Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Agniesulka @ 2009 09 21, 09:49)
Sveikos jungiuosi ir as . Norejau paklausti kokio didzio didziausius ratus galima pastatyti?


geriausia - tokius, kaip yra. Didesnių nerekomenduočiau. Važiuojant lies sparnus.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 10:53)
man rodos turi žiūrėti pagal skylių skaičių..neparinksi bet kokių... jei neklystu mersiukams eina 14 -kos...



Penkiolikiniai.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 21, 10:57)
Penkiolikiniai.


nebepamenu kas buvo neteisus- ar "obadų" parduotuvės pardavėjas ar Mb..bet rodos Mb pareiškė, kad 14-niai... doh.gif
Mes į namą persikraustėm, tai jau MB rūpinasi šipuotom padangom mano džimiui, ir kad nereikėtų permontuoti, nusprendė pirkti su visais obadais. Tikiuosi žiemą keliuku išvažiuosiu su savo šipuotu miersiediesu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 21, 09:51)
As irgi labai noriu eleganto 4u.gif


ai, o man gerai ir mano Classic smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 10:04)
nebepamenu kas buvo neteisus- ar "obadų" parduotuvės pardavėjas ar Mb..bet rodos Mb pareiškė, kad 14-niai... doh.gif
Mes į namą persikraustėm, tai jau MB rūpinasi šipuotom padangom mano džimiui, ir kad nereikėtų permontuoti, nusprendė pirkti su visais obadais.  Tikiuosi žiemą keliuku išvažiuosiu su savo šipuotu miersiediesu...  bigsmile.gif


pas man tikrai 15-niai smile.gif

Išvažiuosi išvažiuosi smile.gif Nors man į kaimą vyras nupirko 'tikriausią' džipą - Suzuki Samurai. Kad mersiuko negadinčiau po miškus lakstydama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 09 21, 11:14)
ai, o man gerai ir mano Classic smile.gif
Papildyta:
pas man tikrai 15-niai smile.gif

Išvažiuosi išvažiuosi smile.gif Nors man į kaimą vyras nupirko 'tikriausią' džipą - Suzuki Samurai. Kad mersiuko negadinčiau po miškus lakstydama  biggrin.gif


tai jis man žiemai siūlė savąjį Kia Sorento..sakau- Ne, dėkui, man tavo autobuso nereikia. Senamiesty jį priparkuoti pusantros aikštelės užims, o dar nepratus prie jo. Geriau jau mano šipuotas džimis. thumbup.gif
Atsakyti
man sitos masinytes kaip kulverstukai:)mielos, bet atrodo, ant posukiu apvirs
Atsakyti
QUOTE(Mantila @ 2009 09 21, 10:43)
man sitos masinytes kaip kulverstukai:)mielos, bet atrodo, ant posukiu apvirs


nea, niekaip nevirsta smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš: mano mėlynas Classic mirksiukas.gif

O dėl apvirtimo,tai ant posūkio tikrai taip paprastai nevirsta. Aš kai prisiskaičiau apie tuos virtimus,tai irgi atrodydavo kad visrta,o kai įpratau,tai virtimo baimė dingo...

Briedžio testo nelaikiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 09 21, 12:07)
Jungiuosi ir aš: mano mėlynas Classic  mirksiukas.gif

O dėl apvirtimo,tai ant posūkio tikrai taip paprastai nevirsta. Aš kai prisiskaičiau apie tuos virtimus,tai irgi atrodydavo kad visrta,o kai įpratau,tai virtimo baimė dingo...

Briedžio testo nelaikiau  blush2.gif


Mb laikė..savarankiškai..man nežinant ( bash.gifsmile.gif... tik briedžio negavo niekur hihihi.gif ..tai darė viražus, suko -lėkė-stabdė-suko..nepavyko niekaip apversti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 21, 10:57)
Penkiolikiniai.

na pas mane ir 15 stovi bet pamaniau gal 16 tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2009 09 21, 13:05)
na pas mane ir 15 stovi bet pamaniau gal 16 tiktu  g.gif



O kam to reikia?
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 12:13)
Mb laikė..savarankiškai..man nežinant ( bash.gifsmile.gif... tik briedžio negavo niekur hihihi.gif ..tai darė viražus, suko -lėkė-stabdė-suko..nepavyko niekaip apversti...  g.gif



Pavaro lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 12:13)
Mb laikė..savarankiškai..man nežinant ( bash.gifsmile.gif... tik briedžio negavo niekur hihihi.gif ..tai darė viražus, suko -lėkė-stabdė-suko..nepavyko niekaip apversti...  g.gif




Ak tie vyrai lotuliukas.gif .... O "saulę" ar pavyko padaryti? Nes jei pavyko ir neapvirto,tai tada ir nevirsta lotuliukas.gif
Atsakyti