Įkraunama...
Įkraunama...

Žaloju save

Ar tikrai tokiems žmonėms ( vaikams) nėra kokios nors anoniminės pagalbos? verysad.gif
Atsakyti
Oi oi, mielosios, atrodo neperskaitėt visų Taškės išsikalbėjimų. Mergaitei 15! Sunkiausias amžius gyvenime! Neserga ji jokia psichine liga. Jei taip, tai daugiau nei pusė Lietuvos, o gal net pasaulio penkiolikmečių yra psichiniai ligoniai. Visiška nesamonė.
Mergaitė paprasčiausiai turi bėdų ir ieško išeities. Ir tos bėdos neatsirado be jos pačios pastangų. Ką ji puikiai supranta. Pati nori krėst išdaigas mokykloje, pritapti prie draugų, todėl ir pykstasi su mama ir mokytojais. Penkiolikmečiai dauguma galvoja, kad jų niekas nesupranta, kad jų gyvenimas beprasmis ir panašiai. Tai pereinamasis laikotarpis, iš vaiko einama į suaugusio, mąstančio, atsakomybę prisiimančio žmogaus gyvenimą. Ir kaip vaikas jį pereis, taip susiklostys jo gyvenimas ateityje.
Ir nereikia jai psichologo. Be to ji pati sakė, kad jokiu būdu pas jį neis. Anonimine pagalba gali pabūti ir supermamos, kuo mergaitė ir pasinaudojo. Tai labai pagirtina, nes vadinasi jau kreipėsi pagalbos į kažką.
Jei Taškei tikrai geriau, labai džiaugiuosi.smile.gif Jei mus apgaudinėja - jos sąžinės reikalas.smile.gif
O dėl pagalbos sos-gyvūnuose ar vaikučiams - labai gera idėja. Energiją, kurią Taškė išlieja išdykaudama mokykloje, galėtų nukreipti geresniems tikslams.smile.gif
Atsakyti
Aš net pasimečiau. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tamsioji ugnis @ 2009 10 17, 20:31)
Tiesa dar galėtu padėti augintinis  wub.gif turėtum dėl ko gyventi, dėl ko taip nesielgti 4u.gif

Turėjau, kurį labai labai mylėjau, bet, deja, nesenai netekau. cry.gif

QUOTE(Aidulia @ 2009 10 17, 23:17)
Ar tikrai tokiems žmonėms ( vaikams) nėra kokios nors anoniminės pagalbos? verysad.gif

Yra. Bet neišdrįsčiau kreiptis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2009 10 19, 08:38)
Turėjau, kurį labai labai mylėjau, bet, deja, nesenai netekau. cry.gif



Tarp kitko turėjau kačiukų, liko dar vienas dovanojamas, 4 mėnesių kačiukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tamsioji ugnis @ 2009 10 19, 10:51)
Tarp kitko turėjau kačiukų, liko dar vienas dovanojamas, 4 mėnesių kačiukas ax.gif


Gaila, katinų man neleidžia augint.. schmoll.gif
Bet nesenai padovanojo naują augintinį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maraija @ 2009 10 17, 19:40)
Ar suprantat, kur stumiat vaiką su tokiomis kalbomis? Sveikos psichikos žmonės savęs nežaloja. O už kalbas, kad reik slėpt tokius dalykus nuo tėvų, reik į kalėjimą sodint.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pasodinkit mane į kalėjimą. Uoj, jūs pati mieloji tikriausiai sergate. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cantlive: 20 spalio 2009 - 09:44
http://gatve.delfi.l...u.d?id=24880253
Atsakyti
Kokia situacija tavo seimoje? Ar nera barniu, ar tetis myli mama, mama myli teti, ar jautiesi mamos, zmoniu mylima?

Nebesizalok, gali nueiti pas mokyklos psichologa, toks turetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 10 26, 21:51)
Kokia situacija tavo seimoje? Ar nera barniu, ar tetis myli mama, mama myli teti, ar jautiesi mamos, zmoniu mylima?

Nebesizalok, gali nueiti pas mokyklos psichologa, toks turetu buti  g.gif


Barnių apart manęs ir mamos kaip ir nėra. O tėčio neturiu. verysad.gif
Pas psichologą tikrai neeisiu. schmoll.gif Ypač mokyklos ...
Bet man jau ir nebereik jų pagalbos. Nebesižaloju daugiau. Kol kas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taškė.: 26 spalio 2009 - 20:56
Dabar zalojimasis gal ir praejo, bet jei dabar nebandysi aiskintis priezasciu, galimas gryzimas, bet kitokiom formom. Tai viena is nemeiles sau formu...O kai nemyli saves, gali nemoketi myleti ir kitu, pvz. veliau savo vaiku
Atsakyti
Nebegrįš..
Ir aš tikrai nesiruošiu kam nors viską pasakoti ir leisti mane analizuoti. schmoll.gif
Atsakyti