Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

sveikos, noriu jungtis prie jusu 4u.gif
isigijau mazyte zavia masinyte A170 dyzekiuka . norejau paklausti ar visose masinose gale sedynes pasikelia. pas mane elegance modelis, tai tik radau kaip pasitraukia galines sedynes pirmyn ir atgal, o aukstyn man jos kazkaip nepasikelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2010 05 05, 17:51)
sveikos, noriu jungtis prie jusu  4u.gif
isigijau mazyte zavia masinyte A170 dyzekiuka . norejau paklausti ar visose masinose gale sedynes pasikelia. pas mane elegance modelis, tai tik radau kaip pasitraukia galines sedynes pirmyn ir atgal, o aukstyn man jos kazkaip nepasikelia  g.gif

tikrai ne visose.... tai priklauso nuo komplektacijos ir nuo modelio.... jei neklystu, sedynes pasikelia tik mersiukuose pagaminuose veliau nei 2000..... nemuskit jei klystu lotuliukas.gif as pvz turiu 98.... ir pas mane nepasikelia niekas... galima tik atverst sedynes... pastumt ir visai isimti....
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2010 05 05, 16:51)
sveikos, noriu jungtis prie jusu  4u.gif
isigijau mazyte zavia masinyte A170 dyzekiuka . norejau paklausti ar visose masinose gale sedynes pasikelia. pas mane elegance modelis, tai tik radau kaip pasitraukia galines sedynes pirmyn ir atgal, o aukstyn man jos kazkaip nepasikelia  g.gif

Sveikinu 4u.gif Tik dabar labai jau neislaidaukite visokiems drabuziams, pramogoms ar grozio proceduroms smile.gif Galite nuo siandien pradeti taupyti pinigelius savo naujojo pirkinio remontams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 05 06, 12:07)
Sveikinu 4u.gif  Tik dabar labai jau neislaidaukite visokiems drabuziams, pramogoms ar grozio proceduroms  smile.gif  Galite nuo siandien pradeti taupyti pinigelius savo naujojo pirkinio remontams  smile.gif



Gal dar ir argumentuotumete? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2010 05 05, 16:51)
sveikos, noriu jungtis prie jusu  4u.gif
isigijau mazyte zavia masinyte A170 dyzekiuka . norejau paklausti ar visose masinose gale sedynes pasikelia. pas mane elegance modelis, tai tik radau kaip pasitraukia galines sedynes pirmyn ir atgal, o aukstyn man jos kazkaip nepasikelia  g.gif


Pas mane pasislinkdamos į priekį šiek tiek kilsteli, bet sakyčiau- tai tik pasistumia į priekį ir padaro erdvesnę bagažinę. Mašiniukas gamintas vėliau nei 2000 m.


QUOTE(Matomas @ 2010 05 06, 12:07)
Sveikinu 4u.gif  Tik dabar labai jau neislaidaukite visokiems drabuziams, pramogoms ar grozio proceduroms  smile.gif  Galite nuo siandien pradeti taupyti pinigelius savo naujojo pirkinio remontams  smile.gif


AGA, ŠITA MAŠINA TOKIA "BRANGI", KAD MANO IŠLAIDŲ SUVESTINĖJE, GRAFOJE "AUTO REMONTAS" JAU KELINTAS MĖNUO IŠ EILĖS SUMA- 0,00 LT. ok.gif Kuro išlaidos irgi - patogiai mažos. assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 05 06, 23:24)
O tu nebijok ir pasisakyk  smile.gif  Pvz. man patinka tamsios  biggrin.gif  O seni MB A ir V klass nea  smile.gif  schmoll.gif  Nes tai yra blogis.

tai kad is esme neturiu ka pasakyt.... taisiau masina vos viena karta(tfu tfu tfu).... generatoriaus guolis kai parejo.... siaip reiktu ir antra karta dabar vaziuot i servisa... bet nera lesu tam.... dega tepalu lempute geltona spalva...
Atsakyti
ir as pasisakysiu del remonto: manau cia yra laimes dalykas. As turiu jau daugiau kaip metai ir tikrai i remonta daug nekisus,tik generatoriu pradzioj teko pakeisti ir kaladeles stabdziu. Bet kaladeles manau negedimas.... Tiesa ir filtrukus neseniai pakeite,bet tai irgi negedimas,o tiesiog masiniuko prieziura...
Bijau prisigirti as cia,kad neprisisnekeciau g.gif
Atsakyti
mano masiniukas 2000m. vakar bandziau pirma kart vaziuot, uzsiklijavus zalia lapa smile.gif . labai jau keista. pirmiausia tai keista kad tie veidrodeliai soniniai didina vaizda, tai man atrodo kad is paskos kazkokios banguotos masinos vaziuoja ax.gif , ir kadangi aukstai sedi nelabai supratau kaip juos teisingai nusireguliuot. kai vazinejau su mokykline opel astra tai cia man labai keista. Pvz gazo pedala tik siektiek atleidi ir masina iskart labai greit stoja, lyginant su astra, cia sunkiau man spaudziasi stabdis, ir ant posukio su sita reik daug daugaiu susukt vaira. sakau gal cia mano masina be vairo stiprintuvo. na bet gal priprasiu prie masinos bus viskas gerai.
Per langa ziurint kieme labai jau ji graziai atrodo smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 05 06, 22:24)
O tu nebijok ir pasisakyk  smile.gif  Pvz. man patinka tamsios  biggrin.gif  O seni MB A ir V klass nea  smile.gif  schmoll.gif  Nes tai yra blogis.



Jei neturite argumentu tai gal apskritai neberasykite, ar dabar kaip uzstrigusi plokstele kartosite ta pati?
Papildyta:
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2010 05 06, 22:31)
tai kad is esme neturiu ka pasakyt.... taisiau masina vos viena karta(tfu tfu tfu).... generatoriaus guolis kai parejo.... siaip reiktu ir antra karta dabar vaziuot i servisa... bet nera lesu tam.... dega tepalu lempute geltona spalva...



Pasitikrink lygi, gali buti, kad elementariai truksta tepalo. Bent jau pas mane dege geltonai ausinimo skyscio lemute, patikrinau, truko kokiu 100 g, papildziau - uzgeso.
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2010 05 07, 10:31)
Per langa ziurint kieme labai jau ji graziai atrodo  smile.gif  thumbup.gif


va su šituo punktu sutinku. 4u.gif
Nebuvome informavę anytos, kad turim naują mašiną, t.y. mano pagranduką. Atvažiavo mano anyta pas mus , stovi prie lango, žvelgia šiaip į bendrą kiemą..sako: ta juoda mašina labai graži, tokia moteriška... kieno čia ji yra? Vyras sako: taigi tavo marčios... Tai va- labai nenorėdama vistiek nors kartą pasakė komplimentą... lotuliukas.gif nes šiaip iš anytų marčios niekada nesulaukia gero žodžio... (beveik.) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 05 07, 13:37)
Jei neturite argumentu tai gal apskritai neberasykite, ar dabar kaip uzstrigusi plokstele kartosite ta pati?
Papildyta:
Pasitikrink lygi, gali buti, kad elementariai truksta tepalo. Bent jau pas mane dege geltonai ausinimo skyscio lemute, patikrinau, truko kokiu 100 g, papildziau - uzgeso.

Del auto reikia argumentu - prasau. Jis jau sukurtas ne nuo to galo - pirma sugalvojo dizaina, kebula, o tik po to pradejo inzinieriai galvoti kaip viska i ji sukisti. Jis jau nuo pirmos dienos nevykelis buvo- elementaraus briedzio testo neislaike, ant sono prigule.
Viskas gerai, kol nereikia taisyti. O jei sugenda, tai jau ir prasideda. Paprasciausias pavyzdys- norint isimti starteri, reikia nuleisti vaziuokle ir varikli nuimti! Vien starterio isemimas kainuoja 900 litu! Kai normaliai sukonstruotoms masinoma toks darbas tekainuoja 20-40 litu.
Vaziuokle musu salygom nelaiko, yra brangi. Pavaru dezes nelaiko. Net srotuose siam auto pavaru deziu nera, o jei yra praso atominiu pinigu. Sankabos nelaiko. Darbu kainos kosmines. Dar mazai argumentu? Meistrai servisuose šarachinasi nuo tokių inzinerines minties stebuklu. Is vienos puses gerai - pagal autodata siam automobiliui praktiskai kiekvienai remonto operacijai skiriama tris-penkis kartus daugiau darbo laiko, nei normaliems auto, vadinasi ir darbu ikainiai daug didesni. Bet stai paavyzdys - pazystamai blondinei parejo MB A klass sankaba, pataise servisas, vien uz darba paeme 1500 litu. O po menesio ji grizta i servisa ir sako - vel tas pats kaip ir buvo. Tai vaikscioja aplink automobiliuka meistrai ir burba po nosim O ŠŪDAS, O ŠŪDAS, nes dabar jau nemokamai tures taisyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 10 gegužės 2010 - 08:57
QUOTE(Azazella @ 2010 05 07, 14:37)
Jei neturite argumentu tai gal apskritai neberasykite, ar dabar kaip uzstrigusi plokstele kartosite ta pati?
Papildyta:
Pasitikrink lygi, gali buti, kad elementariai truksta tepalo. Bent jau pas mane dege geltonai ausinimo skyscio lemute, patikrinau, truko kokiu 100 g, papildziau - uzgeso.

dekoju... paziuresiu..... kazkada ziurejom.. tai pasirode kad net daugiau to teplao nei reikia..... (minciu buvo kile kad tarpine pramuse) bet jau metai laiko vazineju.... biggrin.gif

Matomas, su visa pagarba Jums...... na nepatinka ir nepatinka jums musu masinos.... aniptol, mums jos labai grazios ir brangios(ne pinigine prasme ir ne remontu kainos prasme).... todel prasom gerbti musu pasirinkima.... lygiai ta pati galiu pasakyti apie katina..... pvz juk ne visi vyrai protingi.... bet kazkaip zmogus jauti riba, ir nesakai to i akis....... taigi bukite toks malonus..... pamirskit sita foruma.... labai prasom Jusu smile.gif 4u.gif
Atsakyti