Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 14:55)
vat vat. O kai susibalansuoja sistemos iš vidaus, mažiau reikia fasadą dailinti, nes pats apsitvarko wink.gif

o tai gal pelrgoniju ir ylang ylang EA dera tarpusavyje, kad jie kartu receptuke nurodyti buvo g.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 09 18, 14:55)
Mandarinai nuo strijų, celiulito ir šiaip bent jau man laaaabai skaniai kvepia wub.gif

vat vat, ir as apie mandarinu EA tai skaiciau, butent del to juos ir pasirinkau: nuo striju ir celiulito. Minejau tai ir KN, bet man pasake, kad mandarinu tik nuotaika kelia blink.gif na gal bandyt reikia 4dieni eiti ar kada ten, kai Laime buna, gal labiau patars...

QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 14:58)
atsimenu tik bendrą įspūdį, o konkrečių postų - ne biggrin.gif

na svarbu, kad tik i gera pokyciai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 18, 14:01)
Na tai pagėrusi kokią savaitėlę jau žerk mums savo komentarą mirksiukas.gif  biggrin.gif


būtinai wink.gif O paskui keisiu - gersiu vieną mėnesį baltą, o kitą - žalią rolleyes.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 14:17)
Minejau tai ir KN, bet man pasake, kad mandarinu tik nuotaika kelia  blink.gif na gal bandyt reikia 4dieni eiti ar kada ten, kai Laime buna, gal labiau patars...


įdomu, kuri tau patarinėjo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 15:17)
o tai gal pelrgoniju ir ylang ylang EA dera tarpusavyje, kad jie kartu receptuke nurodyti buvo  g.gif
na svarbu, kad tik i gera pokyciai  rolleyes.gif


būtent, kad taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 15:27)
būtinai wink.gif O paskui keisiu - gersiu vieną mėnesį baltą, o kitą - žalią  rolleyes.gif
įdomu, kuri tau patarinėjo?  g.gif

vardu as nezinau (isskyrus Laimes smile.gif ), ji sviesiais, trumpais plaukais.
Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2009 09 18, 15:33)
būtent, kad taip smile.gif

unsure.gif o tai gal man vienas palergoniju EA nelabai ka pades?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 09 18, 13:13)
pastoviai mintyse spelioju, kazin kokio cia pobudzio katucio darbas galetu buti  biggrin.gif blush2.gif


Aš irgi biggrin.gif blush2.gif

Šiandien iš pašto pasiėmiua Lovelulos siuntinuką, svarbiausia tai man buvo sulaukti savo Suki mini priemonių rinkinuko clap.gif Kolkas pauosčiau veido prausiklį, tai suvalgyt norėjosi biggrin.gif Ir iš pažiūros, ir iš kvapo - kaip cukraus indelis būtų pripiltas citrinos sulčių wub.gif Kolkas dar tik rankas pasitepiau Suki aliejuku, skirtu kūnui, na tai rožėm labai stipriai kvepia, odai malonus, bet rankoms aliejų nelabai mėgstu. Tiesiog labai rūpėjo išbandyti bent ką nors ir kuo greičiau biggrin.gif

Dar labai įdomus pasirodė Elysambre balkstienų tušas, reikėjo susidėti jį iš dalių, nes pats buteliukas ir užpildas su tušu supakuoti atskirai (užtat galima užsisakyti tik patį dažą 'refill', labai patogu).

Weledos šampūnas su ramunėlėm jautriai galvos odai kvepia apelsinais wub.gif

Tai jau viskų viskų bandysiu ir pasipasakosiu thumbup.gif
Atsakyti
Monica, ar jau gavai tamanų aliejų,kurį buvai užsisakiusi? Man labai įdomu ar skiriasi jis nuo KN tamanų. O gal kuri norit atsikratyti "seno leidimo" tamanais? Tais tamsiai žaliais. Nu nepatinka man tie naujieji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 14:35)
vardu as nezinau (isskyrus Laimes  smile.gif ), ji sviesiais, trumpais plaukais.

unsure.gif o tai gal man vienas palergoniju EA nelabai ka pades?


tai pati naujausiai, seniai buvau, pamiršau aš jos vardą doh.gif

padės biggrin.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 18, 14:40)
Aš irgi biggrin.gif  blush2.gif

rankas pasitepiau Suki aliejuku, skirtu kūnui, na tai rožėm labai stipriai kvepia, odai malonus,

Dar labai įdomus pasirodė Elysambre balkstienų tušas

Weledos šampūnas su ramunėlėm jautriai galvos odai kvepia apelsinais wub.gif


niekad nemaniau, kad kelsiu kažkokių panašių klausimų blink.gif biggrin.gif

kokį tu ėmei rinkinuką, kad buvo ir aliejus kūnui? Ir kai kūną ištepsi, bus įdomu, ar patiks wink.gif

čia tai laikysiu kumščius, kad pasiteisintų tau tas tušas ir nebūtų veltui išleisti pinigai drinks_cheers.gif

irgi įdomus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 18 rugsėjo 2009 - 14:53
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 09 18, 15:48)
Monica, ar jau gavai tamanų aliejų,kurį buvai užsisakiusi? Man labai įdomu ar skiriasi jis nuo KN tamanų. O gal kuri norit atsikratyti "seno leidimo" tamanais? Tais tamsiai žaliais. Nu nepatinka man tie naujieji  doh.gif

o kodel nepatinka?
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 15:51)
tai pati naujausiai, seniai buvau, pamiršau aš jos vardą  doh.gif

padės  biggrin.gif

bet labai maloni ta pardaveji, bet va vis tiek dabar labai su Laime noreciau pasikonsultuoti ax.gif

nuraminai mirksiukas.gif jau galvojau, kad dar ylang ylang pirkti reikes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 15:51)
kokį tu ėmei rinkinuką, kad buvo ir aliejus kūnui?


Balancing smile.gif Įeina:

* transformative cleansing clay
* concentrated balancing toner
* pure facial moisture - balancing
* balancing day lotion
* velvet moisturizing cream
* delicate hydrating oil
* butter cream healing salve
* exfoliate foaming cleanser
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 09 18, 15:07)
* balancing day lotion
* velvet moisturizing cream
* delicate hydrating oil
* butter cream healing salve


labai štai šitie domina 4u.gif Jei nepamirši, tai palygink, kuo skiriasi losjonas nuo to kremo veidui. Gal pastarasis labiau tiktų žiemos sezonui? Ar jis riebesnis už losjoną ir ką odai daro?

aliejus tas kūnui, kaip suprantu smile.gif

ir šitas rūpi - kuo kvepia, kaip naudojasi, kokį efektą duoda?

kiek daug klausimų biggrin.gif Priklausomai nuo tamstos komentarų ir aš spręsiu, ką man į krepšelį dėti, kai iš JAV užsakinėsim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 18, 15:55)
o kodel nepatinka?


Naujieji tokie skysti ir kvapas silpnesnis. Man tas kvapas tamanų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 09 18, 16:11)
labai štai šitie domina  4u.gif Jei nepamirši, tai palygink, kuo skiriasi losjonas nuo to kremo veidui.


Velvet moisturizing cream yra skirtas kūnui bei rankoms 4u.gif

Viską viską detaliai aprašysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti