Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 18, 15:43)
Velvet moisturizing cream yra skirtas kūnui bei rankoms 4u.gif


tai apsipažinau tuomet mastau.gif Man rodos, kad skaičiau, jog šitas velvet kremas lyg ir pirmeivis buvo balansuojančio losjono, bet nepamenu tiksliai, gal todėl veidui priskyriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 15:51)

niekad nemaniau, kad kelsiu kažkokių panašių klausimų   blink.gif  biggrin.gif


nu as niekad nesusimasciau, bet siandien jau taip smalsu pasidare, taip uzkabinot, kad dabar nori nenori, gausi pasisakyt , be isvedziojimu
Atsakyti
mergaites, o kurios naudojat mineraline kosmetika? pvz EM? tai viskas ten naturalu? ar tik kur birios pudros ir seseliai?
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 18, 16:18)
siandien jau taip smalsu pasidare,


[COLOR=yellow]bet ir man smagu, kad apie mane legendos kuriamos, tai dar pasimėgausiu tuo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 18 rugsėjo 2009 - 16:53
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 09 18, 15:48)
Monica, ar jau gavai tamanų aliejų,kurį buvai užsisakiusi?


skystas, kaip naujasis iš Kn... Beje, galiu pasakyti "trūkumą" košelės: sunkiai išbėga iš buteliuko ir pvz emulsijoj sėda į dugną, reikia trup. plakti, kad būtų vientisas skystis (čia su emulsikliu šaltu būdu daryta), o kiti skysti aliejai neatsiskiria emulsijoj smile.gif

Em kitų produktų reikia sudėtį žiūrėti, gal ir geri g.gif
Atsakyti
DĖMESIO !!! pioneer.gif

Jau seniai kazkam kilo ideja sukurti toki puslapi, kur butu galima iskart rasti komentarus apie ivairias naturalios kosmetikos priemones...
Siandien turejau DIDELI ikvepima ir kazka tokio sukuriau 4u.gif
Labai nepeikit, jei kas bus ne taip, rasykit komentarus i foruma ar az, ka dar butu galima patobulinti mirksiukas.gif
Aisku prekyciu bus daug daugiau, cia tik kaip juodrastis blush2.gif
Na vertinkit Naturali Kosmetika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 18 rugsėjo 2009 - 17:56
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 18:56)


na šaunuolė, kad tokiu darbu užsiėmei thumbup.gif Bet kol kas tik pavad., nuotraukos, bet esmė kaip suprantu, komentarai, kurių dar nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 09 18, 18:59)
na šaunuolė, kad tokiu darbu užsiėmei thumbup.gif Bet kol kas tik pavad., nuotraukos, bet esmė kaip suprantu, komentarai, kurių dar nėra ax.gif

Taip... pati viena gi ne prikomentuosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 18:56)
DĖMESIO !!! pioneer.gif

Jau seniai kazkam kilo ideja sukurti toki puslapi, kur butu galima iskart rasti komentarus apie ivairias naturalios kosmetikos priemones...
Siandien turejau DIDELI ikvepima ir kazka tokio sukuriau  4u.gif
Labai nepeikit, jei kas bus ne taip, rasykit komentarus i foruma ar az, ka dar butu galima patobulinti  mirksiukas.gif
Aisku prekyciu bus daug daugiau, cia tik kaip juodrastis  blush2.gif
Na vertinkit Naturali Kosmetika




Labutis. Aš vis slapta įlendu pas jus pasiskaitinėt blush2.gif . Dar tik pradėjau domėtis natūralia kosmetika, bet mane labiau domina gamyba, pvz., kremų, losjonų ir pan. O užsikabinau po kremų gamybos vakarėlio (Kaune). Gal yra koks puslapis (o gal ką nors sukurti galima, kaip, pvz., rusės turi http://forum.aromart...isplay.php?f=6) apie gamybą, aliejų savybes ir pan....
Aišku, toks Jūsų puslapis itgi labai gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytis @ 2009 09 18, 19:06)
Labutis. Aš vis slapta įlendu pas jus pasiskaitinėt  blush2.gif . Dar tik pradėjau domėtis natūralia kosmetika, bet mane labiau domina gamyba, pvz., kremų, losjonų ir pan. O užsikabinau po kremų gamybos vakarėlio (Kaune). Gal yra koks puslapis (o gal ką nors sukurti galima, kaip, pvz., rusės turi http://forum.aromart...isplay.php?f=6) apie gamybą, aliejų savybes ir pan....
Aišku, toks Jūsų puslapis itgi labai gerai  4u.gif

Na toki "puslapi" (tema) manau imanoma sukurti ir supermamose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 18:56)
DĖMESIO !!! pioneer.gif

Jau seniai kazkam kilo ideja sukurti toki puslapi, kur butu galima iskart rasti komentarus apie ivairias naturalios kosmetikos priemones...
Siandien turejau DIDELI ikvepima ir kazka tokio sukuriau  4u.gif
Labai nepeikit, jei kas bus ne taip, rasykit komentarus i foruma ar az, ka dar butu galima patobulinti  mirksiukas.gif
Aisku prekyciu bus daug daugiau, cia tik kaip juodrastis  blush2.gif
Na vertinkit Naturali Kosmetika


Labai smagu, kad kazkas toki dalyka ryzosi padaryti 4u.gif . Kai tik sarase atsiras produktas, kuri busiu pabandziusi butinai atsiliepimus parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 18:56)
Jau seniai kazkam kilo ideja sukurti toki puslapi, kur butu galima iskart rasti komentarus apie ivairias naturalios kosmetikos priemones...
Siandien turejau DIDELI ikvepima ir kazka tokio sukuriau  4u.gif

Na, saunuole, nors as visgi buvau likus su katucio nuomone apie tai, o ka gali zinoti, gal gi ir prigis sitas projektas smile.gif
Atsakyti