Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

Taip, tą pypsėjimą žinau.
Ne, ta prasme, rankini palikau kai stovėjo aikštelėje.. Jis prišalo....ir t.t. Bet tikrai nepalieku žiemą rankinio. schmoll.gif
O šyrit radau dar vieną to čirškimo priežastį- pradeda kažkas įdomiai čirkšti, užsidega raudona akumuliatoriaus lemputė ir vairo stiprintuvas nebeveikia. Buvo šyrit kai bandžiau apsisukti. Gerai, kad trumpai, kelias sekundes.
Sieju viską su šalčiu, galbūt tai itk mašinos kaprizas, atšils ir nebekrės tokių pokštų. Arba- dar labiau suges, taigi laukiu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 27, 09:40)
Taip, tą pypsėjimą žinau.
Ne, ta prasme, rankini palikau kai stovėjo aikštelėje.. Jis prišalo....ir t.t. Bet tikrai nepalieku žiemą rankinio.  schmoll.gif
O šyrit radau dar vieną to čirškimo priežastį- pradeda kažkas įdomiai čirkšti, užsidega raudona akumuliatoriaus lemputė ir vairo stiprintuvas nebeveikia. Buvo šyrit kai bandžiau apsisukti. Gerai, kad trumpai, kelias sekundes.
Sieju viską su šalčiu, galbūt tai itk mašinos kaprizas, atšils ir nebekrės tokių pokštų. Arba- dar labiau suges, taigi laukiu...  bigsmile.gif



Nelabai linksmas laukimas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 27, 09:40)
Sieju viską su šalčiu, galbūt tai itk mašinos kaprizas, atšils ir nebekrės tokių pokštų. Arba- dar labiau suges, taigi laukiu...  bigsmile.gif


manau, kad nuo salcio cia. Pas mane irgi vienaryt buvo lempuciu kelios uzsidege - ABS, Elektronikos. Jau vaziavau i servisa. bet pakeliui, kai isilo auto, uzgeso visos lemputes.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 01 27, 11:40)
manau, kad nuo salcio cia. Pas mane irgi vienaryt buvo lempuciu kelios uzsidege - ABS, Elektronikos. Jau vaziavau i servisa. bet pakeliui, kai isilo auto, uzgeso visos lemputes.


Pas mane prietaisu skydelio strelytes durniavo. tachometro ir spidometro buvo visiskai pasislepusios, o kuro lygio rodykle rode, kad yra pinas bakas su virsum, nors realiai buvo tik puse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 27 sausio 2010 - 12:36
ui, kaip bijojau siandien viesuoju transportu i darba vaziuot blink.gif Ale pagrandukas maladiec - is puses apsisukimo uzsivede wub.gif Gal siandien jam nelabai salta buvo - nieks nedurniavo, visos lemputes tylejo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 01 27, 17:39)
ui, kaip bijojau siandien viesuoju transportu i darba vaziuot  blink.gif  Ale pagrandukas maladiec - is puses apsisukimo uzsivede  wub.gif  Gal siandien jam nelabai salta buvo - nieks nedurniavo, visos lemputes tylejo.


Sekasi zmonems rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 01 27, 21:11)
Sekasi zmonems rolleyes.gif


Ale sekasi turbut tik todel, kad vyras pries savaite idejo pilnai ikrauta akumuliatoriu smile.gif
Atsakyti
Maniškis irgi liuks šiandien- net neslystelėjo niekut 3*tfu. Negaliu, kaip džiaugiuosi tomis šipuotomis padangomis. Nes tiek toliau nuo miesto tiek pačiam senamiesty šiandien čiuožykla. Pusto, po sniegu ledas..žodžiu..kaifas... swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 28, 09:12)
Maniškis irgi liuks šiandien- net neslystelėjo niekut 3*tfu. Negaliu, kaip džiaugiuosi tomis šipuotomis padangomis. Nes  tiek toliau nuo miesto tiek pačiam senamiesty šiandien čiuožykla. Pusto, po sniegu ledas..žodžiu..kaifas... swoon.gif


brrrrr.. Pas mane nedygliuotos, bijau net pagalvot, kaip reiks vazinet siandien. Jau vakar centre i kalniuka kai reikejo uzropot, tai vos priepuolio negvau doh.gif Masinu is abieju sonu pristatyta, paliktas tik siaurutis tarpelis per viduriuka - vos vienai neplaciai masinikei pralist - ir grynas ledas apacioj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 01 28, 08:52)
Ale sekasi turbut tik todel, kad vyras pries savaite idejo pilnai ikrauta akumuliatoriu  smile.gif



Na, mano taip pat apynaujis akumas, ne metu neturi, bet... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 01 28, 14:55)
Na, mano taip pat apynaujis akumas, ne metu neturi, bet... verysad.gif


tai maniskis irgi apynaujis. Bet ziema labai issikrauna akumas. Man iki darbo netoli, nuvaziuoju per 10 min. Nespeja pasikraut per tiek laiko.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 01 28, 21:11)
tai maniskis irgi apynaujis. Bet ziema labai issikrauna akumas. Man iki darbo netoli, nuvaziuoju per 10 min. Nespeja pasikraut per tiek laiko.



Tada taip, as irgi tik trumpais atstumais vazineju. Skaiciau, kad norint kompensuoti vieno uzvedimo metu sunaudojama energija, reikia ne maziau kaip 20 minuciu pavaziuoti.
Atsakyti