Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

Jungiuosi prie jūsų 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jau 4 mėnesiai kaip turiu juodą A 170, ir vis dar negaliu atsidžiaugti, kokia faina, patogi, graži mašina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SwaSthya @ 2010 09 07, 08:26)
Jungiuosi prie jūsų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Jau 4 mėnesiai kaip turiu juodą A 170, ir vis dar negaliu atsidžiaugti, kokia faina, patogi, graži mašina  wub.gif


Manoji irgi juoda ir 170. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 09 07, 10:17)
Manoji irgi juoda ir 170.  drinks_cheers.gif



Ir mano 4u.gif juoda ir 170 smile.gif
Atsakyti
o mano tamsiai mėlyna liezuvis.gif new_russian.gif
Atsakyti
Sveikutes,jungiuosi ir as prie jusu smile.gif , mano A160 pilka. Esu begalo patenkinta savo pasirinkimu, superine masinyte,tik tikiuosi labai neges, nes remontas tikrai nepigus smile.gif
Atsakyti
Labutis,
ir aš norėčiau prie jūsų prisijungti 4u.gif
nuo vakar pradėjau vairuoti pilką A170, šiandien pirma diena po miestą važinėju, baisoka... kolkas labai džiaugiuosi pirkiniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D*a*i*v*a @ 2010 10 04, 10:10)
Labutis,
ir aš norėčiau prie jūsų prisijungti  4u.gif
nuo vakar pradėjau vairuoti pilką A170, šiandien pirma diena po miestą važinėju, baisoka... kolkas labai džiaugiuosi pirkiniu  biggrin.gif




Sveika prisijungus 4u.gif


Tai dyzeliukas bus smile.gif ? Kokiu metu, su kokia deze?
Atsakyti
Dyzeliukas, 2000 metų ir tokiai kaip man vairuotojai tai tik automatinė pavarų dėžė, nes su mechanine labai nesėkmingai pradėjau ir daugiau net nenoriu bandyti blush2.gif
Atsakyti
Mergaites, turiu klausima.. Uzvedant masina vietoj laikrodzio ir kilometru pravaziuotu man rodo atsuktuvo zenkla, laikroduka, ir skaiciu g.gif Pradejo nuo -2, tada rode -4, -6, dabar jau -8. Ir mirksi tas skaicius kokias 10 sekundziu, paskui pradeda rodyti laika, kaip ir turi buti. Cia ka man bando pasakyti?? Gedimas koks nors?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SwaSthya @ 2010 10 11, 09:30)
Mergaites, turiu klausima.. Uzvedant masina vietoj laikrodzio ir kilometru pravaziuotu man rodo atsuktuvo zenkla, laikroduka, ir skaiciu  g.gif  Pradejo nuo -2, tada rode -4, -6, dabar jau -8. Ir mirksi tas skaicius kokias 10 sekundziu, paskui pradeda rodyti laika, kaip ir turi buti. Cia ka man bando pasakyti?? Gedimas koks nors??  ax.gif


Tai reiskia, kad reikia vaziuoti i servisa ir atlikti tec.aptarnavima. Cia ne gedimas, tiesiog masinos kompiuteris perspeja, kad laikas pasitikrinti. Nepamenu ka tiksliai reikia atlikti kai atsiranda vienas rakciukas, tik zinau, kad maziau darbu, nei kai atsiranda du raksciukai. O skaiciai su minuso zenklu reiskia, kad tiek dienu veluojate. Is pradziu turedavo atsirasti rakciukas su skaiciais bet be minuso zenkol, bet turbut nepastebejote, nes nepypsejo. Kompiuteris jumssignalizavo, kad liko tiek ir tiek dienu, vaziuokit pas meistrus smile.gif , jus nenuvaziavot, dabar skaiciai su minuso zenklu kasdien dides ir plius dar pypses uzvedant, kad atkreiptumete demesi

Beje, jei tas pypsejimas nervina, o nieko daryti nenorite, tai gali servise tiesiog nunulinti tuos kaicius ir nieko nematysite. bet turbut geriau pasiziureti ka priklauso patvarkyti masinoje, ane 4u.gif Tai nebus gedimai, bet gal laikas keisti tepalus, filtrus ir t.t.

Beje, teisingai supratau, kad vienas rakciukas dega, ne du?
Atsakyti
Azazella, labai aciu uz atsakyma!!! drinks_cheers.gif Jo, dega 1 rakciukas kol kas, vaziuosiu i servisa.

Atsakyti
ech, o man teko pasikeist priekini stikla.. Net nesupratau, kodel truko. Stovint kieme. Vos aparpuolio negavau pamacius doh.gif
Atsakyti