Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

Buvo mano pagrandukui irgi sugedęs generatorius.
Naujo pirkti berods nereikėjo, lygtais aną suremontavo. Kainavo 600-800 Lt kažkur. Remontavo Klion auteoservise, Žirnių g. Bet šiaip ten ne pati geriausia vieta su tokiu gedimu.
Jei jums kaina 1600 už navarotną generatorių- tai gali būti. Bandykite per svalkes skambinėti, ieškoti. Gal rasite...
Aš kai SB transporteriui ieškojau paprastos galinės faros, puse vilniaus svalkių aplaksčiau ir vistieks netinkamą nupirkau. doh.gif

Sėkmės. 4u.gif
Gal ir tiesa- kai jau genda šitas pagrandukas- tai jau "brangiai"...bet gerai kad retai genda... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 02 03, 08:40)
  Jei jums kaina 1600 už navarotną generatorių- tai gali būti. Bandykite per svalkes skambinėti, ieškoti.  Gal rasite...
Sėkmės.  4u.gif
Gal ir tiesa- kai jau genda šitas pagrandukas- tai jau "brangiai"...bet gerai kad retai genda... rolleyes.gif


Arba pagal skelbimus, kur pagrandukus dalim isparduoda.
Siaubas apeme, pagalvojus apie remonto kainas blink.gif Na, neturejau dar gedimu, ale issigandau is anksto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 02 03, 08:40)
Buvo mano pagrandukui irgi sugedęs generatorius.
Naujo pirkti berods nereikėjo, lygtais aną suremontavo. Kainavo 600-800 Lt kažkur. Remontavo Klion auteoservise, Žirnių g. Bet šiaip ten ne pati geriausia vieta su tokiu gedimu.
  Jei jums kaina 1600 už navarotną generatorių- tai gali būti. Bandykite per svalkes skambinėti, ieškoti.  Gal rasite...
Aš kai SB transporteriui ieškojau paprastos galinės faros, puse vilniaus svalkių aplaksčiau ir vistieks netinkamą nupirkau.  doh.gif

Sėkmės.  4u.gif
Gal ir tiesa- kai jau genda šitas pagrandukas- tai jau "brangiai"...bet gerai kad retai genda... rolleyes.gif



Visos svalkes apskambintos, niekas nieko padoraus neturi, arba netinkamas modeli, arba neduoda jokiu garantiju, o plesia septynis simtus litu.
Uzklausiau, gal kartais maniski galima meginti remontuoti, tai pasake, kad neremontuojamas, kazkos generatoriaus tiltas sudeges, na, zodziu ka as zinau, nieko nenusimanau apie tai, o meistru pasitikiu.
Zodziu statom uz 1600 verysad.gif verysad.gif verysad.gif Tikiuosi, kad rytoj jau turesiu masina. Bet vieno bijau dabar, negi cia su siuo masiniuku visas remontas bus tokiom kainom??? Kazkaip turiu si mersa pusantru metu, iki sio laiko niekas negedo, ir se tau boba devintines...
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 03, 10:21)
Zodziu statom uz 1600  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Tikiuosi, kad rytoj jau turesiu masina. Bet vieno bijau dabar, negi cia su siuo masiniuku visas remontas bus tokiom kainom??? Kazkaip turiu si mersa pusantru metu, iki sio laiko niekas negedo, ir se tau boba devintines...


bet man atrodo, kad ir kitu auto generatoriai (nauji) tikrai nera pigus g.gif Gal nera isskirtinai brangus butent MB generatorius?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 03, 11:21)
turesiu masina. Bet vieno bijau dabar, negi cia su siuo masiniuku visas remontas bus tokiom kainom??? Kazkaip turiu si mersa pusantru metu, iki sio laiko niekas negedo, ir se tau boba devintines...



Na aš turiu jau 3 metai, tai už remontus sukšau +- kokius 2800 tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 03, 11:21)
Visos svalkes apskambintos, niekas nieko padoraus neturi, arba netinkamas modeli, arba neduoda jokiu garantiju, o plesia septynis simtus litu.
Uzklausiau, gal kartais maniski galima meginti remontuoti, tai pasake, kad neremontuojamas, kazkos generatoriaus tiltas sudeges, na, zodziu ka as zinau, nieko nenusimanau apie tai, o meistru pasitikiu.
Zodziu statom uz 1600  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Tikiuosi, kad rytoj jau turesiu masina. Bet vieno bijau dabar, negi cia su siuo masiniuku visas remontas bus tokiom kainom??? Kazkaip turiu si mersa pusantru metu, iki sio laiko niekas negedo, ir se tau boba devintines...

Nu nieko sau kainos doh.gif Pas mane buvo sugedes generatorius sake cia siu masineliu lyga , bet maniskis man suteise uz 100lt cia siaures mestelyje prie Parko kazkur pasidomek ten gal pigiau bus
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2010 02 03, 16:04)
Nu nieko sau kainos  doh.gif  Pas mane buvo sugedes generatorius sake cia siu masineliu lyga , bet maniskis man suteise uz 100lt cia siaures mestelyje prie Parko kazkur pasidomek ten gal pigiau bus


kad pas ja jau ne taisyt generatoriu, o keist reik.. taisyt, zinoma, pigiau.


Papildyta:
QUOTE(dije @ 2010 02 03, 11:58)
Na aš turiu jau 3 metai, tai už remontus sukšau +- kokius 2800 tai tikrai.


as kai turejau Mitsubishi, per metus dukart tiek sukisau i ji doh.gif Sitas kol kas kaip bitute, jokiu bedu - tfu tfu tfu. Bijau ir pagalvot, kad jis vienadien sugalvos sugest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2010 02 03, 16:04)
Nu nieko sau kainos  doh.gif  Pas mane buvo sugedes generatorius sake cia siu masineliu lyga , bet maniskis man suteise uz 100lt cia siaures mestelyje prie Parko kazkur pasidomek ten gal pigiau bus



Domejausi, mano nebepataisomas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2010 02 03, 17:22)
kad pas ja jau ne taisyt generatoriu, o keist reik.. taisyt, zinoma, pigiau.
Papildyta:
as kai turejau Mitsubishi, per metus dukart tiek sukisau i ji  doh.gif  Sitas kol kas kaip bitute, jokiu bedu - tfu tfu tfu. Bijau ir pagalvot, kad jis vienadien sugalvos sugest  doh.gif



O koki modeli turejai? As pries tai turejau space runner, tai taip vidutiniskai jis man problemu padarydavo, negaliu skustis, kad buvo blogiausia mano masina. Juodziausi prisiminimai apie golfa, va ten tai buvo egzempliorius, maza to, kad remontuoti reikedavo kas menesi, tai dar periodiskai aplupinedavo ivairias dalis automobiliu plesikai.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 02 03, 17:53)
O koki modeli turejai? As pries tai turejau space runner, tai taip vidutiniskai jis man problemu padarydavo, negaliu skustis, kad buvo blogiausia mano masina.


Spacewagon. Ot nelaime buvo ant ratu doh.gif Be masinos ir be masinos budavau, vos speja is serviso islist, ir vel atgal. Ir kainos remonto tikrai solidzios buvo, hrrrrr doh.gif
Uztat sita kol kas labai dziaugiuosi. Gal ji cia man uz ana Mitsubishi kaip kompensacija gavosi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 02 03, 17:59)
Spacewagon. Ot nelaime buvo ant ratu  doh.gif  Be masinos ir be masinos budavau, vos speja is serviso islist, ir vel atgal. Ir kainos remonto tikrai solidzios buvo, hrrrrr  doh.gif
Uztat sita kol kas labai dziaugiuosi. Gal ji cia man uz ana Mitsubishi kaip kompensacija gavosi?  biggrin.gif



Siap vagonai su raneriais labai panasus modeliai. O kokios bedos buvo? Man tai mano raneriukas visai pusetinas buvo biggrin.gif
Atsiprasau kitu temos dalyviu uz pokalbius ne i tema ax.gif
Atsakyti
nugis visos is eiles biggrin.gif Ir greiciu deze keitem, ir sankaba, varikli tris kartus tvarke ( doh.gif doh.gif doh.gif ), ir visokiu paprastesniu gedimu jau neskaiciuoju. Siaip kaip auto ji man patiko, nu ale tie gedimai is proto isvest gali.
Man pagrandukas po jos - tobulybiu tobulybe wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 02 03, 18:29)
nugis visos is eiles  biggrin.gif  Ir greiciu deze keitem, ir sankaba, varikli tris kartus tvarke ( doh.gif  doh.gif  doh.gif ), ir visokiu paprastesniu gedimu jau neskaiciuoju. Siaip kaip auto ji man patiko, nu ale tie gedimai is proto isvest gali.
Man pagrandukas po jos - tobulybiu tobulybe  wub.gif



Tada jo, rimta cia lotuliukas.gif
Atsakyti