Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(saintlina @ 2010 10 12, 08:46)
ech, o man teko pasikeist priekini stikla.. Net nesupratau, kodel truko. Stovint kieme. Vos aparpuolio negavau pamacius  doh.gif



Ir kiek tas malonumas kainavo?
Atsakyti
kažkodėl neįtikėtinai mažai - 500 lt g.gif Su kritulių jutikliu blink.gif Bet vyras pas kažkokius pažįstamus varė, gal todėl tokia suma. Buvau įsitikinusi, kas tas malonumas bent triskart (jei ne keturis) tiek kainuos.
Atsakyti
Merginos ar jums tai nebuna, kad kai lyja lietus uzsidega akumuliatoriaus lempute ir nebeveikia vairo stiprintuvas??
Nesuprantu, kai tik lyja, taip vairo stiprintuvas pradeda streikuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2010 10 14, 19:17)
Merginos ar jums tai nebuna, kad kai lyja lietus uzsidega akumuliatoriaus lempute ir nebeveikia vairo stiprintuvas??
Nesuprantu, kai tik lyja, taip vairo stiprintuvas pradeda streikuoti g.gif



Buvo, brangioji, buvo, ir jei bus tas pats variantas kaip man, tai reiskia generatorius saibom eina, ir jei dar bus toks kaip mano, t.y. ausinamas vandeniu, tai patariu pasiruosti nemenkam pinigines pakratymui, deja...
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 10 14, 19:48)
Buvo, brangioji, buvo, ir jei bus tas pats variantas kaip man, tai reiskia generatorius saibom eina, ir jei dar bus toks kaip mano, t.y. ausinamas vandeniu, tai patariu pasiruosti nemenkam pinigines pakratymui, deja...

o kada pradejote taisyti, kai pradejo stiprintuvas streikuoti, ar jau kas rimciau buvo?
Ar nauja generatoriu keitet? Ir kiek kainavo?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2010 10 14, 20:12)
o kada pradejote taisyti, kai pradejo stiprintuvas streikuoti, ar jau kas rimciau buvo?
Ar nauja generatoriu keitet? Ir kiek kainavo?
smile.gif



Pradejau remontuoti tada kai masiniukas nebeuzsivede, o tai atsitiko labai greitai po to, kai pradejo uzsidegineti akumuliatoriaus lempute ir tuo paciu metu dingti vairo stiprintuvas. Man paskui servise paaiskino, kad tai buvo tiesiogiai susije, aiskino detaliai, bet as dabar tikrai nenoriu apsijuokti bandydama tas abrakadabras atkartoti smile.gif
Kainavo keturzenkle sumele, bet nesigasdinkit, gal jums tiek nekainuos, nezinia kas konkreciai jusu generatoriuje bus sugede, pas mane buvo nepataisomas gedimas, plius pats generatorius su "navarotais".
Smulkiau jei domina, galim per az susirasyti, nemanau, kad cia visom idomu smile.gif , beje ir patikima meistra galeciau rekomenduoti, jei esat is Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 10 14, 21:49)
Pradejau remontuoti tada kai masiniukas nebeuzsivede, o tai atsitiko labai greitai po to, kai pradejo uzsidegineti akumuliatoriaus lempute ir tuo paciu metu dingti vairo stiprintuvas. Man paskui servise paaiskino, kad tai buvo tiesiogiai susije, aiskino detaliai, bet as dabar tikrai nenoriu apsijuokti bandydama tas abrakadabras atkartoti smile.gif
Kainavo keturzenkle sumele, bet nesigasdinkit, gal jums tiek nekainuos, nezinia kas konkreciai jusu generatoriuje bus sugede, pas mane buvo nepataisomas gedimas, plius pats generatorius su "navarotais".
Smulkiau jei domina, galim per az susirasyti, nemanau, kad cia visom idomu smile.gif , beje ir patikima meistra galeciau rekomenduoti, jei esat is Vilniaus.


taip tai tiesiogiai susije. akumuliatorius dega kai nera generatoriaus krovimo. kai nera krovimo elektra naudojama is akumuliatoriaus. ko pasekoje akumuliatorius issikrauna, ir masina nebeuzsikuria. siaip pastebejus ka uzsidegineja lempute geriau ilgai nedelsiant vykti pas generatoriu meistrus, galbut pavyktu uzbegti didesnei bedai pries akis, ir siaip smagiau pas meistrus nuvaziuot nei but nutemptam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(algis18 @ 2010 10 15, 10:40)
taip tai tiesiogiai susije. akumuliatorius dega kai nera generatoriaus krovimo. kai nera krovimo elektra naudojama is akumuliatoriaus. ko pasekoje akumuliatorius issikrauna, ir masina nebeuzsikuria. siaip pastebejus ka uzsidegineja lempute geriau ilgai nedelsiant vykti pas generatoriu meistrus, galbut pavyktu uzbegti didesnei bedai pries akis, ir siaip smagiau pas meistrus nuvaziuot nei  but nutemptam smile.gif


Tai jau tikrai, patikekit, kad smagiau lotuliukas.gif

As vos iki serviso davaziavau, bevaziuojant dingo langu apiputimas, uzgeso zibintai, vairo stiprintuvas atsisake, vos isukau i kiema, vaira sukau dantis issiepus, va ka reiskia islepimas ir pripratimas prie gero, kadaise savo volvuka ir golfuka be jokiu stiprintuvu vairavau ir vargo nemaciau smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 10 15, 12:00)
Tai jau tikrai, patikekit, kad smagiau lotuliukas.gif

As vos iki serviso davaziavau, bevaziuojant dingo langu apiputimas, uzgeso zibintai, vairo stiprintuvas atsisake, vos isukau i kiema, vaira sukau dantis issiepus, va ka reiskia islepimas ir pripratimas prie gero, kadaise savo volvuka ir golfuka be jokiu stiprintuvu vairavau ir vargo nemaciau smile.gif .


na siaip masina be vairo stiprintuvo geriau valdosi nei masina su neveikianciu vairo stiprintuvu:)
Atsakyti
Sveikos bendramintes..... kas gali man padeti? noriu nusipirkti langu valytuvus... blin.... kokie turi but ismatavimai valytuvu? jie du skirtingi kiek zinau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2010 10 15, 12:48)
Sveikos bendramintes..... kas gali man padeti? noriu nusipirkti langu valytuvus... blin.... kokie turi but ismatavimai valytuvu? jie du skirtingi kiek zinau.... blush2.gif



As visada ziuriu ant valytuvu ipakalvimo, nugarinej pusej buna isvardyti modeliai ir markes, kuriems tie valytuvai tinka. Noriu pasakyti, kad visokiose maximose ir senukuose savo masiniukuinegavau, buvo kazkokie uz 12 litu, bet tokio se nerizikavau pirkti. Nusipirkau autoservise.
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2010 10 15, 13:48)
Sveikos bendramintes..... kas gali man padeti? noriu nusipirkti langu valytuvus... blin.... kokie turi but ismatavimai valytuvu? jie du skirtingi kiek zinau.... blush2.gif


as tai visada perku auto prekiu parduotuvese. nezinau, tokio kaip savo didelio meximose nerandu smile.gif
Atsakyti