Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

sveikos smile.gif
parasykit kaip vazinejat su S raide ar W. Kaip supratau S reiskia sportinis rezimas, bet ka jis duoda ax.gif ? cia nuo to priklauso gal kad masina greiciau isibegeja? Nepykit gal ir uz kvailus klausimus blush2.gif , nes as kol kas tik neseniai esu zalias klevo lapas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 05 11, 09:33)
Ačiū Atograža- jūs tiesiog kaip į dešimtuką. aciuks.gif Tiesą pasakėte- turime su kuo palyginti savo "lygius" hihihi.gif kai ateina tokie...

Mano postą Matomui moderatorė ištrynė po 5 min nuo parašymo- per daug aršus jis buvo. Gal ir gerai ...iš tikro.  bigsmile.gif

Nespejau perskaityti. Greiciausia jau net pralenkete "savo lygi". Matyt moderatoriui vel geda uz jus pasidare ir pratryne. Beje, galite i az parasyti. Nes cia as jau baigiau.
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 05 11, 15:05)
Nespejau perskaityti. Greiciausia jau net pralenkete "savo lygi". Matyt moderatoriui vel geda uz jus pasidare ir pratryne. Beje, galite i az parasyti. Nes cia as jau baigiau.


Nu ką tu...tavojo nepasiekiau..niekaip...kur ten mums...A mersų turėtojoms bigsmile.gif
beje- negi esi toks žioplas ir nematai, kad ir tavuosius 'perliukus' pratrynė?? Čia dėl ko? Gi tokie tobuli pasisakymai, tiesiog trykštantys protingumu, be gramatinių klaidų... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 05 11, 15:05)
Nespejau perskaityti. Greiciausia jau net pralenkete "savo lygi". Matyt moderatoriui vel geda uz jus pasidare ir pratryne. Beje, galite i az parasyti. Nes cia as jau baigiau.

Nespėjote?... lotuliukas.gif Vis svajojate, ar ne, toks visas kietas ir kokybiškas svajonėse, kiti tokie ,,nelygis" visi? Suprantu, užsisvajojot, ,,neliko" ir posto, saviįtaiga - galingas dalykas biggrin.gif .

Neturiu ką slėpt, prašom, kartoju specialiai mūsų SM Lygių Lygiui biggrin.gif (nu tik citatas iš savų postų jau teks grįžt pačiam ir pasiskaityt; na, kad lygį prisimintumėt, jei pamiršote).
QUOTE(Atogrąža @ 2010 05 10, 19:36)
lotuliukas.gif
Neturiu merso A, vadinasi ir aš bišk ne į temą, tiesiog nuoširdžiai palinksmino mane Matomas su savo ,,lygiu"  lotuliukas.gif

Va, čia, pvz., -t-a-m-s-i-os ,,bobiškas nelygis":

O čia Matomo ,,lygis":

Na tiesiog lygių lygis iki kurio (cituoju) ,,bobiškiems privalumams" tikrai nepakilti  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Nors, gal ir visai smagu, kai į mūsų smėlio dėžę, užsuka ir taip skystai prieš visas apsišika ir parodo ,,lygį" kokis diedas (juk pats sakėsi, kad ne piemuo)  lotuliukas.gif Nedinkite, Matomas, tai moterys nebeturės su kuo savo lygį pasimatuot ir dar nepilnavertiškumo kompleksai dėl to užkamuos  biggrin.gif O dabar viskas tiesiog savo vietose 4u.gif


O jei apie Mersiuką... Nu visai ir pajamčiau tą mašiniuką, jei vyras, pvz, gimtadieniui padovanotų rolleyes.gif , bo maniškė jau visai ne nuotaka lotuliukas.gif Bet jei siūlytų rinktis dar ir kokį kitą mažylį, tai gal apsistočiau ties Toyota Yaris ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 11 gegužės 2010 - 19:55
Sveikos mersiuku mylėtojos. Turiu klausimėlį ar mašinos priekyje tilptu pakankamai aukštas žmogus. Ta prasme ar nebutu taip kad galva styrotu prie pat stogo. Cia apie save kalbu wink.gif labai jau įsižiurėjau šitą mašinuką. Va nissan micra tai tikrai stogas pakankamai aukštai, bet kažko nelimpa man tas nissanas
Atsakyti
pas mane tai vairuotojo kede paknkamai pasikelia ir nusileidzia aukstyn zemyn, nors a nesu zema bet kede tai pasidarius ant auksciausios pozicijos ir galva tikrai nesiremia i stoga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2010 05 28, 20:44)
pas mane tai vairuotojo kede paknkamai pasikelia ir nusileidzia aukstyn zemyn, nors a nesu zema bet kede  tai pasidarius ant auksciausios pozicijos ir galva tikrai nesiremia i stoga biggrin.gif


aciu uz atsakyma. Va reno laguna pavyzdziui pakankamai nemaza yra (2004 m lyg) bet va kai sedziu keleivio vietoi, tai va stogas tai vos auksciau uz galva...
Atsakyti
QUOTE(olivute @ 2010 05 29, 12:23)
aciu uz atsakyma. Va reno laguna pavyzdziui pakankamai nemaza yra (2004 m lyg) bet va kai sedziu keleivio vietoi, tai va stogas tai vos auksciau uz galva...


nagi nuvažiuokit į kokią parduodamų auto aikštelę ir pabandykit pasėdėt, pavažinėt. Viskas bus aišku mirksiukas.gif

oi, pralinksmino mane diskusijos su vyrišku 'lygiu' lotuliukas.gif
Na, kad brangus remontas, pačios visos žinom. Betgi taisyt kasdien nereik. Dirbu tokioj vietoj, kur autoservisų šalia penki. Per tuos 2,5 metų, kai turiu pagranduką, tokio tipo auto prie servisų mačiau vieną vienintelį kartą (kol neturėjau, dėmesio nekreipdavau biggrin.gif ).
Maniškis vis dar ištikimai tarnauja, servise per visą laiką lankėsi tik padangų ir tepalų pakeist.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 06 03, 12:34)
nagi nuvažiuokit į kokią parduodamų auto aikštelę ir pabandykit pasėdėt, pavažinėt. Viskas bus aišku  mirksiukas.gif

oi, pralinksmino mane diskusijos su vyrišku 'lygiu'  lotuliukas.gif
Na, kad brangus remontas, pačios visos žinom. Betgi taisyt kasdien nereik. Dirbu tokioj vietoj, kur autoservisų šalia penki. Per tuos 2,5 metų, kai turiu pagranduką, tokio tipo auto prie servisų mačiau vieną vienintelį kartą (kol neturėjau, dėmesio nekreipdavau  biggrin.gif ).
Maniškis vis dar ištikimai tarnauja, servise per visą laiką lankėsi tik padangų ir tepalų pakeist.

Labs, as cia su savo bobisku lygiu.O 99 gaminimo ar jau baisiai sena? 4u.gif
Atsakyti
negaliu komentuot, neturiu supratimo apie skirtingų metų modelius blush2.gif Mano 2001 metų, nusiskundimų kol kas neturiu jokių (kaip minėjau, turiu ją 2,5 metų).
Atsakyti
QUOTE(Moller @ 2010 06 03, 21:33)
Labs, as cia su savo bobisku lygiu.O 99 gaminimo ar jau baisiai sena? 4u.gif

turiu 1998 modeli. pakolkas vaziuoja smile.gif ypatingu nusiskundimu irgi neturiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2010 06 03, 17:20)
turiu 1998 modeli. pakolkas vaziuoja smile.gif ypatingu nusiskundimu irgi neturiu. 4u.gif

Nusiziurejau 99 m MB A-140 classic automatas 1,4l benzinas.Ka manot moteriskes?
Kaina ~15000 LT.Neperdaug? 4u.gif
Atsakyti