Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

QUOTE(Azazella @ 2009 11 23, 14:24)
Gera mintis smile.gif  O kur tas ABS mygtukas?


Per vidurį, virš magnetolos (pas mane)
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 11 23, 13:46)
Per vidurį, virš magnetolos (pas mane)


Pas mane ner g.gif
Kokiu metu modelis pas Jus?
Atsakyti
Na specialiai nuėjau į garažą ir patikrinau kaip kas...:

Na va preitaisų skydelyje matosi dega geltonas šauktukas.

user posted image

O čia antras (pirmasis pas mane išvis neaktyvus, neturi funkciju) iš kaires tas mygtukas ASR, kuri nuspaudus atsijungia antipraslydimas ir užsidega prietaisų skydelyje geltonas šauktukas, įspėjantis kad atjungta stabdymo ta apsauga. Aš jį nuspaudžiau ir va- užsidegė geltonas šauktukas.

user posted image

Ar pas Jus kitaip?? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 23 lapkričio 2009 - 15:44
QUOTE(dije @ 2009 11 23, 15:42)
Na specialiai nuėjau į garažą ir patikrinau kaip kas...:

Na va preitaisų skydelyje matosi dega geltonas šauktukas.

user posted image

O čia antras (pirmasis pas mane išvis neaktyvus, neturi funkciju) iš kaires tas mygtukas ASR, kuri nuspaudus atsijungia antipraslydimas ir užsidega  prietaisų skydelyje geltonas šauktukas, įspėjantis kad atjungta stabdymo ta apsauga.  Aš jį nuspaudžiau ir va- užsidegė geltonas šauktukas.

user posted image

Ar pas Jus kitaip?? rolleyes.gif



Pas mane biski kitaip, bet esme supratau, kur tas mygtukas irgi supratau. Faktas, kad busiu nuspaudus, nes pas mane salia to mygtuko yra subines sildytuvo mygtukas, o as ryte patamsiai spaudeliojau , silumos ieskojau lotuliukas.gif , tai busiu netycia ir ta antipraskydima isjungus.
Aciu uz vaizdine info. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, gal zinot kiek kainuoja siai masinytei termostatas? gal kuri susidure su sildymo problema? tikslaiu su esildymo...
Atsakyti
kazkaip tylu cia.. Kaip laikosi jusu pagrandukai? Neuzsale?

Maniskis TDI rieda kaip bite. Uzsiveda puikiausiai, salonas susyla greit.
Pasigirsiu - praejo technine apziura be jokiu problemu, tik lempas pareguliuot reikejo. Nuo praejusios iki sios tech.apziuros servise lankiausi tik padangu ir tepalu keist thumbup.gif
Atsakyti
O maniskis TDI vakar nebeuzsivede verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 01 26, 11:59)
O maniskis TDI vakar nebeuzsivede verysad.gif


neturi galimybes akumuliatoriu kita istatyt? Arba sita pakraut? Bus paprasciausiai issikroves akumas.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 01 26, 12:16)
neturi galimybes akumuliatoriu kita istatyt? Arba sita pakraut? Bus paprasciausiai issikroves akumas.



Na, reiks ieskoti iseiciu, kol kas galvoju lukteleti gal kiek atsils lotuliukas.gif
Atsakyti
atsils smile.gif Savaitgali. Nedaug jau liko laukt smile.gif
Atsakyti
Maniškis stovi garaže, ryte jame +10 būna, bet irgi ožius rodo. Po darbo pastovėjęs visą dieną lauke barbaliuodamas kuriasi, šiandien išvis kažkoks čirškimas kaip ir rate. Gal sakau stabdžiai šąlą, vyras sako- gal rankinį palikai. Nepamenu mastau.gif
Akumą krovė sekmadienį, bet šiandien trumpam buvo užsidegusi raudona akumo lemputė- tipo nekrauna..nu žodžiu..tikiuosi nepalūš o sąžiningai žiemą atlaikys tas mano mersiukas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 01 26, 22:06)
Po darbo pastovėjęs visą dieną lauke barbaliuodamas kuriasi, šiandien išvis kažkoks čirškimas kaip ir rate. Gal sakau stabdžiai šąlą, vyras sako- gal rankinį palikai. Nepamenu mastau.gif


kai rankinis ijungtas ir bandai vaziuot - bjaurus pysejimas prasideda. As net issigandau isgirdusi vienakart biggrin.gif
Atsakyti