Įkraunama...
Įkraunama...

Mersedes Benz A klasė

user posted image

Ši tema-
mersiukų mylėtojų,
prijaučiančių ir besidžiaugiančių
šiuo patogiu automobiliu.
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Plepam toliau ir kviečiam jungtis į mūsų temą.

schmoll.gif Kandžių ir nepagrįstų kritikų nuomonių nelaukiame ir nepageidaujame schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 21 rugsėjo 2009 - 08:35
user posted image

Prisijungiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jungiuosi ir aš smile.gif
Be paveiksliuko - maniškis beveik identiškas Dije įkeltajam biggrin.gif
Vakar taip įdėmiai mano pagranduką apžiūrinėjo mergina iš sidabrinės spalvos 'brolio', kad pamaniau - o gal kas iš mūsų forumo? biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane tai juodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 09 21, 10:15)
jungiuosi ir aš  smile.gif
Be paveiksliuko - maniškis beveik identiškas Dije įkeltajam  biggrin.gif 
Vakar taip įdėmiai mano pagranduką apžiūrinėjo mergina iš sidabrinės spalvos 'brolio', kad pamaniau - o gal kas iš mūsų forumo?  biggrin.gif


Aš irgi visada į "koleges" žvilgteliu ir pagalvoju- o gal čia iš forumo...
tai jei matysit, kad iš juodo mersiuko, kurio vidus rusvai raudonas ir gale vaikiška autokėdutė, blondinė įdėmiai žiūri į jus- tai žinokit- aš ten spoksau.... lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 10:24)
Aš irgi visada į "koleges" žvilgteliu ir pagalvoju- o gal čia iš forumo...
tai jei matysit, kad iš juodo mersiuko, kurio vidus rusvai raudonas ir gale vaikiška autokėdutė, blondinė įdėmiai žiūri į jus- tai žinokit- aš ten spoksau.... lotuliukas.gif  mirksiukas.gif



O tavo masinos vidus gamyklinis rusvai raudonas? Ar pacios darbas?
Koks pas tave modifikacija, gal Clasic?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 21, 10:26)
O tavo masinos vidus gamyklinis rusvai raudonas? Ar pacios darbas?
Koks pas tave modifikacija,  gal Clasic?


Taip- clasic. 4u.gif

gamyklinis raudonas. Todėl ir pirkau būtent tą- nes nu man toooks super pasirodė derinukas.
O neseniai mačiau dieduką su elegant modifikacijos mersiuku, vidus ryškiai raudonas (ir sėdynės ir panelė) ir dar oda, ir dar automatas- tai vos nepriėjau nepaklausiau- gal parduotumėt savo mašiną... lotuliukas.gif
Atsakyti
registruojuos.... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif pas mane sidabrinis avangardas... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 09 21, 10:42)
registruojuos....  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  pas mane sidabrinis avangardas...  wub.gif  wub.gif  wub.gif



O kuo ypatingas avangardas? Kas salone kitaip? Labai smalsu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos jungiuosi ir as . Norejau paklausti kokio didzio didziausius ratus galima pastatyti?
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 21, 10:31)
Taip- clasic.  4u.gif

gamyklinis raudonas. Todėl ir pirkau būtent tą- nes nu man toooks super pasirodė derinukas.
O neseniai mačiau dieduką su elegant modifikacijos mersiuku, vidus ryškiai raudonas (ir sėdynės ir panelė) ir dar oda, ir dar automatas- tai vos nepriėjau nepaklausiau- gal parduotumėt savo mašiną... lotuliukas.gif



As irgi labai noriu eleganto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2009 09 21, 10:49)
Sveikos jungiuosi ir as . Norejau paklausti kokio didzio didziausius ratus galima pastatyti?


man rodos turi žiūrėti pagal skylių skaičių..neparinksi bet kokių... jei neklystu mersiukams eina 14 -kos...
Atsakyti