute bedu smile.gif kur parvaro masinas jie baisiai nenori parsivaryti A klases merso, nes yra labai ji sunku isskisti, kas nusimano net i A klases puse neziuri, zymiai geriau moteriskiai butu peugeut 206 aisku as esu tokios nuomones jog peugeut renoult gavno biggrin.gif bet kas nusimano pritars smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teklex @ 2011 09 11, 16:29)
Na jau A klases tai geriau patarsiu neiimti biggrin.gif nors mersas ir afrikoje mersas, bet A klases pati lieviausia, ten ne masina, ten krebute bedu smile.gif kur parvaro masinas jie baisiai nenori parsivaryti A klases merso, nes yra labai ji sunku isskisti, kas nusimano net i A klases puse neziuri, zymiai geriau moteriskiai butu peugeut 206 aisku as esu tokios nuomones jog peugeut renoult gavno biggrin.gif bet kas nusimano pritars smile.gif

taip išeina, kad ne gavno tik audi ir BMW biggrin.gif Kartais reikia ir į kišenę atsižvelgt ir į poreikius biggrin.gif Man reikia važinėjimui tik mieste ir kuo mažesnėm kuros sąnaudom, kad maža būtų, bet 4 durų, nes vežioju vaiką. O dar ir dizaino normalesnio nei WV golf doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 09 11, 16:37)
taip išeina, kad ne gavno tik audi ir BMW  biggrin.gif Kartais reikia ir į kišenę atsižvelgt ir į poreikius  biggrin.gif Man reikia važinėjimui tik mieste ir kuo mažesnėm kuros sąnaudom, kad maža būtų, bet 4 durų, nes vežioju vaiką. O dar ir dizaino normalesnio nei WV golf  doh.gif


masiniuka si turiu jau lygiai metai, ir tikrai ne karto neteko pasigaileti, gal del to,kad neteko dar daug taisyti (nes remontas ju - kosmosas, nors neina suprasti, kodel). Ziema vaziavau, vargo nemaciau, vyras su BMW kasesi per sniega, o as vaziavau ir vargo nemaciau smile.gif. Ir beje idomu kodel ju tie masinu varinetojai taip nenori, kad visi masinu turgus ju pilni. Ir miestuose vis ne kas ketvirtas jau A klases mersas vaziuoja biggrin.gif Zinoma maza masina yra maza, kelyje tikrai galva atuzia, bet vazinetis mieste, tai superine smile.gif
Atsakyti
smile.gif man si masina gera, nuomoniu tai ojeiiiiiiiiii kiek prisiklausiau....reziume: varau 3 metus, sia vasara pakratyta buvo gerai, km nuvare daug...arteja ziema, pakeisiu tepalus ir varinesiu toliau
Atsakyti
O kokios yra dyzelio sąnaudos? rolleyes.gif
Atsakyti