Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

Gal parekomenduotumete koki servisiuka, kuriam mano mersiuka galetu prie kompiuterio pajungti?
Pradejo durniuotiu tepalo lygio daviklis, rodo, kad truksta 1,5 litro, bet teoalo tikrai pakanka, pati ziurejau, veliau servise meistrai. Sako, gali buti elektronika parejus.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 10 18, 16:33)
Gal parekomenduotumete koki servisiuka, kuriam mano mersiuka galetu prie kompiuterio pajungti?
Pradejo durniuotiu tepalo lygio daviklis, rodo, kad truksta 1,5 litro, bet teoalo tikrai pakanka, pati ziurejau, veliau servise meistrai. Sako, gali buti elektronika parejus.

http://mbclub.lt/ind...e...40&id=25145

paieskok cia kazko. lyg girdejau kad pas rima gerai mersiukus remontuoja..
Atsakyti
jei dar reikia, parašyk man až. Duosiu telefoną meistro, kuris mano pagranduką kompu tikrina.
Atsakyti
Merginos, mano masiuniuke uzsidege lempute Bass Esp, ka tai reiskia?? Gal tai praslydimas??? At ji reikia isjungti ar kaip??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2010 10 22, 10:25)
Merginos, mano masiuniuke uzsidege lempute Bass Esp, ka tai reiskia?? Gal tai praslydimas??? At ji reikia isjungti ar kaip??? smile.gif

esp - Electronic Stability Program smile.gif bet ko ji dega nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(algis18 @ 2010 10 22, 09:30)
esp - Electronic Stability Program smile.gif bet ko ji dega nezinau smile.gif


o ka tai reiskia idomu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2010 10 22, 10:25)
Merginos, mano masiuniuke uzsidege lempute Bass Esp, ka tai reiskia?? Gal tai praslydimas??? At ji reikia isjungti ar kaip??? smile.gif

jei ta lempute pastoviai dega, yra tikimybe, jog tau reikia vienos detales.... kuri kiek girdejau vadinasi "varlyte"..... toks plastmasiukas kazkur prie pedalo..... man taip buvo smile.gif tas plastmasiukas kainuoja apie 100 lt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 22 spalio 2010 - 09:53
QUOTE(Doly @ 2010 10 22, 10:16)
o ka tai reiskia idomu? smile.gif


Greiciausiai nuspaudei netycia mygtuka prietaisu skyde ir isjungei antipraslydimo funkcija, ir masina tave apie tai informuoja. As daznai netycia ta mygtuka nuspaudziu nes jis pas mane yra salia galinio stiklo apiplovimo mygtuko.
Tau reiketu dar karta ta mygtuka paspausti ir viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2010 10 22, 11:16)
o ka tai reiskia idomu? smile.gif

va ka sako internetas:
The "ESP" system helps correct oversteer and understeer by breaking the inner or outer wheel as needed to get the car back on a straight path. By pushing the ESP button you are turning it off and will see an illuminated yellow triangle on the instrument cluster. Turning the system off will allow the rear of your car to drift around turns and/or break traction on heavy accelleration.
Atsakyti
QUOTE(algis18 @ 2010 10 22, 14:04)
va ka sako internetas:
The "ESP" system helps correct oversteer and understeer by breaking the inner or outer wheel as needed to get the car back on a straight path. By pushing the ESP button you are turning it off and will see an illuminated yellow triangle on the instrument cluster. Turning the system off will allow the rear of your car to drift around turns and/or break traction on heavy accelleration.

nu matai... jeigu cia visi moketu viska.... tai turbut google suvedus tam tikras frazes kinietiskai skaitytu ir nekvarsintu galvos su kvailais klausimais.... taigi, prasom visa sita pacituota teksta pateiktu moterims suvokiama kalba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2010 10 22, 14:04)
nu matai... jeigu cia visi moketu viska.... tai turbut google suvedus tam tikras frazes  kinietiskai skaitytu ir nekvarsintu galvos su kvailais klausimais.... taigi, prasom visa sita pacituota teksta pateiktu moterims suvokiama kalba biggrin.gif


pritariu biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2010 10 22, 15:11)
pritariu biggrin.gif  drinks_cheers.gif



Pagaliau prisiruosiau paziureti zinyna, taigis raso taip, verciu is rusu, tai sorry, jei tekstas nebus labai skalndus smile.gif :

Uzsidega BAS/ESP - galimi gedimai - stabdziu stiprintuvo gedimas arba stabdymo stabilizavimo sistemos gedimas.


Ar bandet paspausti ta mygtuka, kur anksciau kalbejau?
Atsakyti