Įkraunama...
Įkraunama...

Žaloju save

Ne ne, esi suprantama, tik mama tave laiko vaiku, kurį reikia auklėti. Ji tave supras tik tada, kai tau sueis maždaug 24 metai. Tada sakys - kur buvo mano protas? Beje - tu sakysi tą patį.smile.gif
O beje, kodėl tu veliesi į tas nesąmones mokykloje? Savo noru? Dėl smagumo?
Atsakyti
Dėl smagumo. biggrin.gif Bet šiaip ir draugai biškuti įvelia. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taškė.: 02 spalio 2009 - 21:32
Nu tai papasakok ką iškrėtę esat. Gal nebus taip baisu.smile.gif
Atsakyti
Oj daug ką. Nu apie praitus metus geriau patylėsiu. biggrin.gif
Na šiemet tai per anglų prisidirbus.. Mokytoja ne kartą grasino auklėtoja pakviest. ax.gif Jeigu auklėtoja sužinos iškart mamai pasakys, o tada jau man šakės. doh.gif
Dar kiek girdėjau kūno kultūros mokytoja parašė raportą ant trijų klasės mergų. 2 jau aiškios, tačiau viena nelabai. Tai galiu būti aš arba dar viena tokia. Ir kiek girdėjau bus pokalbis su socialine pedagoge (kuri jau mane labai gerai pažįsta iš praitų metų ir šių (kai ant turėklų iš 3 aukšto į pirmą vaikščiojom ax.gif )) ir su psichologe !! Jeigu tas malonumas atitektų man turbūt nualpčiau vien pamačius psichologę. biggrin.gif
Nu žodžiu, tokia aš jau esu ir nieko nebepakeisiu. ax.gif
Atsakyti
Kodėl nualptum? Ji tavęs klausinės - kodėl taip darai? Ir kaip tai verčia tave jaustis? Ir kodėl manai tu taip jautiesi? Ir t.t. ir pan. Galėtum dėl smalsumo nueiti. Atrodo esi drąsi mergina, kas liečia išdaigas, bet bijai psichologės? Įsivaizduok, kad tai tie turėklai, kuriais turi pereiti. Dėl sužinojimo, kas ta psichologė ir ką ji daro, gali nueiti. Gi niekas nesako, kad turi daryti tai ką ji liepia. Gali atsirinkti geriausius patarimus ir paprasčiausiai geriau susivokti savyje.smile.gif
Atsakyti
Gal pasirodysiu labai užsispyrus, bet atsisakau šios minties. Niekada neeisiu pas psichologus. Negaliu pakęst tokių klausimų ir iš vis nemėgstu kai mane kas nors analizuoja. schmoll.gif
Atsakyti
Taške, mieloji, tau būtina gydytis. Tavo atveju visai ne depresija. Ta matosi iš tavo pasirinkto nicko ir poreikio dėti taškus, 90 proc tokiu atveju nustatomas šizoefektinis sutrikimas, tačiau geriant vaistus įmanoma gyventi visiškai normalų gyvenimą, be jokių pašalinių reiškinių, o kadangi tu dar tik paauglė, tai labai didelė tikimybė, kad pritaikius tinkamą gydymą bei psichoterapiją, tu iš šito išaugsi, deja, jei nesikreipsi laiku pagalbos, liga įsisenės.
Papildyta:
Ir vaikuti mielas, tau reikia kreiptis į psichiatrą. Čia ne psichologinės problemos, čia liga, šiuo metu ji labai pradėjo reikštis tarp paauglių. Aišku dėl to kaltos sudėtingos jaunų žmogučių gyvenimo sąlygos ir aplinkybės. Čia ne tavo kaltė.
Atsakyti
Aš taip tikrai nemanau. biggrin.gif
Man dar nėra kliedesių, haliucinacijų, sumažėjusio miego poreikio ir kitų šiai ligai būdingų simptomų. Nu išskyrus, kad save žaloju..
Bet tikrai nėra nieko panašaus į šizoafektinį sutrikimą. lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, aš irgi nemanau, kad tau šizofrenija.smile.gif Manau, kad tu paprasčiausiai esi nors gerai besimokanti, bet kartais gana padykusi paauglė, kas verčia tavo mamą tave kontroliuoti. Joks tėvas nenori, kad jo vaiko vardas būtų linksniuojamas mokykloje prie blogųjų, todėl ji elgiasi su tavim taip kaip elgiasi. Jei atvirai, manau esi šauni mergaitė, tik gal galėtum kiek ramiau elgtis ir galvoti ne tik apie draugus ir kaip mokykloje ką iškrėsti, bet ir apie tai, ką tai duoda tau, kokia bus iš to nauda. Blogiausia iš viso šito jau gavai - pykstiesi su mama, drauge ir žaloji save. O viso to galėtų ir nebūti.
Nes rimtai - problemos nėra tokios didelės ir tikrai nelemia pasaulio pabaigos, kaip tau šiuo metu atrodo. Gal kvailai skambės, gal banaliai, bet kartais tikrai yra gerai pagalvoti apie tai, kad tu turi realiai viską, mylinčius tėvus, draugus, gerą galvą ant pečių, kai kiti turi daug mažiau.
Svarbiausia yra pačiai visko nesugadinti ir priėmus atsakomybę už savo veiksmus, padarius išvadas - gyventi toliau.
Bet vėl gi - kiekvienas mokomės iš savo klaidų ir patys žinome, kas mums geriausia. Tik ar tikrai tau geriausia tai, kas tave verčia po to žalotis ir blogai jaustis?
Atsakyti
Gal ir teisingai pasakyta. blush2.gif
Bet dabar net neįsivaizduoju kaip nustot. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taškė.: 04 spalio 2009 - 18:48
panasu, kad musu Taske rado drauge blush2.gif draugyste stiprina pasitikejima savimi, linkiu Taske tau stiprybes 4u.gif kolkas apie psichikos ligas tau galvoti tkrai anksti, o sustoti pjaustytis kazin ar pati sugebesi.. per daug jau iprociu tapo tas pjaustymasis, kaip problemu sprendimo budas.
Atsakyti
Na Taske, kaip laikaisi?smile.gif
Atsakyti