Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Azazella @ 2010 06 07, 02:52)
Idomu, o kodel nusprendei pirkti per BRC, o ne per autoplius arba turguje? 4u.gif

Nes ten pazistamu pazistama pazista direktoriu, tai pazadejo pasirinktus variantus perziuret su vadybininkais ir tipo jeigu visai nekokios -pakuzdet smile.gif
O siaip skambint ir susitik per skelbimus neturiu kada ir kaip.Plius dar mano minetos priezastys blush2.gif
Atsakyti
Dairausi MB A klses modeliuko apie 2000-2001 m. Noriu dyzeliuko su mechanine pavaru deze.
1. Kas gali pasakyti kokios kuro sanaudos mazdaug yra.
2. Kaip variklis laiko? (suprantu kad tai labai priklauso nuo vairavimo bet vistik).

Man si masinyte tokia saldi atrodo. O artimieji, gimines ir draugai patarineja tokias egzotikas arba atgvenas.... kad net konsultuotis su kuo noras dingsta.
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2010 06 08, 00:32)
Dairausi MB A klses modeliuko apie 2000-2001 m. Noriu dyzeliuko su mechanine pavaru deze.
1. Kas gali pasakyti kokios kuro sanaudos mazdaug yra.
2. Kaip variklis laiko? (suprantu kad tai labai priklauso nuo vairavimo bet vistik).

Man si masinyte tokia saldi atrodo. O artimieji, gimines ir draugai patarineja tokias egzotikas arba atgvenas.... kad net konsultuotis su kuo noras dingsta.

turiu benzinine su mechanine deze 98m.
1) 12-14ltr
2)tfu tfu tfu per kairi peti.....taisiau tik generatoriaus guoli.....
mano akimis pliusai:
auksta masina,matai viskavaziuojant,jautiesi kaip kad vairuotum virureigi(cia del aukscio). Kaip tokio dydzio masiniukui salone yra laaaaabai daug vietos.
man ji labai patinka....
minusai: brangokas remontas.... na bet remontuoti si modeli tenka nedaznai palyginus su kitu modeliu masinomis. ir jei gimines nusiteike pries simodeli, prireikus remonto, turesite isklausyti aibe priekaistu..... na bet ar tai svarbu jei labaai patinka ir norite? mirksiukas.gif
Atsakyti
oho, kokia 'valgi' benzininė blink.gif Mano dyzeliukas 5-6 l pasitenkina. Žiemą kiek daugiau mieste. Tiesa, mano ne mechaninė.
Na, o varikliai.. geriau jau neiškiltų su jais problemų.. Perkant būtinai reik patikrint servise. Bet pas mus čia lyg niekas nėr skundęsis tokiom bėdom g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 birželio 2010 - 07:18
QUOTE(saintlina @ 2010 06 08, 09:06)
oho, kokia 'valgi' benzininė  blink.gif  Mano dyzeliukas 5-6 l pasitenkina. Žiemą kiek daugiau mieste.  Tiesa, mano ne mechaninė.
Na, o varikliai.. geriau jau neiškiltų su jais problemų.. Perkant būtinai reik patikrint servise. Bet pas mus čia lyg niekas nėr skundęsis tokiom bėdom  g.gif

cia tiek valgo tik todel kad as vazineju tik mieste.... ir labai trumpus atstumus palyginus, masinos varinklis nespeja net uzkaist. vaziuojant lygiam kelyje ima 6ltr mazdaug.
Atsakyti
Tamsi, man irgi pasirode kiek didokos kuro iseigos, as pvz. pries tai turejau Mistubishi, Space Runner, dvigubai didesne uz dabartini mersiuka ir galingesne ir automatas buvo, tai ji man eme 11litru benzino, o taviske 12-14 g.gif , labai jau daug...

O vat mersiuku savo negaliu atsidziaugti del kuro iseigos, dyzeline, automatas 5-6 litrai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 06 08, 10:29)
Tamsi, man irgi pasirode kiek didokos kuro iseigos, as pvz. pries tai turejau Mistubishi, Space Runner, dvigubai didesne uz dabartini mersiuka ir galingesne ir automatas buvo, tai ji man eme 11litru benzino, o taviske 12-14 g.gif , labai jau daug...

O vat mersiuku savo negaliu atsidziaugti del kuro iseigos, dyzeline, automatas 5-6 litrai wub.gif

taip nuo pat pradziu, kaip nusipirkau.... taip kuro sanaudos nesikeicia.... smile.gif turbut tokia mano "laime".... kadangi as palyginus mazai vazineju, tai nera tokia jau didele tragedija ....
Atsakyti
As kazkodel abejoju del automato, o gal 2000 masinytem tie automatai nera blogi? Bet manau kad automatui reikai daugiau kuro ir tepalu sanaudos yra kito nei mechaninei pavaru dezei. O gal bus kas man paaiskins kuom geriau automatas? Na neskaitant kad ranka laisva, begiu metyt nereikia o kur daugiau jos privalumai.
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2010 06 08, 12:56)
Na neskaitant kad ranka laisva, begiu metyt nereikia o kur daugiau jos privalumai.


na, dar ir koja viena laisva biggrin.gif Ir dar man labai patinka, kad stovint įkalnėj mašina žemyn nerieda. O šiaip bent jau man tai visiškai jokio skirtumo, kokia pavarų dėžė.
Kuro tikriausiai šiek tiek daugiau valgo. Nematavau, koks būtų kuro sunaudojimo skirtumas perjungiant pavaras pačiai ar važiuojant automatu. O tepalą mano auto prašo keist tikrai nedažnai. Keičiau du kartus per 2,5 metų.
Atsakyti
turiu klausimą gal kuri žinos: kiek mercedes-Benz 300 artimieji žibintai šviečia į toli tamsiu paros metu-naktį?
Atsakyti
QUOTE(Faustyte @ 2010 06 08, 19:06)
turiu klausimą gal kuri žinos: kiek mercedes-Benz 300 artimieji žibintai šviečia į toli tamsiu paros metu-naktį?

102 metrus ir 14 cm. Cia tamsiu paros metu. O sviesiu paros metu tai iki 3 kilometru.
Atsakyti
Kodel man kai tik pasakau , kad noriu sito mersiuko A170, tai iskart visi atkalbinet ruosiasi? g.gif Jau nervuot pradejo-tai vaziuokle bloga, tai ziema nepavaziuosi, tai brangus remontas, ir isvis kazkoks siaubas biggrin.gif
O man jos vistiek norisi. ax.gif
Atsakyti