Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Moller @ 2010 06 15, 22:51)
Kodel man kai tik pasakau , kad noriu sito mersiuko A170, tai iskart visi atkalbinet ruosiasi? g.gif Jau nervuot pradejo-tai vaziuokle bloga, tai ziema nepavaziuosi, tai brangus remontas, ir isvis kazkoks siaubas biggrin.gif
O  man jos vistiek norisi. ax.gif

paimk ir ispildyk savo svajone ar nora(kaip pavadinsi taip nepagadinsi). pvz as nesigailiu nusipirkus (tfu tfu tfu).... o ka sako aplinkiniai..... tai jei gyvensi vien kitu nuomone isvis niekada nieko neturesi, o pinigus teks atiduoti tiems kas patarineja biggrin.gif nes jie jau tikrai "protingesni" ir zinos kaip tinkamai panaudoti pinigelius....
Atsakyti

Dėl GERO pravažumo žiemą- garantuoju 100 proc. Galiu net pateikti įrodymus, kaip šią žiemą smagiai per pusnynus lipau savo mersiuku, lenkdama įstrigusias kitas mašinas. Mes gyvename soduose, keliukas nevalomas po nakties pugų- tai BE problemų, kaip tankelis išlipdavo net nebuksuodamas. Žinoma padangos tik su šipais... Kai tuo tarpu kaimynės ir su mazdom ir su toyotomis laukė kad jas kas pratemptų ant nuvalyto kelio. Darbo kieme irgi tupi BMW pusnyne ir nei pirmyn nei atgal..užstrigo nes po sniegu ledas..aš gi kaip per pliką asvaltą pravažiuoju..Taigi dėl pravažumo- visiška visiška netiesa. Net skeptiškasis MB pasakė- jei jau tu su mersu nepravažiuosi, tai jau kitoms mašinoms išvis nėra ko nosies kišti..

Važiuoklė tikrai nebloga.

O remontas , kad brangus- turiu sutikti. Bet tai kad genda retai palyginus..

Jei kreipsite dėmesį į kiekvieno nuomonę- tai niekuomet nenusipirksite..nėra vienos tobulos mašinos..visos jos su trūkumais... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 06 15, 20:51)
Kodel man kai tik pasakau , kad noriu sito mersiuko A170, tai iskart visi atkalbinet ruosiasi? g.gif Jau nervuot pradejo-tai vaziuokle bloga, tai ziema nepavaziuosi, tai brangus remontas, ir isvis kazkoks siaubas biggrin.gif
O  man jos vistiek norisi. ax.gif


man irgi visi taip sakė smile.gif Tačiau visų tų sakytojų automobiliai per tą laiką pabuvojo servisuose ne kartą ir ne du, o maniškis rieda kaip riedėjęs.
Iš nedidukių auto aš nežinau geresnės. Neturiu savo pagrandukui jokių priekaištų. Atvažinėjau tris žiemas. Vedasi kaip bitė iš pusės apsisukimo, salonas įšyla vos iš kiemo išvažiavus. Tiesa, užklimpus buvau kartą nevalytam kieme (mano padangos nedygliuotos). Bet vežiojuosi kastuvą, paėmiau ir atsikasiau.
Remontas brangus, tačiau genda jie tikrai nedažnai. Bet brangus ne tik mersedesų, bet ir japoniškų automobilių (sakau iš patirties).
Jeigu labai norisi, tiesiog bandykit ja pavažiuot, matysit, ar tinka ir patinka. Prieš pirkdama patikrinkit servise, kad nusipirkus neišlystų kokie nemalonūs netikėtumai.
Atsakyti
Oi, aciu mergikes! drinks_cheers.gif Jusu zodziai kaip balzamas sirdziai.
As juk suprantu, kad tai loterija mirksiukas.gif Ir aplinkiniai man nepades kai bus kas nors negerai.O tas "brangu" tai salyginis dalykas.
Jamu pazistama serviso meistra uz parankes mirksiukas.gif ir vaziuoju pasizvalgyt, pasibandyt.
Atsakyti
Vazineju mieste, o...akys kazkodel pastebi tik juos.... ax.gif
Ir dar...kazkodel tik moteris matau uz vairo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 06 20, 22:03)
Vazineju mieste, o...akys kazkodel pastebi tik juos.... ax.gif
Ir dar...kazkodel tik moteris matau uz vairo biggrin.gif


na taip, vyrą, vairuojantį pagranduką, retai pamatysi biggrin.gif
O kaip tau paieškos sekasi?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 06 21, 11:30)
na taip, vyrą, vairuojantį pagranduką, retai pamatysi  biggrin.gif
O kaip tau paieškos sekasi?

Zinokit, greiciausiai "jamu". 1999 m radau , ax.gif pasitikrinsiu servise pas pazistama zmoguti.Ir i trasa.Kazkaip paklausiau statistiskai apie siu auto gedimus, tai sake pazistamu pazistami netiek jau daug ir taise, remonts aisku nepigus.Na , bet velgi sakau, juk cia kaip islosi taip turesi.
Kai busiu pilnateise jo vairuotoja -parasysiu.Pradesiu aisku su zaliu lapeliu blush2.gif .
Atsakyti
aš čia jau minėjau - dirbu tokioje vietoje, kur šalia yra penki autoservisai. Per tuos 2,5 metų temačiau vienintelį pagranduką šalia kažkurio serso stovintį.
Žinai, būtų labai gerai, jei tas tavo pažįstamas turėtų galimybę automobilį apžiūrėt pajungus kompą.. kompas parodo ir tokias klaidas, kurių plika akim nepamatysi.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 06 22, 02:35)
aš čia jau minėjau - dirbu tokioje vietoje, kur šalia yra penki autoservisai. Per tuos 2,5 metų temačiau vienintelį pagranduką šalia kažkurio serso stovintį.
Žinai, būtų labai gerai, jei tas tavo pažįstamas turėtų galimybę automobilį apžiūrėt pajungus kompą.. kompas parodo ir tokias klaidas, kurių plika akim nepamatysi.

Prasysiu, kad kompe pajungtu. 4u.gif Jei ten toks yra, aisku biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit , moterys, merginos-vaziuoju su automatu, o man skydelyje rodo F,ten kur begiai...Nesuprantu, turetu royt D blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri keitetes salono filtra ir galit pakomentuoti, kokios mazdaug kainos galima tiketis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 08 20, 22:00)
Sakykit , moterys, merginos-vaziuoju su automatu, o man skydelyje rodo F,ten kur begiai...Nesuprantu, turetu royt D blush2.gif


ar buvai servise dėl tos F? Man vienąkart buvo parodę, bet užgesinau variklį, užvedžiau ir daugiau nebesikartojo. Šiaip jau reiktų, kad meistras kompiuteriu patikrintų, kokia tai buvo klaida..

Na, o aš irgi apsilankiau autoservise. Keitė kažkokias spyruokles, kažko nemažai prie spyruoklių, stabdžių žarneles ir tepalus. Už vizitą vyras paklojo 1700 lt. Ale kai toks vizitas vienas per be kelių mėnesių tris metus, tai gal ir nėr taip baisu.
Atsakyti