Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Moller @ 2010 06 04, 00:27)
Nusiziurejau 99 m MB A-140 classic automatas 1,4l benzinas.Ka manot moteriskes?
Kaina ~15000 LT.Neperdaug? 4u.gif

as automato neimciau. nes sugedus pavaru dezei pernelyg brangu taisyti(mechanine zymiai pigiau). uz classic modeli galetu but ir mazesne kaina.
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2010 06 03, 17:33)
as automato neimciau. nes sugedus pavaru dezei pernelyg brangu taisyti(mechanine zymiai pigiau). uz classic modeli galetu but ir mazesne kaina.

Aisku tada.Automato butinai reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 06 03, 22:27)
Nusiziurejau 99 m MB A-140 classic automatas 1,4l benzinas.Ka manot moteriskes?
Kaina ~15000 LT.Neperdaug? 4u.gif


ar čia skelbime tokia kaina nurodyta? Derantis turėtų sumažinti mirksiukas.gif
Bet patarčiau prieš perkant būtinai patikrinti kokiam servise, prijungus kompiuteriuką.
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2010 06 03, 23:33)
as automato neimciau. nes sugedus pavaru dezei pernelyg brangu taisyti(mechanine zymiai pigiau). uz classic modeli galetu but ir mazesne kaina.



Nenoreciau sutikti 4u.gif
Vadovaujantis tokia logika apskritai tada sio mersiuko nereikia pirkti, nes bet koks jo remotas tikrai nepigus.
Nesuprantu kodel visi taip bijo autonatiniu pavaru deziu ir mano, kad jas taisyti baisiai sudetinga ir isskirtinai brangu. Gal pies 10 metu ir buvo tame tiesos...
Beje, per savo netrumpa vairavimo "karjera" esu turejusi septynis ivairiu modeliu automobilius su automatinem dezem, bet nei vienoje masinojeproblemu su automatu.
Atsakyti
na, bent jau mano pagranduko pavarų dėžė tikrai laaabai brangi (labai tikiuosi, kad tiksliai sužinoti neteks). Bet pas mane automatinė, o norint galiu ir mechaniškai perjunginėt pavaras. Tiptronikas lyg vadinasi ax.gif Esu visiškas abelis techniniuose reikaluose blush2.gif
O šiaip iš tiesų, turėjom daug auto su automatinėm pavarų dėžėm, nėkart nebuvo iškilę jokių problemų. Mechanines teko tvarkyt dvejuose auto.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 06 04, 02:09)
ar čia skelbime tokia kaina nurodyta? Derantis turėtų sumažinti  mirksiukas.gif 
Bet patarčiau prieš  perkant būtinai patikrinti kokiam servise, prijungus kompiuteriuką.

Taip, brc autocentre uzmaciau atvykstancia smile.gif Kazi , ar nuderes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 06 04, 14:42)
Taip, brc autocentre uzmaciau atvykstancia smile.gif Kazi , ar nuderes blush2.gif


nžn, kaip tel brc su derybom g.gif O www.autoplius.lt žiūrėjot? Ten paprastai būna daug šitų mašiniukų siūlomų.
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 06 04, 15:42)
Taip, brc autocentre uzmaciau atvykstancia smile.gif Kazi , ar nuderes blush2.gif



Derasi visur, tik reik moketi deretis 4u.gif
Mes viena deveta masiniuka autosalone ziurejom, tai ir ten deretis galima buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 06 04, 11:27)
Derasi visur, tik reik moketi deretis 4u.gif
Mes viena deveta masiniuka autosalone ziurejom, tai ir ten deretis galima buvo smile.gif

Reiks visur paziuret, aciux.
O su derybom tai -jei duota tai duota, jei ne tai ne 4u.gif .As is tu , kur neduota schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 06 04, 21:33)
Reiks visur paziuret, aciux.
O su derybom tai -jei duota tai duota, jei ne tai ne 4u.gif .As is tu , kur neduota schmoll.gif  smile.gif


aš irgi derėtis nemoku. Užtat vyras puikiai sugeba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 06 06, 16:13)
aš irgi derėtis nemoku. Užtat vyras puikiai sugeba  biggrin.gif

(ne i tema cia)bet jei as tureciau ta vyra, tai nesukciau galvos blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 06 06, 23:58)
(ne i tema cia)bet jei as tureciau ta vyra, tai nesukciau galvos blush2.gif  mirksiukas.gif



Idomu, o kodel nusprendei pirkti per BRC, o ne per autoplius arba turguje? 4u.gif
Atsakyti