Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Agniesulka @ 2010 02 03, 17:04)
Nu nieko sau kainos  doh.gif  Pas mane buvo sugedes generatorius sake cia siu masineliu lyga , bet maniskis man suteise uz 100lt cia siaures mestelyje prie Parko kazkur pasidomek ten gal pigiau bus


Tikrai Ne. schmoll.gif

Generatoriai genda be išimties visų modelių mašinoms. Jau ne vienas meistras mane taip nuramino. O kažkokios " mersiukų ligos" mersiukui ir nepriskyrė...
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 03, 12:21)
Visos svalkes apskambintos, niekas nieko padoraus neturi, arba netinkamas modeli, arba neduoda jokiu garantiju, o plesia septynis simtus litu.
Uzklausiau, gal kartais maniski galima meginti remontuoti, tai pasake, kad neremontuojamas, kazkos generatoriaus tiltas sudeges, na, zodziu ka as zinau, nieko nenusimanau apie tai, o meistru pasitikiu.
Zodziu statom uz 1600  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Tikiuosi, kad rytoj jau turesiu masina. Bet vieno bijau dabar, negi cia su siuo masiniuku visas remontas bus tokiom kainom??? Kazkaip turiu si mersa pusantru metu, iki sio laiko niekas negedo, ir se tau boba devintines...

uz visu masinu remontus reikia moketi..... ir ne ka pigiau.... pries pagrabduka turejau mazda 323... aisku nei klases nepalyginsi nei bukles masinos... bet vos suremontavus turedavau vel vaziuot i servisa.... tai duslintuvas kiaras... tai duju misinys blogas... tai greiciu deze parejo.... galiu paskyti tiek, pigesne masina... daugiau remontu(jei remontu ne tiek daug- pasiseke tiesiog).... o pagrandukas nesigincyjy kad brangokas remonte... uztat as zinau kad jis vaziuoja..... ir genda tikrai retai (tfu tfu tfu)......
Atsakyti
Man asmeniškai per 3 metus ta sukišta mano suma remontui visai normali- žinant kiek aš su savo Džimiu suku ratų ne tik po Vilnių bet ir visą respubliką.
Ir nežinau- ar čia man taip atrodo ar taip yra- nu lipa mano pagrandukas per užpustytus kiemus kaip tanketė. Visi buksuoja, užstringa, išstumiam..o aš važiuoju tuo pat keliuku- net ratai neprasisuka beveik. 3*tfu- kad neprisidžiagčiau, bet...kuo mane džiugina šitas mažylis- jokių bajerių-užstrigimų mūsų "išvalytuose" kiemuose. thumbup.gif Kad ir šyrit darželio keliuke citroenas mažas užstrigo nei pirmyn nei atgal. Išstūmė. Aš iš paskos važiuoju- jokių užstrigimų, ledu kaip asvaltu varau.. bigsmile.gif MB sako: jei jau tu neišvažiuosi- tai tada niekas ten nepravažiuos.. hihihi.gif suprask- pagrandukas- tankas... lotuliukas.gif
dar karteli 3* tfu... rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2010 02 05, 09:58)
uz visu masinu remontus reikia moketi..... ir ne ka pigiau.... pries pagrabduka turejau mazda 323... aisku nei klases nepalyginsi nei bukles masinos... bet vos suremontavus turedavau vel vaziuot i servisa.... tai duslintuvas kiaras... tai duju misinys blogas... tai greiciu deze parejo.... galiu paskyti tiek, pigesne masina... daugiau remontu(jei remontu ne tiek daug- pasiseke tiesiog).... o pagrandukas nesigincyjy kad brangokas remonte... uztat as zinau kad jis vaziuoja..... ir genda tikrai retai (tfu tfu tfu)......



Gali buti. Man servise tiesiai sviesiai pasake, genda sios masinos retai, bet jei jau genda, tai tada ir kainuoja ant rimto.
Viliuosi, kad tu gedimu daug nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 05, 18:32)
Gali buti. Man servise tiesiai sviesiai pasake, genda sios masinos retai, bet jei jau genda, tai tada ir kainuoja ant rimto.
Viliuosi, kad tu gedimu daug nebus mirksiukas.gif

gal kam teko susidurti su galinio stiklo plovimo, tiksliau neplovimo problema. Vasarą nebandžiau ar plauna, nes reikalo nebuvo, o nuo rudens spaudinėju aš tą mygtuką kur virš radilolos ir pššš. Ką čia padarius, negi į Silberauto dėl to važiuosi? o pas kokį meistrelį tai ačiū man jau gana tepalus keitė tai pradėjo priekines faras išiminėt nes tipo neprieina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2010 02 22, 13:41)
gal kam teko susidurti su galinio stiklo plovimo, tiksliau neplovimo problema. Vasarą nebandžiau ar plauna, nes reikalo nebuvo, o nuo rudens spaudinėju aš tą mygtuką kur virš radilolos ir pššš. Ką čia padarius, negi į Silberauto dėl to važiuosi? o pas kokį meistrelį tai ačiū man jau gana tepalus keitė tai pradėjo priekines faras išiminėt nes tipo neprieina  schmoll.gif



Pas mane taip buvo, vamzdelio sudurimas atsijunge, tai vyras nueme apdaila is vidaus virs galinio stiklo ir sujunge tuos vamzdelius. Bet aisku, cia gal ne vienintele priezastis. I silberauto vaziuoti tikrai nebutina, yra ir kitu padoriu servisu. Mane gasdino, kad labai sudetinga priekiniu zibintu lemputes keisti, bet viename servise zirmunuose, vaikinukas per 5 minutes pakeite man priekinio zibinto lempute, galini stopa ir numerio apsvietimo lempute.
Atsakyti
jou, kai genda šita mašinėlė tai genda..
vairavau 3 metus ir nieko, o dabar teko pagrindinį diržą keista g.gif
bet nieko - pakeitė vienam servise ir nebrangiai drinks_cheers.gif
jei kam tokia problemytė kaip man atsiras, tai duodu mergaitės numeriuką - 868358325 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 22, 16:00)
Pas mane taip buvo, vamzdelio sudurimas atsijunge, tai vyras nueme apdaila is vidaus virs galinio stiklo ir sujunge tuos vamzdelius. Bet aisku, cia gal ne vienintele priezastis. I silberauto vaziuoti tikrai nebutina, yra ir kitu padoriu servisu. Mane gasdino, kad labai sudetinga priekiniu zibintu lemputes keisti, bet viename servise zirmunuose, vaikinukas per 5 minutes pakeite man priekinio zibinto lempute, galini stopa ir numerio apsvietimo lempute.

Ale tai kaip jis nustatė, kad būtent ten reik apdailą ardyti? maniškis tai sako ką aš tau visą mašiną dėl to išrenkt turiu. Tipo nusivalyk taip tą stiklą schmoll.gif o aš nekenčiu nekonforto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2010 02 22, 14:59)
Ale tai kaip jis nustatė, kad būtent ten reik apdailą ardyti? maniškis tai sako ką aš tau visą mašiną dėl to išrenkt turiu. Tipo nusivalyk taip tą stiklą  schmoll.gif o aš nekenčiu nekonforto bigsmile.gif


Na, toesiog pasiseke, kad pirmoj vietoj atlupus apdaila aptiko gedima 4u.gif
Vaziuokit i servisa, jei norit, i az parasysiu kontaktus tikrai patikimo meistro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 22, 18:25)
Na, toesiog pasiseke, kad pirmoj vietoj atlupus apdaila aptiko gedima 4u.gif
Vaziuokit i servisa, jei norit, i az parasysiu kontaktus tikrai patikimo meistro 4u.gif

Kaune
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2010 02 23, 10:50)

Sveikutės. Na va pasidžaiaugiau aš savo mersiuku pusmetį ir kažkas automatinėje greičių dėžėje užti pradėjo. Gal nieko blogo, gal kokių tepalų trūkstaa (viliuosi) g.gif . Brangiosios pameskit PATIKIMŲ meistrelių tel. Kaune. Kažkaip į silber auto nenoriu skubėt dėl jų kainų. Ačiux
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2010 03 02, 08:57)
Sveikutės. Na va pasidžaiaugiau aš savo mersiuku pusmetį ir kažkas automatinėje greičių dėžėje užti pradėjo. Gal nieko blogo, gal kokių tepalų trūkstaa (viliuosi)  g.gif . Brangiosios pameskit PATIKIMŲ meistrelių tel. Kaune. Kažkaip į silber auto nenoriu skubėt dėl jų kainų. Ačiux



Sitoj masinoj netikrinau, bet visuose ankstesniuose mano turetuose automobiliuose su automatine pavaru deze, tepalu lygi galima buvo patikrinti taip pat kaip ir variklyje, reik paieskoti kur tas "sciupas" lietuviskai kalbant randasi 4u.gif
O tas uzimas nuolatinis?
Atsakyti