Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

o man katutis avataras labai grazus, tik jau taip prie jos gyvenimo budo nesirisa wink.gif zinau is kur jis
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 21:12)
aš galiu parašyti - galima pirkti KN, arba šaudytis pigiau tokioj parduotuvytėj Savanorių prospekte  4u.gif



KN brangu sad.gif O lur savanorių pr? Gal pavadinimą turi?
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 18, 20:17)
man patinka, kad vienoje vietoje gali rasti ir paveiksliuka ir vertinimus. dar reiketu kur pirkta ir kainos. gaila, kad as mazai naudoju priemoniu, o tai aprasyciau. nors vat akmenuka aluno gal aprasysiu, ar koki hidrolata smile.gif

Del kainu ir kur pirkta tai galima rasyt, tik kad buna, kad tuos pacius ea ar bazinius aliejus perkam skirtingose vietose tai todel gali skirtis kiekis, kokybe, kaina, bet tam ir butu skirta ta vieta kad diskutuoti ir sisteminti info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 18, 21:17)
zinau is kur jis


iš tokio fotografijų puslapio rolleyes.gif O kodėl nesiriša paakių kremas su mano gyvenimo būdu? biggrin.gif Net labai rišasi biggrin.gif

QUOTE(Versmė @ 2009 09 18, 21:19)
KN brangu sad.gif O lur savanorių pr? Gal pavadinimą turi?


bandysiu surasti 4u.gif

štai, su MB pagalba tai neilgai truko: čia wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 18 rugsėjo 2009 - 21:27
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 21:26)
O kodėl nesiriša paakių kremas su mano gyvenimo būdu? biggrin.gif Net labai rišasi biggrin.gif



ne ne, viskas -man labai grazu, nesugalvok keisti smile.gif tik man vis tas brand'as iskyla, negirdejau ji prie naturaliu minint smile.gif o atpazinau todel kad paciai ta mergina tobulo grozio atrodo:)
Atsakyti
kadangi šitą paveikslėlį pasiskolinau iš foto didmenininkų, tai net neįsivaizduoju, kur ir kiek kartų visame pasaulyje ji yra panaudota doh.gif Tokių kaip aš, ir reklamistų tongue.gif
Atsakyti
o ka kulnams rekomenduotumet? sviestmedi, ar koki gatava krema? mano tokie sukieteje po vasaros sandalu sezono
Atsakyti
Šiandien užmačiau kad PC Ozas priešais Prismos kasas Natūralia kosmetika prekiauja, bent jau Sante ir Logona tai tikrai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 09 18, 21:48)
o ka kulnams rekomenduotumet? sviestmedi, ar koki gatava krema? mano tokie sukieteje po vasaros sandalu sezono

As sviestmedi naudoju, naudoju ant dregnu pedu arba kokiu hidrolatu papurskiu pries tai biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa dar apie Malavit skystį norėjau parašyti, tai įtariu mano probleminei odai jis netinka, nes pasitepus graužia ir sausina, o ryte veidas rausvomis dėmelėmis būna išmėtytas verysad.gif Bandžiau vieną vakarą kai tik nusipirkau ir maniau kad gal šiaip su kažkuo sutapimas, tai porą dienų palaukusi šiandien išbandžiau, bet ir vėl tas pats.
Ir dar, jis tokios elektrinės spalvos, tai užsikimšusių porų viršūnėles nudažo - atrodo oda labai nešvariai doh.gif Žodžiu atidėsiu jį visiems kitiems galams, su oda gal kol kas daugiau neeksperimentuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 18 rugsėjo 2009 - 22:50
QUOTE(kniaumiau @ 2009 09 18, 21:26)
Monica, ar bandei? Ir kitos merginos ką manot? Juk aspirinas - tai tiesiog rūgštis, gal nieko baisaus  g.gif


nebandžiau, ir nesiruošiu bandyti, neaiškus produktas veidui smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 09 18, 23:49)
Tiesa dar apie Malavit skystį norėjau parašyti, tai įtariu mano probleminei odai jis netinka, nes pasitepus graužia ir sausina, o


o ten parašyta, kad gryną galima naudoti?Aš į emulsiją įdjau, tai viskas ok. Daug ten visokių sud. dalių, tai gali būti, kad kažkas netinka ir alergizuoja. Anksčiau buvo aktualu merginoms (gal jų artimiesiems daugiau), grybelis. Tai parašyta, kad malavitas odos (tarpupirščių) grybelį per 10 min aplikaciją sunaikina. Ir manau dar moteriškiems dalykams l. gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 19, 10:29)
nebandžiau, ir nesiruošiu bandyti, neaiškus produktas veidui smile.gif
o ten parašyta, kad gryną galima naudoti?Aš į emulsiją įdjau, tai viskas ok. Daug ten visokių sud. dalių, tai gali būti, kad kažkas netinka ir alergizuoja. Anksčiau buvo aktualu merginoms (gal jų artimiesiems daugiau), grybelis. Tai parašyta, kad malavitas odos (tarpupirščių) grybelį per 10 min aplikaciją sunaikina. Ir manau dar moteriškiems dalykams l. gerai smile.gif

Aš ne gryną tepiau, ant suvilgyto arbatžolėmis vatos gumulėlio lašindavau kelis lašiukus Malavito - na bet kaip ir su kiekvienu dalyku kiekvienam individualiai turbūt mirksiukas.gif
Monica, dėl moteriškų supratau, kad galima naudoti, bet gal gali į AŽ parašyti kaip, nes nesugebu išsiversti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 19 rugsėjo 2009 - 09:38