Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(saintlina @ 2011 01 12, 12:14)
raportuoju: subyrėjęs generatoriaus diržo guolis ir nukritęs diržas. Remontas su nauju guoliu bei nauju generatoriaus diržu kainavo 180 Lt  (serviso meistras - vyro draugas).
Įsivaizduoju, kokią kainą būtų įvardinę, jei atvažiuotų ne draugelis, o šiaip tokia žiopla moteriškė, kaip aš..

Beje, Azazella, generatorius pas mane irgi tokia pat 'dovanėlė' kaip ir pas tave - vandeniu aušinamas. Reik tik tikėtis, kad jis nesugalvos išeit užtarnauto poilsio..



Tai pas tave buvo nerimtas gedimas bigsmile.gif , guolius pasikeitei ir toliau vaziuoji, pas mane buvo sudeges diodu tiltas generatoriuje, o tai jau netaisoma, keiciamas visas generatorius.
Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2011 01 12, 14:03)
Anglai nelabai gilinasi i smulkius gedimus, o servisai tuo naudojasi.


man atrodo, kad LT irgi nesikuklina. Vyras siandien skambino del sio gedimo i kazkuri servisa, besispecializuojanti mersiukuose. Ivardinta sio gedimo pasalinimo kaina - 1200 lt blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Azazella @ 2011 01 12, 15:50)
Tai pas tave buvo nerimtas gedimas bigsmile.gif , guolius pasikeitei ir toliau vaziuoji, pas mane buvo sudeges diodu tiltas generatoriuje, o tai jau netaisoma, keiciamas visas generatorius.


nugis visa laime, kad nerimtas thumbup.gif As vakar jau moraliskai ruosiausi keturzenklei sumai, tai man siandien labai malonus netiketumas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 01 12, 16:50)
Tai pas tave buvo nerimtas gedimas bigsmile.gif , guolius pasikeitei ir toliau vaziuoji, pas mane buvo sudeges diodu tiltas generatoriuje, o tai jau netaisoma, keiciamas visas generatorius.

LAba diena mažų mersiukų mylėtojos... Stovi A 140 ir pas mane kieme, dar neapsisprendžiau ar pasiliksiu, bet jau toks mielas, kad vyras sako-matau, kad tau jis prie dūšios, jei nori pasilik.... Perskaičiau visus forumus ir oj nežinau ką daryti, bet gal pasiliksiu, nes reikia ir mažo mašiniuko namuose, nes didelį turime (Chrysler grand Voyager).
O kadangi vyras automobilų meistras, tai sakė, kad diodų tiltas tikrai keičiasi arba galima net perlituoti sudegusius diodus, nes jie visi vienu metu nesudega. Ir sakė pats yra keitęs tokį dalyką daug sykių ir įvairių modelių mašinose, o aš prikibau, gal mersiukuose kitaip-jis atsakė-nesiginčyk stebuklų šioje vietoje nebūna... blush2.gif Gal kam pravers ši info...
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2011 01 15, 18:10)
LAba diena mažų mersiukų mylėtojos... Stovi A 140 ir pas mane kieme, dar neapsisprendžiau ar pasiliksiu, bet jau toks mielas, kad vyras sako-matau, kad tau jis prie dūšios, jei nori pasilik....  Perskaičiau visus forumus ir oj nežinau ką daryti, bet gal pasiliksiu, nes reikia ir mažo mašiniuko namuose, nes didelį turime (Chrysler grand Voyager).
O kadangi vyras automobilų meistras, tai sakė, kad diodų tiltas tikrai keičiasi arba  galima net perlituoti sudegusius diodus, nes jie visi vienu metu nesudega. Ir sakė pats yra keitęs  tokį dalyką daug sykių ir  įvairių modelių mašinose, o aš prikibau, gal mersiukuose kitaip-jis atsakė-nesiginčyk stebuklų šioje vietoje nebūna... blush2.gif  Gal kam pravers ši info...


As apskritai del dalyku, kuriu neismanau nesigincyju, tiesiog kai oficialiam mersedesu autoservise pasako, kad nesikeicia tas tiltas, tai as kazkaip tikiu smile.gif
Beje, as turiu issaugojusi senaji generatoriu, tai jei Jusu vyras teigia, kad galetu sutaisyti, gal as jam atvezciau, tegu pasako kokia butu kaina ir pataiso, o as paskui ta generatoriu parduosiu, nes toks kai maniskis yra brangus ir retas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2011 01 15, 18:10)
O kadangi vyras automobilų meistras, tai sakė, kad diodų tiltas tikrai keičiasi arba  galima net perlituoti sudegusius diodus, nes jie visi vienu metu nesudega. Ir sakė pats yra keitęs  tokį dalyką daug sykių ir  įvairių modelių mašinose, o aš prikibau, gal mersiukuose kitaip-jis atsakė-nesiginčyk stebuklų šioje vietoje nebūna... blush2.gif  Gal kam pravers ši info...


man gal kada nors pravers info biggrin.gif Ka gali zinot.. Aciu 4u.gif
O oficialiam mersiuku servise negi kas nors zais su tuo diodu litavimu? Jiems juk kur kas paprasciau pakeist visa generatoriu, deja.

Tai Jums labai pasiseke, kad namie meistra turit. Remontas nebaisus thumbup.gif
O jei jis pagranduka apziurejo ir mato, kad jis kokiu gedimu neturi, tai ir pasilikit mirksiukas.gif Pas mus irgi du dideli griozdai (Grand Voyageris ir Dodge Ram), tai man mazule masinyte pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 01 16, 10:32)
As apskritai del dalyku, kuriu neismanau nesigincyju, tiesiog kai oficialiam mersedesu autoservise pasako, kad nesikeicia tas tiltas, tai as kazkaip tikiu smile.gif
Beje, as turiu issaugojusi senaji generatoriu, tai jei Jusu vyras teigia, kad galetu sutaisyti, gal as jam atvezciau, tegu pasako kokia butu kaina ir pataiso, o as paskui ta generatoriu parduosiu, nes toks kai maniskis yra brangus ir retas  4u.gif

Kadangi kaip minėjau kieme stovi A140 todėl viską ką radau internete tą ir skaičiau balsu, o vyras komentavo.... blush2.gif O dėl generatoriaus remonto pasakė štai ką- reikia žinoti mašinos modelį, kuro tipą, kilovatus ir kėbulo Nr. tada pasakys kiek kainuoja, bet mes ne Vilniečiai....
O aš šiandiena važiavau šaltinio vandens parsivešti, kaip sumėtė mane užmiestyje, proviežuotame kelyje doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Bet ten kažkas pradėjo darytis ir mašina išsitiesino..... O mažoji mergaitė klausia-Mama ežiuką pamatei??? Nes kai kelyje pamatom visada apvažiuojam....
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2011 01 16, 19:08)
Kadangi kaip minėjau kieme stovi A140 todėl viską ką radau internete tą ir skaičiau balsu, o vyras komentavo.... blush2.gif O dėl generatoriaus remonto pasakė štai ką- reikia žinoti mašinos modelį, kuro tipą, kilovatus ir kėbulo Nr. tada pasakys kiek kainuoja, bet mes ne Vilniečiai....
O aš šiandiena  važiavau šaltinio vandens parsivešti, kaip sumėtė mane užmiestyje, proviežuotame kelyje doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif Bet ten kažkas pradėjo darytis ir mašina išsitiesino..... O mažoji mergaitė klausia-Mama ežiuką pamatei??? Nes kai kelyje pamatom visada apvažiuojam....



Tai suveike turtub automatine stabilizavimo sistema. Mano masinoje tai visad kai sumeto suveikia.
Jei as Jums i AZ parasyciau duomenys masinos? Beje, o ne Vilniuje tai toli? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif jungiuosi prie forumo ir as, nes vakar nusipirkau mersiuka toki ax.gif tik vat dar visiskai nemoko juo elgtis blush2.gif gal galit pasakyt kaip nureguluoti vaira nes po vairu rankeneles nera kaip kitose masinose blink.gif
p.s mano 98 metu
Atsakyti
QUOTE(RimaRimaRima @ 2011 01 30, 21:36)
Sveikutes  smile.gif  jungiuosi prie forumo ir as, nes vakar nusipirkau mersiuka toki  ax.gif  tik vat dar visiskai nemoko juo elgtis  blush2.gif  gal galit pasakyt kaip nureguluoti vaira nes po vairu rankeneles nera kaip kitose masinose  blink.gif 
p.s mano 98 metu


Jei nėra rankenėlės tai reiškia vairas tiesiog nesireguliuoja. 4u.gif
Jei pardavėjas tvirtino, kad reguliuojasi, tai tegul parodo kaip tai daroma.
Maniškis naujesnis nei taviškis, bet irgi vairas nesireguliuoja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaRimaRima @ 2011 01 30, 21:36)
Sveikutes  smile.gif  jungiuosi prie forumo ir as, nes vakar nusipirkau mersiuka toki  ax.gif  tik vat dar visiskai nemoko juo elgtis  blush2.gif  gal galit pasakyt kaip nureguluoti vaira nes po vairu rankeneles nera kaip kitose masinose  blink.gif 
p.s mano 98 metu



Gal modeliuką pasakytumėte savo mersiuko rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki. gal kam idomu bus greit pardavinesiu savo A 170,dizelis,2000metu,automatas,pres 3metus atidaviau uz ji 24tuk,dabar kainos nukrito per puse,gaila parduoti,bet vyras is US uzsake naujasni modeli,tai jei kam idomu prasau rasykite i az. stovis puikus priziuretas mercedes salone.
Atsakyti
Sveikos,
Gar kuri rekomeduotumet gera servisa Kaune, kur normaliai apziuretu/taisytu siuos masiniukus?
Atsakyti