Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Azazella @ 2010 03 02, 11:42)
Sitoj masinoj netikrinau, bet visuose ankstesniuose mano turetuose automobiliuose su automatine pavaru deze, tepalu lygi galima buvo patikrinti taip pat kaip ir variklyje, reik paieskoti kur tas "sciupas" lietuviskai kalbant randasi 4u.gif
O tas uzimas nuolatinis?

Prieš persijungiant aukštesniam bėgiui zyzia ar ūžia, na nžn kaip čia pavadint. Ir kažkaip ilgai nepersijungia aukštesnis bėgis
Atsakyti
sveikos bigsmile.gif jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif ,as tai pat vairuoju mersiuka ir labai juo esu patenkinta,smagi masinyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(camilla31 @ 2010 03 02, 18:39)
sveikos bigsmile.gif jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif ,as tai pat vairuoju mersiuka ir labai juo esu patenkinta,smagi masinyte thumbup.gif



Prasom issamiau mirksiukas.gif ,koks modeliukas, spalva, degalai, deze, visa dosje, taip sakant smile.gif
Atsakyti
tongue.gif pas mane elegance,sidabrines spalvos,bendzinas,mehanine greiciu deze 4u.gif ,atrodo kaip ir viska suminejau ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo camilla31: 02 kovo 2010 - 19:16
QUOTE(Muzika @ 2010 03 02, 11:50)
Prieš persijungiant aukštesniam bėgiui zyzia ar ūžia, na nžn kaip čia pavadint. Ir kažkaip ilgai nepersijungia aukštesnis bėgis

Na va po pusmečio mano mašiniukas, kurį aš mintyse labai gyriau parodė man ragus doh.gif
Silberauto pasakė kad tas ūžimas yra generatoriaus gedimas. Aš dar norėjau pridurt, kad man ir traukimo nėr, bet taip sakoma po to kalbą perėmė vyrai ir mano šauksmo tyruose negirdėjo. Ir ne vien dėl to. Kai pasakė galimą temonto kainąąąąąąąąąąąąą 1000-1200 lt. aš vos neapsiverkiau. Nemiegojau naktį visą unsure.gif unsure.gif Laukiu skambučio po piet su serviso kaina. Jau nežinau ar jis man toks mielas tebebus ir ar dar noriu turėtiu šitą mašinuką sad.gif(
Dabar mąstau, kad reikėjo tą naujesnį A imti, kuris po 2004 gamintas. Meistrai sakė, kad pastarasis generatoriaus problemų neturi. Tada perkant reikėjo pridėti 10 000 daugaiu. Pagailėjau. Tikslai neturėjau. laikau kumščius.
Brangiosios, o kiek jums generatoriaus remontai atsėjo?
Atsakyti
kad musu masiniuku remontai brangus tai ir pati patyriau,man pries pora metu keite begiu perjungimo sakute,tai uz remonta paklojome 2081lt. mega_shok.gif kai kaina pasake galvojau nugriusiu vietoj swoon.gif kai israse darbu akta tai vien remonto darbai 1400lt doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2010 03 03, 09:04)
Na va po pusmečio mano mašiniukas, kurį aš mintyse labai gyriau parodė man ragus  doh.gif
Silberauto pasakė kad tas ūžimas yra generatoriaus gedimas. Aš dar norėjau pridurt, kad man ir traukimo nėr, bet taip sakoma po to kalbą perėmė vyrai ir mano šauksmo tyruose negirdėjo. Ir ne vien dėl to. Kai pasakė galimą temonto kainąąąąąąąąąąąąą  1000-1200 lt. aš vos neapsiverkiau. Nemiegojau naktį visą  unsure.gif  unsure.gif Laukiu skambučio po piet su serviso kaina. Jau nežinau ar jis man toks mielas tebebus  ir ar dar noriu turėtiu šitą mašinuką sad.gif(
Dabar mąstau, kad reikėjo tą naujesnį A imti, kuris po 2004 gamintas. Meistrai sakė, kad pastarasis generatoriaus problemų neturi. Tada perkant reikėjo pridėti 10 000 daugaiu. Pagailėjau. Tikslai neturėjau. laikau kumščius.
Brangiosios, o kiek jums generatoriaus remontai atsėjo?



Genda ir po 2004 metu leistu masiniuku generatoriai. Mano butent tok, pries menesi keiciau generatoriu, naujas butu kainaves 3000, keiciau i originalu restauruota, su keitimu suplojau 1800 Lt. Maza nepasirode. Guodzia tai, kad per pusantru metu kiek turiu sia auto, tai mazne pirmas gedimas.
Atsakyti
O kodėl Jūs remontuojate Silberauto? Kad berods ten brangiausia iš brangiausių...
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 03 03, 20:43)
O kodėl Jūs remontuojate Silberauto?  Kad berods ten brangiausia iš brangiausių...

turiu patirties su servisiukais kurie tą mašiniuką matę tik pravažiuojantį gatvėje. Reikėjo pakeist tepalus ir kuro filtrą bei įdėt lemputę į žibintą, atrodo viskas paprasta, pasėkmė- sulaužyta kažkas žibinte, dabar nesusireguliuoja šviesos. ale kaip keikėsi, kad niekur prieit neina, tai man net ausys linko.
O čia visgi remontas kaip suprantu sudėtingas. Klausiau per SM gal kas užrodytų sevisą Kaune bet iki šiol nei viena neišsidavė. mirksiukas.gif
remontas 1400 doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2010 03 04, 08:17)
turiu patirties su servisiukais kurie tą mašiniuką matę tik pravažiuojantį gatvėje. Reikėjo pakeist tepalus ir kuro filtrą bei įdėt lemputę į žibintą, atrodo viskas paprasta, pasėkmė- sulaužyta kažkas žibinte, dabar nesusireguliuoja šviesos. ale kaip keikėsi, kad niekur prieit neina, tai man net ausys linko.
O čia visgi remontas kaip suprantu sudėtingas. Klausiau per SM gal kas užrodytų sevisą Kaune bet iki šiol nei viena neišsidavė.  mirksiukas.gif
remontas 1400  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif



Na, nemanau, kad nera aukso vidurio tarp silberauto ir padvaliniu servisiuksciu.
Del Kauno sunku kazka patarti, bet Vilniuje tikrai yra padoriu meistru, kurie neplesia tiek kiek silberistai. As manau, kad jei kainos skirtumas butu 500 litu, tao visai ir i Vilniu apsimoketu atlekti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 03 04, 11:34)
Na, nemanau, kad nera aukso vidurio tarp silberauto ir padvaliniu servisiuksciu.
Del Kauno sunku kazka patarti, bet Vilniuje tikrai yra padoriu meistru, kurie neplesia tiek kiek silberistai. As manau, kad jei kainos skirtumas butu 500 litu, tao visai ir i Vilniu apsimoketu atlekti smile.gif

Na kaip sakoma dabar jau reikalui praėjus, neverksiu, bet visgi tikiuosi ateity turėti kitų patikimu MB A klasės servisų koordinates. Kaunietės pasidalinkit ką, kur remontuojatės?
Azazella ačiū už kvietimą į Vilnių, bet niekaip laiko prasme. bigsmile.gif
Atsakyti
Vel turiu klausimeli smile.gif
Siandien vaziavau, kelis kartus stabdant mirktelejo man dvi lemputes, viena - BAS/ESP< JI IS KARTO DESINIAU UZ TRIKAMPIUKO SU SAUKTUKU< SKYDELIO VIDURYJE, kita lempute - ABS, desinau uz tepalo lemputes.
Pagalvojau is karto, kad gal del slidaus kelio, bet paprastai tokiu atveju uzsidegdavo geltonas trikampiukas skydelio centre. g.gif
Zodziu, gal kas susiduret su tokiu atveju ir galit pakomentuoti? 4u.gif
Atsakyti