Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Azazella @ 2009 09 21, 11:48)
O kuo ypatingas avangardas? Kas salone kitaip? Labai smalsu blush2.gif

veidrodeliai tokios pat spalvos kaip ir kebulas. galines sedynes atsilenkia ir galima vezti didesnius daiktus. naujesniuose modeliuose tu "pribumbasu" prikista daugiau(palyginus su classic ir elegance). dabar tik tiek teprisiminiau lotuliukas.gif
D naujesniuose modeliuose dar galinese sedynese pasidaro toks paaukstinimas sedeti vaikams "a la" vaikiska kedute.
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 11:53)
man rodos turi žiūrėti pagal skylių skaičių..neparinksi bet kokių... jei neklystu mersiukams eina 14 -kos...

pas mane tikrai 15 stovi(ziemines)... gerai pamenu serviso darbuotojo reakcija kai manes paklause ar tikrai situos ratus atvezei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (tipo blondine, nieko nesupranta) sakau tikrai tuos.... smile.gif)) jau metus laiko buvau pravazinejus su tom padangom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 22 rugsėjo 2009 - 09:53
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 09 22, 10:52)
veidrodeliai tokios pat spalvos kaip ir kebulas. galines sedynes atsilenkia ir galima vezti didesnius daiktus. naujesniuose modeliuose tu "pribumbasu" prikista daugiau(palyginus su classic ir elegance). dabar tik tiek teprisiminiau  lotuliukas.gif
D naujesniuose modeliuose dar galinese sedynese pasidaro toks paaukstinimas sedeti vaikams "a la" vaikiska kedute.





Pas mane Clasic, bet gale sedynes pasiaukstina irgi.
Del padangu tai taip. As si pavasari pima karta siai masinai vasarines pirkau, na galvoju, maza masinyte, bus kokios trylikines, sakau, duokit man MB A klasei. Paduoda penkiolikines doh.gif , man buvo lengvas sokas lotuliukas.gif,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 22 rugsėjo 2009 - 09:58
QUOTE(pipsė @ 2009 09 21, 16:06)
Ak tie vyrai  lotuliukas.gif .... O "saulę" ar pavyko padaryti? Nes jei pavyko ir neapvirto,tai tada ir nevirsta  lotuliukas.gif


Žinokit smulkiai netardžiau, nes iš pykčio žodžio pratart negalėjau.. o jis sako- aš turiu žinot su kokio suagumo mašina mano žmona važinėja... doh.gif (čia tipo bajeris..)
Bet vistiek ant posūkių nelekiu, mandagiai važinėju. Vdrug briedis iššoks.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 09 22, 09:52)
veidrodeliai tokios pat spalvos kaip ir kebulas. galines sedynes atsilenkia ir galima vezti didesnius daiktus. naujesniuose modeliuose dar galinese sedynese pasidaro toks paaukstinimas sedeti vaikams "a la" vaikiska kedute.



man atrodo, visa tai yra ir mano classic'e g.gif
Turbūt visgi jie skiriasi, bet gal jei turėt abi mašinas, lengviau būtų surast skirtumus. O dabar sunku atsirinkt, kas čia yra, ko nėra kitoj auto smile.gif

O sėdynės galinės kai išvis išsiima, kokia erdvi mašina pasidaro bigsmile.gif (Vyras buvo išėmęs, kai reikėjo katilą vežti, o kitos auto nebuvo tuo metu)

Papildyta:
QUOTE(dije @ 2009 09 22, 10:13)
Žinokit smulkiai netardžiau, nes iš pykčio žodžio pratart negalėjau.. o jis sako- aš turiu žinot su kokio suagumo mašina  mano žmona važinėja... doh.gif 


maniškis irgi analogiškai yr tikrinęs lotuliukas.gif Bet aš nepykau. Išvis aš už jo važiavimą nepykstu, jei tuo metu šalia nesėdžiu biggrin.gif
O šiaip irgi sakė, kad visaip kaip išsidirbinėjo. Bet tada taip pat pasakė, kad pagrandukas stabilesnis už jo Grand Voyagerį pasirodė.
Na, tiesos dėlei turiu kaip ir Dije pridurt - briedis bandyme nedalyvavo..
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 10:53)
man rodos turi žiūrėti pagal skylių skaičių..neparinksi bet kokių... jei neklystu mersiukams eina 14 -kos...


Pagal skylių skaičių ir atstuma mm tarp jų... wink.gif
A klasės mašiniukams tinka net iki 18" dydžio ratai!!!
http://www.alloywhee...rkeywords=5x112 et42, 5x112 et45, 5x112 et48,5x112 et50&strSort=Low&Make=Mercedes&Model=A Class
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 09 22, 12:57)
man atrodo, visa tai yra ir mano classic'e  g.gif 
Turbūt visgi jie skiriasi, bet gal jei turėt abi mašinas, lengviau būtų surast skirtumus. O dabar sunku atsirinkt, kas čia yra, ko nėra kitoj auto  smile.gif

O sėdynės galinės kai išvis išsiima, kokia erdvi mašina pasidaro  bigsmile.gif (Vyras buvo išėmęs, kai reikėjo katilą vežti, o kitos auto nebuvo tuo metu)

Papildyta:
maniškis irgi analogiškai yr tikrinęs  lotuliukas.gif  Bet aš nepykau. Išvis aš už jo važiavimą nepykstu, jei tuo metu šalia nesėdžiu  biggrin.gif
O šiaip irgi sakė, kad visaip kaip išsidirbinėjo. Bet tada taip pat pasakė, kad pagrandukas stabilesnis už jo Grand Voyagerį pasirodė.
Na, tiesos dėlei turiu kaip ir Dije pridurt - briedis bandyme nedalyvavo..


Mano clasic irgi atsilenkia, išsiima ir netgi galines sėdynes galima stumtelt link vairuotojo, bagažinė erdvesnė pasidaro, bet jau gale sėdėt praktiškai nebepatogu. O va to paaukštinimo vaikui tai nėra. Vairo aukštis nesireguliuoja dar. elegant'e gal reguliuojas g.gif galiniai langai neelektra dar...
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 22, 16:24)
Mano clasic irgi atsilenkia, išsiima ir netgi galines sėdynes galima stumtelt link vairuotojo, bagažinė erdvesnė pasidaro, bet jau gale sėdėt praktiškai nebepatogu. O va to paaukštinimo vaikui tai nėra.  Vairo aukštis nesireguliuoja dar. elegant'e gal reguliuojas  g.gif galiniai langai neelektra dar...

maniskiam avangarde visi langai elektriniai... bet ar tai tik avangardu "pribumbasas" as nezinau....
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 09 22, 15:43)
maniskiam avangarde visi langai elektriniai... bet ar tai tik avangardu "pribumbasas" as nezinau....



Mano clasice galiniai langai ant mesmalines rankenos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 22, 19:04)
Mano clasice galiniai langai ant mesmalines rankenos lotuliukas.gif

taip dažniausiai modifikacijos tokiais dalykais ir skiriasi, vienur visas "elektros paketas" kitur ne... arba vienoj vienos spalvos salonas, kitoj modifikacijoj dviejų smile.gif)
Bet šiaip pasakykit teisybę,- A klasės mersiuke gale yra trys sėdimos vietos, ar ne? Bandėt vežt 3 keleivius joje (ne vaikus), ar klausėt kaip jiems komforto atžvilgiu, ar patogiai telpa?... Nes Mercedes šiaip skaitomi komfortabiliausiais, tai man pasidarė įdomu, kaip ten su A klase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 22, 19:04)
Mano clasice galiniai langai ant mesmalines rankenos lotuliukas.gif


pas mane irgi.. lotuliukas.gif


QUOTE(auto_mama @ 2009 09 22, 19:21)
taip dažniausiai modifikacijos tokiais dalykais ir skiriasi, vienur visas "elektros paketas" kitur ne... arba vienoj vienos spalvos salonas, kitoj modifikacijoj dviejų smile.gif)
Bet šiaip pasakykit teisybę,- A klasės mersiuke gale yra trys sėdimos vietos, ar ne? Bandėt vežt 3 keleivius joje (ne vaikus), ar klausėt kaip jiems komforto atžvilgiu, ar patogiai telpa?... Nes Mercedes šiaip skaitomi komfortabiliausiais, tai man pasidarė įdomu, kaip ten su A klase smile.gif


taip ,penktadieni veziau 3 koleges GALE ir viena priekyje i litexpo. Stebejosi kad tiek gale vietos kojoms. Aisku sedejo ne taip placiai kaip kokiam autobuse bet ir nesusispaude kaip silkes. Normaliai sedejo, normaliai jautesi.
Jei sudedu abi vaiku autokedutes,(maxicosi) per viduri telpa tik trecias asmuo, kuris sveria nu max 50 kg. Bet tai autokedute is saves yra plati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 23 rugsėjo 2009 - 10:19
QUOTE(auto_mama @ 2009 09 22, 19:21)
taip dažniausiai modifikacijos tokiais dalykais ir skiriasi, vienur visas "elektros paketas" kitur ne... arba vienoj vienos spalvos salonas, kitoj modifikacijoj dviejų smile.gif)
Bet šiaip pasakykit teisybę,- A klasės mersiuke gale yra trys sėdimos vietos, ar ne? Bandėt vežt 3 keleivius joje (ne vaikus), ar klausėt kaip jiems komforto atžvilgiu, ar patogiai telpa?... Nes Mercedes šiaip skaitomi komfortabiliausiais, tai man pasidarė įdomu, kaip ten su A klase smile.gif



Tepla, aisku, koju jau neistiesi kaip autobuse. Esu gale vezus du suaugusius ir vaika keduteje.
Siaip daugumoje vazinejam trise, tai viskas man ok 4u.gif
Atsakyti
Vyrai teko pasėdėti gale su 3 draugais... maniškis 100Kg garantuotai o kiti menkesni... Tai sakė visai normaliai, nepasakytų kad jau stipriai susispaudę būtų... Man pačiai netekę sėdėti....
O ir "mėsmalių" lotuliukas.gif rankenėlės man visai nemaišo,nes pagrinde aš viena arba su dukra tik važinėjam ir abi priekį... Galas labai retai naudojamas....
Atsakyti